Kokoelma:

Dog digestive health supplements

  • Fibor 500 gr
    -13%

    Fibor 500 g

    Normaalihinta €20,60 41,2 € / 1kg
    Alennushinta €20,60 Normaalihinta €23,55
    Säästät: -€2,95
    41,2 € / 1kg
  • Stangest Enzivet 60 tablettia
    -18%

    Stangest Enzivet 60 tablettia

    Normaalihinta €17,70 0,3 € / 1ud
    Alennushinta €17,70 Normaalihinta €21,54
    Säästät: -€3,84
    0,3 € / 1ud
  • Heel Gasteel Vet 30 sachets
    -6%

    Heel Gasteel Vet 30 annospussia

    Normaalihinta €13,40 148,89 € / 1kg
    Alennushinta €13,40 Normaalihinta €14,32
    Säästät: -€0,92
    148,89 € / 1kg
  • Omniflora 120 Tablets
    -6%

    Omniflora 120 tablettia

    Normaalihinta €74,20
    Alennushinta €74,20 Normaalihinta €78,84
    Säästät: -€4,64
  • Stangest Gastroprotect, 30 Tablets
    -10%

    Stangest Gastroprotect, 30 tablettia

    Normaalihinta €16,20 158,82 € / 1kg
    Alennushinta €16,20 Normaalihinta €17,96
    Säästät: -€1,76
    158,82 € / 1kg
  • Daforte Plus Oral Gel 50 ml Antidiarrhoeal Dogs and Cats
    -8%

    Daforte Plus suun kautta annettava geeli 50 ml, ripulilääke koirille ja kissoille

    Normaalihinta €17,40 34,8 € / 100ml
    Alennushinta €17,40 Normaalihinta €18,95
    Säästät: -€1,55
    34,8 € / 100ml
  • Pharmadiet Plasmoral Digest Large and Giant Breed, 30 sachets
    -5%

    Pharmadiet Plasmoral Digest – suuret ja jättikokoiset rodut, 30 pussia

    Normaalihinta €33,10 290,35 € / 1kg
    Alennushinta €33,10 Normaalihinta €34,84
    Säästät: -€1,74
    290,35 € / 1kg
  • Pharmadiet Plasmoral Digest Small & Medium Breed, 30 sachets
    -5%

    Pharmadiet Plasmoral Digest pienille ja keskikokoisille roduille, 30 pussia

    Normaalihinta €28,80 411,43 € / 1kg
    Alennushinta €28,80 Normaalihinta €30,42
    Säästät: -€1,62
    411,43 € / 1kg
  • Vetgastril Plus Gastric Protector for Dogs and Cats, 50 ml
    -10%

    Vetgastril Plus -mahansuojavalmiste koirille ja kissoille, 50 ml

    Normaalihinta €18,30 36,6 € / 100ml
    Alennushinta €18,30 Normaalihinta €20,30
    Säästät: -€2,00
    36,6 € / 100ml
  • Pharmadiet Vet-Regul Gel 50 ml
    -5%

    Pharmadiet Vet-Regul -geeli 50 ml

    Normaalihinta €14,20 28,4 € / 100ml
    Alennushinta €14,20 Normaalihinta €14,95
    Säästät: -€0,75
    28,4 € / 100ml
  • Sustain Small and Medium Breed 30 sachets
    -20%

    Sustain pienille ja keskikokoisille roduille, 30 pussia

    Normaalihinta €29,60 36,54 € / 100gr
    Alennushinta €29,60 Normaalihinta €36,95
    Säästät: -€7,35
    36,54 € / 100gr
  • Entero-Chronic 60Spheres
    -20%

    Entero-Chronic 60 pussia

    Normaalihinta €39,70 115,41 € / 1kg
    Alennushinta €39,70 Normaalihinta €49,47
    Säästät: -€9,77
    115,41 € / 1kg
  • Stangest Enzivet, 300 tablettia
    -17%

    Stangest Enzivet, 300 tablettia

    Normaalihinta €59,50 170,49 € / 1kg
    Alennushinta €59,50 Normaalihinta €72,07
    Säästät: -€12,57
    170,49 € / 1kg
  • JTPharma Glandulex Croquettes, 120 pcs.
    -10%

    JTPharma Glandulex -kuivaruoka, 120 kappaletta

    Normaalihinta €77,70 141,02 € / 1kg
    Alennushinta €77,70 Normaalihinta €86,74
    Säästät: -€9,04
    141,02 € / 1kg
  • Konig Gastrovet, 60 ml
    -11%

    Konig Gastrovet, 60 ml

    Normaalihinta €24,40 40,67 € / 100ml
    Alennushinta €24,40 Normaalihinta €27,45
    Säästät: -€3,05
    40,67 € / 100ml
  • JTPharma Glandulex Croquettes, 30 pcs.
    -13%

    JTPharma Glandulex -kuivaruoka, 30 kpl

    Normaalihinta €26,30 0,88 € / 1ud
    Alennushinta €26,30 Normaalihinta €30,32
    Säästät: -€4,02
    0,88 € / 1ud
  • Sustain Large Breed Dog 30Sobres
    -16%

    Sustain - Suurikokoisille koirille 30 pussia

    Normaalihinta €37,70 162,5 € / 1kg
    Alennushinta €37,70 Normaalihinta €44,95
    Säästät: -€7,25
    162,5 € / 1kg
  • Entero-Chronic 30Spheres
    -20%

    Entero-Chronic 30 pussia

    Normaalihinta €23,50 602,56 € / 1kg
    Alennushinta €23,50 Normaalihinta €29,26
    Säästät: -€5,76
    602,56 € / 1kg
  • Pharmadiet Vetgastril Plus Gastric Protector for Dogs and Cats, 20 mL
    -15%

    Pharmadiet Vetgastril Plus -mahansuojavalmiste koirille ja kissoille, 20 ml

    Normaalihinta €12,40 62,0 € / 100ml
    Alennushinta €12,40 Normaalihinta €14,60
    Säästät: -€2,20
    62,0 € / 100ml
  • Botanicapets Digespet Carbon 60 Tablets
    -12%

    Botanicapets Digespet Carbon 60 tablettia

    Normaalihinta €14,40 240,0 € / 1kg
    Alennushinta €14,40 Normaalihinta €16,32
    Säästät: -€1,92
    240,0 € / 1kg
  • Botanicapets Digespet Flora 30Comp
    -14%

    Botanicapets Digespet Flora 30 kapselia

    Normaalihinta €15,10 503,33 € / 1kg
    Alennushinta €15,10 Normaalihinta €17,56
    Säästät: -€2,46
    503,33 € / 1kg
  • Carminal Pets Oral Solution Complementary Food for Metabolic Disorders , 150 ml
    -13%

    Carminal Pets - suun kautta annettava ravintolisä Aineenvaihduntahäiriöt, 150 ml

    Normaalihinta €21,00 14,0 € / 100ml
    Alennushinta €21,00 Normaalihinta €24,26
    Säästät: -€3,26
    14,0 € / 100ml
  • Obex Pets Complementary Oral Food Solution Weight Control , 150 ml
    -12%

    Obex Pets suun kautta annettava ravintolisä painonhallintaan, 150 ml

    Normaalihinta €20,20 13,47 € / 100ml
    Alennushinta €20,20 Normaalihinta €22,95
    Säästät: -€2,75
    13,47 € / 100ml
  • Colaid 90 capsules
    -16%

    Colaid 90 kapselia

    Normaalihinta €74,90 662,83 € / 1kg
    Alennushinta €74,90 Normaalihinta €89,54
    Säästät: -€14,64
    662,83 € / 1kg
  • Diatab 60Cpd
    -13%

    Diatab 60 kpl

    Normaalihinta €117,05 264,82 € / 1kg
    Alennushinta €117,05 Normaalihinta €134,65
    Säästät: -€17,60
    264,82 € / 1kg
  • Drasanvi Drgreen Laxagreen , 100 g
    -20%

    Drasanvi Drgreen Laxagreen, 100 g

    Normaalihinta €9,80 98,0 € / 1kg
    Alennushinta €9,80 Normaalihinta €12,20
    Säästät: -€2,40
    98,0 € / 1kg
  • Drasanvi Drgreen Vitalgreen Oral Solution , 120 ml
    -15%

    Drasanvi Drgreen Vitalgreen suun kautta otettava liuos, 120 ml

    Normaalihinta €20,50 17,08 € / 100ml
    Alennushinta €20,50 Normaalihinta €24,00
    Säästät: -€3,50
    17,08 € / 100ml
  • Pharmadiet Daforte Plus 20 ml Suspension
    -11%

    Pharmadiet Daforte Plus 20 ml suspensio

    Normaalihinta €12,10 60,5 € / 100ml
    Alennushinta €12,10 Normaalihinta €13,58
    Säästät: -€1,48
    60,5 € / 100ml
  • JTPharma Glandulex Sacs Powder, 70 g
    -10%

    JTPharma Glandulex -jauhepussit, 70 g

    Normaalihinta €33,80 482,86 € / 1kg
    Alennushinta €33,80 Normaalihinta €37,37
    Säästät: -€3,57
    482,86 € / 1kg
  • JTPharma Whole Laxavet, 55 ml
    -6%

    JTPharma Entero Laxavet, 55 ml

    Normaalihinta €13,00 23,64 € / 100ml
    Alennushinta €13,00 Normaalihinta €13,89
    Säästät: -€0,89
    23,64 € / 100ml

Choosing good digestive health dogs can make all the difference to your dog care or wellness routine. That's why we've gathered here only the top-rated options from experts and customers.

What are dog digestive health products for?

They are aimed at meeting specific needs with effective, quality solutions. Whether it's to improve your well-being, care for your skin or prevent discomfort, you'll find the most suitable and reliable products here.

Key benefits

Using digestive health products for dogs gives you access to specific formulations, carefully selected ingredients and recognised brands in the pharmaceutical sector.

Shop online with confidence

At Farmaciasdirect you can buy your favourite products quickly, securely and with total guarantee. We strive to always offer the best service and personalised attention.

Explore our selection of digestive health dogs

Place your order today and benefit from the advantages of buying digestive health dogs with the support of a trusted online pharmacy.