Kokoelma:

Dog health products

  • Menforsan Antiorines for Dogs and Cats 500 ml
    -17%

    Menforsan Antiorines koirille ja kissoille 500 ml

    Normaalihinta €7,90 1,58 € / 100ml
    Alennushinta €7,90 Normaalihinta €9,49
    Säästät: -€1,59
    1,58 € / 100ml
  • Stangest Minsal Sea Koira Kissa, 30 tablettia
    -19%

    Stangest Minsal Sea Koira Kissa, 30 tablettia

    Normaalihinta €13,00 130,0 € / 1kg
    Alennushinta €13,00 Normaalihinta €16,00
    Säästät: -€3,00
    130,0 € / 1kg
  • Movoflex Chondroprotector Small Dogs Up to 15Kg, 30 Tablets
    -13%

    Movoflex nivelten suojaava valmiste pienille koirille (enintään 15 kg), 30 tablettia

    Normaalihinta €29,00 0,19 € / 100gr
    Alennushinta €29,00 Normaalihinta €33,24
    Säästät: -€4,24
    0,19 € / 100gr
  • Msd Vetpen Caninsulin 1Ml Starter Kit
    -17%

    Msd Vetpen Caninsulin 1 ml:n aloituspakkaus

    Normaalihinta €98,80 9880,0 € / 100ml
    Alennushinta €98,80 Normaalihinta €119,27
    Säästät: -€20,47
    9880,0 € / 100ml
  • Virbac Nutriplus Gel 120 gr, Supplement For Dogs & Cats
    -17%

    Virbac Nutriplus Gel 120 g, ravintolisä koirille ja kissoille

    Normaalihinta €18,80 156,67 € / 1kg
    Alennushinta €18,80 Normaalihinta €22,58
    Säästät: -€3,78
    156,67 € / 1kg
  • Omnimatrix - arpien hoitoon, 250 ml

    Normaalihinta €61,61 246,44 € / 1kg
    Alennushinta €61,61 Normaalihinta €61,61
    Säästät: -€0,00
    246,44 € / 1kg
  • Omnicutis, 600 kapselia
    -11%

    Omnicutis, 600 kapselia

    Normaalihinta €199,20 214,66 € / 1kg
    Alennushinta €199,20 Normaalihinta €223,44
    Säästät: -€24,24
    214,66 € / 1kg
  • Omnicutis Atopicalm, 30 Capsules
    -10%

    Omnicutis Atopicalm, 30 kapselia

    Normaalihinta €14,10 195,83 € / 1kg
    Alennushinta €14,10 Normaalihinta €15,65
    Säästät: -€1,55
    195,83 € / 1kg
  • Omniflora-tahna, 15 ml
    -8%

    Omniflora-tahna, 15 ml

    Normaalihinta €9,10 60,67 € / 100ml
    Alennushinta €9,10 Normaalihinta €9,89
    Säästät: -€0,79
    60,67 € / 100ml
  • Omniflora Paste, 30Ml
    -10%

    Omniflora-tahna, 30 ml

    Normaalihinta €12,30 41,0 € / 100ml
    Alennushinta €12,30 Normaalihinta €13,65
    Säästät: -€1,35
    41,0 € / 100ml
  • Stangest Oncovet II, 120 Gr
    -23%

    Stangest Oncovet II, 120 g

    Normaalihinta €19,00 158,33 € / 1kg
    Alennushinta €19,00 Normaalihinta €24,65
    Säästät: -€5,65
    158,33 € / 1kg
  • Parvulyte 50 gr
    -6%

    Parvulyte 50 g

    Normaalihinta €21,90 438,0 € / 1kg
    Alennushinta €21,90 Normaalihinta €23,42
    Säästät: -€1,52
    438,0 € / 1kg
  • Pharma & Go Vet & Go Balsam Pads 50Gr.
    -41%

    Pharma & Go Vet & Go tassujen hoitoaine 50 g.

    Normaalihinta €11,70 234,0 € / 1kg
    Alennushinta €11,70 Normaalihinta €19,90
    Säästät: -€8,20
    234,0 € / 1kg
  • Pharmadiet Oscan 60 tablets
    -6%

    Pharmadiet Oscan 60 tablettia

    Normaalihinta €19,00 0,32 € / 1ud
    Alennushinta €19,00 Normaalihinta €20,27
    Säästät: -€1,27
    0,32 € / 1ud
  • Stangest Piss Stop, 500 Ml
    -12%

    Stangest Piss Stop, 500 ml

    Normaalihinta €14,30 2,86 € / 100ml
    Alennushinta €14,30 Normaalihinta €16,19
    Säästät: -€1,89
    2,86 € / 100ml
  • Proenteric Advanced Dog 15 ml
    -22%

    Proenteric Advanced Koira 15 ml

    Normaalihinta €12,00 80,0 € / 100ml
    Alennushinta €12,00 Normaalihinta €15,42
    Säästät: -€3,42
    80,0 € / 100ml
  • Proenteric Advanced 30 ml
    -12%

    Proenteric Advanced 30 ml

    Normaalihinta €19,60 65,33 € / 100ml
    Alennushinta €19,60 Normaalihinta €22,21
    Säästät: -€2,61
    65,33 € / 100ml
  • Promax 9 ml, anti-diarrhoeal supplement for small breed dogs
    -5%

    Promax 9 ml, ripulilääke pienikokoisille koirille

    Normaalihinta €13,70 152,22 € / 100ml
    Alennushinta €13,70 Normaalihinta €14,46
    Säästät: -€0,76
    152,22 € / 100ml
  • Promax 18 ml, anti-diarrhoeal supplement for medium breed dogs
    -12%

    Promax 18 ml, ripulia ehkäisevä ravintolisä keskikokoisille koirille

    Normaalihinta €15,90 88,33 € / 100ml
    Alennushinta €15,90 Normaalihinta €18,00
    Säästät: -€2,10
    88,33 € / 100ml
  • Promax 30 ml, anti-diarrhoeal supplement for large breed dogs
    -15%

    Promax 30 ml, ripulilääke suurikokoisille koirille

    Normaalihinta €20,50 68,33 € / 100ml
    Alennushinta €20,50 Normaalihinta €24,11
    Säästät: -€3,61
    68,33 € / 100ml
  • Virbac Pronefa 60 ml, Renal Supplement For Dogs and Cats
    -5%

    Virbac Pronefa 60 ml, munuaisten toimintaa tukeva ravintolisä koirille ja kissoille

    Normaalihinta €27,00 45,0 € / 100ml
    Alennushinta €27,00 Normaalihinta €28,35
    Säästät: -€1,35
    45,0 € / 100ml
  • Redonyl Ultra 50 mg, 60 capsules
    -10%

    Redonyl Ultra 50 mg, 60 kapselia

    Normaalihinta €36,80 2453,33 € / 1kg
    Alennushinta €36,80 Normaalihinta €40,84
    Säästät: -€4,04
    2453,33 € / 1kg
  • Seraquin Omega 60Comp
    -16%

    Seraquin Omega 60Comp

    Normaalihinta €40,80 217,02 € / 1kg
    Alennushinta €40,80 Normaalihinta €48,79
    Säästät: -€7,99
    217,02 € / 1kg
  • Stangest Senior Care, 30 Tablets
    -10%

    Stangest Senior Care, 30 tablettia

    Normaalihinta €18,20 191,58 € / 1kg
    Alennushinta €18,20 Normaalihinta €20,32
    Säästät: -€2,12
    191,58 € / 1kg
  • Elizabethan Necklace Smocky Opaque Classic 7,5, 12pcs
    -18%

    Isabelino Smocky -kaulakoru, läpinäkymätön, klassinen, koko 7,5, 12 kpl

    Normaalihinta €28,80 92,01 € / 1kg
    Alennushinta €28,80 Normaalihinta €35,03
    Säästät: -€6,23
    92,01 € / 1kg
  • Dermovex Veterinary Sp Spray 335ml
    -18%

    Dermovex Spray Sp Veterinaria 335 ml

    Normaalihinta €11,20 3,34 € / 100ml
    Alennushinta €11,20 Normaalihinta €13,69
    Säästät: -€2,49
    3,34 € / 100ml
  • Pharmadiet Irc Vet, 60 Tablets
    -11%

    Pharmadiet Irc Vet, 60 tablettia

    Normaalihinta €33,30 0,56 € / 1ud
    Alennushinta €33,30 Normaalihinta €37,47
    Säästät: -€4,17
    0,56 € / 1ud
  • Stangest Inmunoferon Vet 30 Comp
    -19%

    Stangest Inmunoferon Vet 30 tablettia

    Normaalihinta €21,40 713,33 € / 1kg
    Alennushinta €21,40 Normaalihinta €26,30
    Säästät: -€4,90
    713,33 € / 1kg
  • Pro Plan Dog Mobility Supplement 4X60Gr, supplement for dogs
    -10%

    Pro Plan Mobility 4 x 60 g -lisäravinne koirille

    Normaalihinta €91,90 191,46 € / 1kg
    Alennushinta €91,90 Normaalihinta €102,11
    Säästät: -€10,21
    191,46 € / 1kg
  • Stangest Cardio II Carnitine, 60 Tablets
    -14%

    Stangest Cardio II Karnitiini, 60 tablettia

    Normaalihinta €21,30 244,83 € / 1kg
    Alennushinta €21,30 Normaalihinta €24,68
    Säästät: -€3,38
    244,83 € / 1kg