Kokoelma:

Dog health products

  • JTPharma Ultra Dry, 500 ml
    -7%

    JTPharma Ultra Dry, 500 ml

    Normaalihinta €28,70 5,74 € / 100ml
    Alennushinta €28,70 Normaalihinta €30,84
    Säästät: -€2,14
    5,74 € / 100ml
  • JTPharma Ultra Dry Galon, 3,78L
    -18%

    JTPharma Ultra Dry Galon, 3,78 l

    Normaalihinta €93,30 2,47 € / 100ml
    Alennushinta €93,30 Normaalihinta €113,13
    Säästät: -€19,83
    2,47 € / 100ml
  • JTPharma Ultra Dry, 120 ml
    -12%

    JTPharma Ultra Dry, 120 ml

    Normaalihinta €10,80 9,0 € / 100ml
    Alennushinta €10,80 Normaalihinta €12,21
    Säästät: -€1,41
    9,0 € / 100ml
  • JTPharma Gastro Pharma, 55 ml
    -12%

    JTPharma Gastro Pharma, 55 ml

    Normaalihinta €12,50 22,73 € / 100ml
    Alennushinta €12,50 Normaalihinta €14,21
    Säästät: -€1,71
    22,73 € / 100ml
  • JTPharma Complex B, 150 ml
    -8%

    JTPharma Complex B, 150 ml

    Normaalihinta €12,30 8,2 € / 100ml
    Alennushinta €12,30 Normaalihinta €13,44
    Säästät: -€1,14
    8,2 € / 100ml
  • JTPharma Uro Pharma, 60 Tablets
    -18%

    JTPharma Uro Pharma, 60 tablettia

    Normaalihinta €31,90 0,53 € / 1ud
    Alennushinta €31,90 Normaalihinta €38,74
    Säästät: -€6,84
    0,53 € / 1ud
  • Kalm Aid Dog Cat Gel 250 ml
    -24%

    Kalm Aid koira ja kissa -geeli 250 ml

    Normaalihinta €11,80 4,72 € / 100ml
    Alennushinta €11,80 Normaalihinta €15,58
    Säästät: -€3,78
    4,72 € / 100ml
  • Kimiadapt 35, 60 tablets
    -20%

    Kimiadapt 35, 60 tablettia

    Normaalihinta €17,50 291,67 € / 1kg
    Alennushinta €17,50 Normaalihinta €21,86
    Säästät: -€4,36
    291,67 € / 1kg
  • Kimiadapt 105, 60 tablets
    -10%

    Kimiadapt 105, 60 tablettia

    Normaalihinta €27,00 450,0 € / 1kg
    Alennushinta €27,00 Normaalihinta €30,09
    Säästät: -€3,09
    450,0 € / 1kg
  • Kimiderm Intensiv Cream, 30 gr
    -11%

    Kimiderm Intensiv -voide, 30 g

    Normaalihinta €14,00 466,67 € / 1kg
    Alennushinta €14,00 Normaalihinta €15,81
    Säästät: -€1,81
    466,67 € / 1kg
  • Konig Arthrobon, 240 tablets
    -5%

    Konig Arthrobon, 240 tablettia

    Normaalihinta €180,20 350,58 € / 1kg
    Alennushinta €180,20 Normaalihinta €189,68
    Säästät: -€9,48
    350,58 € / 1kg
  • Konig Nutriderm Dha 400 Mg, 30 capsules
    -7%

    Konig Nutriderm DHA 400 mg, 30 kapselia

    Normaalihinta €32,50 738,64 € / 1kg
    Alennushinta €32,50 Normaalihinta €35,05
    Säästät: -€2,55
    738,64 € / 1kg
  • Konig Nutriderm, 240 capsules
    -13%

    Konig Nutriderm, 240 kapselia

    Normaalihinta €80,30 198,27 € / 1kg
    Alennushinta €80,30 Normaalihinta €92,02
    Säästät: -€11,72
    198,27 € / 1kg
  • Konig Gastrovet, 240 tablets
    -20%

    Konig Gastrovet, 240 tablettia

    Normaalihinta €131,20 255,25 € / 1kg
    Alennushinta €131,20 Normaalihinta €163,03
    Säästät: -€31,83
    255,25 € / 1kg
  • Konig Serenex Trip Canine Calming Spray, 30 ml
    -11%

    Konig Serenex Trip -rauhoittava koirille tarkoitettu suihke, 30 ml

    Normaalihinta €16,00 53,33 € / 100ml
    Alennushinta €16,00 Normaalihinta €17,88
    Säästät: -€1,88
    53,33 € / 100ml
  • Konig Gastrovet, 30 tablets
    -6%

    Konig Gastrovet, 30 tablettia

    Normaalihinta €21,10 458,7 € / 1kg
    Alennushinta €21,10 Normaalihinta €22,54
    Säästät: -€1,44
    458,7 € / 1kg
  • Konig Nutriderm Spray, 100 ml
    -7%

    Konig Nutriderm -suihke, 100 ml

    Normaalihinta €27,10 27,1 € / 100ml
    Alennushinta €27,10 Normaalihinta €29,00
    Säästät: -€1,90
    27,1 € / 100ml
  • Konig Nutriderm. 60 capsules
    -7%

    Konig Nutriderm. 60 kapselia

    Normaalihinta €25,10 369,12 € / 1kg
    Alennushinta €25,10 Normaalihinta €26,87
    Säästät: -€1,77
    369,12 € / 1kg
  • Konig Nutriderm Drops, 15 ml
    -6%

    Konig Nutriderm -tipat, 15 ml

    Normaalihinta €24,10 1,61 € / 1ud
    Alennushinta €24,10 Normaalihinta €25,76
    Säästät: -€1,66
    1,61 € / 1ud
  • Konig Arthrobon, 30 tablets
    -7%

    Konig Arthrobon, 30 tablettia

    Normaalihinta €30,00 74,07 € / 1kg
    Alennushinta €30,00 Normaalihinta €32,10
    Säästät: -€2,10
    74,07 € / 1kg
  • Konig Arthrobon, 60 tablets
    -11%

    Konig Arthrobon, 60 tablettia

    Normaalihinta €51,80 512,87 € / 1kg
    Alennushinta €51,80 Normaalihinta €57,94
    Säästät: -€6,14
    512,87 € / 1kg
  • Konig Dissuade Concentrate, 300 ml
    -7%

    Konig Dissuade -tiiviste, 300 ml

    Normaalihinta €38,10 12,7 € / 100ml
    Alennushinta €38,10 Normaalihinta €40,76
    Säästät: -€2,66
    12,7 € / 100ml
  • Konig Dissuade Spray, 100 ml
    -9%

    Konig Dissuade -suihke, 100 ml

    Normaalihinta €13,70 13,7 € / 100ml
    Alennushinta €13,70 Normaalihinta €14,98
    Säästät: -€1,28
    13,7 € / 100ml
  • Konig Tratobes, 60 capsules
    -6%

    Konig Tratobes, 60 kapselia

    Normaalihinta €18,10 291,94 € / 1kg
    Alennushinta €18,10 Normaalihinta €19,31
    Säästät: -€1,21
    291,94 € / 1kg
  • Konig Flatocalm, 60 capsules
    -7%

    Konig Flatocalm, 60 kapselia

    Normaalihinta €24,00 342,86 € / 1kg
    Alennushinta €24,00 Normaalihinta €25,67
    Säästät: -€1,67
    342,86 € / 1kg
  • Konig Dissuade Plus, 200 ml
    -8%

    Konig Dissuade Plus, 200 ml

    Normaalihinta €21,60 10,8 € / 100ml
    Alennushinta €21,60 Normaalihinta €23,55
    Säästät: -€1,95
    10,8 € / 100ml
  • Konig Serenex Canine Pheromone Spray, 70 ml
    -5%

    Konig Serenex -koirille tarkoitettu feromonisuihke, 70 ml

    Normaalihinta €30,00 42,86 € / 100ml
    Alennushinta €30,00 Normaalihinta €31,58
    Säästät: -€1,58
    42,86 € / 100ml
  • Lamberts Pet Nutrition (Vit. & Min.) Dog 90 Tablets
    -14%

    Lamberts Pet Nutrition (vitamiinit ja kivennäisaineet) Koirille 90 tablettia

    Normaalihinta €16,70 0,19 € / 1ud
    Alennushinta €16,70 Normaalihinta €19,35
    Säästät: -€2,65
    0,19 € / 1ud
  • Lamberts Pet Nutrition Glucosamine Dog Cat 90 Tabletsmast
    -21%

    Lamberts Pet Nutrition Glukosamiini koirille ja kissoille, 90 tablettia

    Normaalihinta €16,80 16,8 € / 1ud
    Alennushinta €16,80 Normaalihinta €21,30
    Säästät: -€4,50
    16,8 € / 1ud
  • Lamberts Pet Nutrition Dog Calming 90 Tablets
    -13%

    Lamberts Pet Nutrition Dog Calming 90 tablettia

    Normaalihinta €18,00 0,2 € / 1ud
    Alennushinta €18,00 Normaalihinta €20,80
    Säästät: -€2,80
    0,2 € / 1ud