Kokoelma:

Vitamins and probiotics for babies

  • IntestVita Kids 30 tablets – With probiotics
    -20%

    IntestVita Kids 30 tablettia – sisältää probiootteja

    Normaalihinta €13,60 0,45 € / 1ud
    Alennushinta €13,60 Normaalihinta €16,95
    Säästät: -€3,35
    0,45 € / 1ud
  • IntestVita Kids 15 tablets – With probiotics
    -20%

    IntestVita Kids 15 tablettia – sisältää probiootteja

    Normaalihinta €9,00 0,6 € / 1ud
    Alennushinta €9,00 Normaalihinta €11,25
    Säästät: -€2,25
    0,6 € / 1ud
  • Drasanvi Inmunol Kids Vials , 14x10 ml
    -36%

    Drasanvi Inmunol Kids -ampullit, 14 x 10 ml

    Normaalihinta €14,30 143,0 € / 100ml
    Alennushinta €14,30 Normaalihinta €22,30
    Säästät: -€8,00
    143,0 € / 100ml
  • Intersa Dha Kids Lemon Flavour , 90 softgels
    -16%

    Intersa Dha Kids, sitruunanmakuinen, 90 kapselia

    Normaalihinta €21,10 0,23 € / 1ud
    Alennushinta €21,10 Normaalihinta €25,04
    Säästät: -€3,94
    0,23 € / 1ud
  • Intersa Aprolis Kids Leriform , 180 ml
    -12%

    Intersa Aprolis Kids Leriform, 180 ml

    Normaalihinta €13,40 7,44 € / 100ml
    Alennushinta €13,40 Normaalihinta €15,24
    Säästät: -€1,84
    7,44 € / 100ml
  • Intersa Aprolis Kids Tusipropol , 105 ml
    -17%

    Intersa Aprolis Kids Tusipropol, 105 ml

    Normaalihinta €12,00 11,43 € / 100ml
    Alennushinta €12,00 Normaalihinta €14,50
    Säästät: -€2,50
    11,43 € / 100ml
  • Intersa Aprolis Kids Echina Propol , 50 ml
    -13%

    Intersa Aprolis Kids Echina Propol, 50 ml

    Normaalihinta €13,10 26,2 € / 100ml
    Alennushinta €13,10 Normaalihinta €15,11
    Säästät: -€2,01
    26,2 € / 100ml
  • Intersa Calcium Asimil Kids 30Sbrs.
    -34%

    Intersa Calcium Asimil Kids 30 tablettia.

    Normaalihinta €20,70 20,7 € / 1ud
    Alennushinta €20,70 Normaalihinta €31,36
    Säästät: -€10,66
    20,7 € / 1ud
  • Intersa Oxiprotect-In Super Antiox 60Pearls
    -31%

    Intersa Oxiprotect-In Super Antiox 60 kapselia

    Normaalihinta €38,43 0,64 € / 1ud
    Alennushinta €38,43 Normaalihinta €55,60
    Säästät: -€17,17
    0,64 € / 1ud
  • Intersa Transbifidus 40 Capsules
    -31%

    Intersa Transbifidus 40 kapselia

    Normaalihinta €17,30 0,43 € / 1ud
    Alennushinta €17,30 Normaalihinta €25,04
    Säästät: -€7,74
    0,43 € / 1ud
  • Intersa Aprolis Kids Syrup, 180 Ml
    -15%

    Intersa Aprolis Kids -siirappi, 180 ml

    Normaalihinta €15,20 8,44 € / 100ml
    Alennushinta €15,20 Normaalihinta €17,79
    Säästät: -€2,59
    8,44 € / 100ml
  • Pediakid Nervousness , 125 ml
    -40%

    Pediakid Hermostuneisuus, 125 ml

    Normaalihinta €8,90 7,12 € / 100ml
    Alennushinta €8,90 Normaalihinta €14,87
    Säästät: -€5,97
    7,12 € / 100ml
  • Ifigen Oligen Peques Dha 80%, 30 Ml
    -18%

    Ifigen Oligen Peques DHA 80 %, 30 ml

    Normaalihinta €17,80 59,33 € / 100ml
    Alennushinta €17,80 Normaalihinta €21,74
    Säästät: -€3,94
    59,33 € / 100ml
  • Herbovita Apoxkid Pso , 50 gr
    -25%

    Herbovita Apoxkid Pso, 50 g

    Normaalihinta €18,70 37,4 € / 100gr
    Alennushinta €18,70 Normaalihinta €24,79
    Säästät: -€6,09
    37,4 € / 100gr
  • Herbora Bi - Children's Complex, 250 Ml
    -22%

    Herbora Bi - Complex lapsille, 250 ml

    Normaalihinta €13,00 5,2 € / 100ml
    Alennushinta €13,00 Normaalihinta €16,73
    Säästät: -€3,73
    5,2 € / 100ml
  • Ghf Royal Jelly for Children 20Amp.
    -6%

    Ghf Lasten kuningatarhyytelö, 20 ampullia.

    Normaalihinta €18,25 18,25 € / 1ud
    Alennushinta €18,25 Normaalihinta €19,39
    Säästät: -€1,14
    18,25 € / 1ud
  • Fepadiet Fepa-Reuteri 20 Capsules
    -28%

    Fepadiet Fepa-Reuteri 20 kapselia

    Normaalihinta €18,20 0,91 € / 1ud
    Alennushinta €18,20 Normaalihinta €25,21
    Säästät: -€7,01
    0,91 € / 1ud
  • Fepadiet Fepa-Probiotic 10 Capsules
    -43%

    Fepadiet Fepa-Probiotic 10 kapselia

    Normaalihinta €8,20 0,82 € / 1ud
    Alennushinta €8,20 Normaalihinta €14,29
    Säästät: -€6,09
    0,82 € / 1ud
  • Espadiet Jalea Infant Star Omega 20Vials
    -30%

    Espadiet Infant Star Omega -hyytelö, 20 ampullia

    Normaalihinta €21,10 1,06 € / 1ud
    Alennushinta €21,10 Normaalihinta €30,07
    Säästät: -€8,97
    1,06 € / 1ud
  • Espadiet Royal Jelly Junior Active 20Amp.
    -20%

    Espadiet Royal Jelly Junior Active 20 ampullia.

    Normaalihinta €24,90 24,9 € / 1ud
    Alennushinta €24,90 Normaalihinta €31,28
    Säästät: -€6,38
    24,9 € / 1ud
  • Eladiet Jelly Kids Apetit, 250 ml
    -29%

    Eladiet Jelly Kids Apetit, 250 ml

    Normaalihinta €11,00 4,4 € / 100ml
    Alennushinta €11,00 Normaalihinta €15,40
    Säästät: -€4,40
    4,4 € / 100ml
  • Eladiet Jelly Kids Prevent, 250 ml
    -29%

    Eladiet Jelly Kids Prevent, 250 ml

    Normaalihinta €11,00 4,4 € / 100ml
    Alennushinta €11,00 Normaalihinta €15,40
    Säästät: -€4,40
    4,4 € / 100ml
  • Drasanvi Propolkid Syrup , 150 ml
    -40%

    Drasanvi Propolkid -siirappi, 150 ml

    Normaalihinta €9,70 6,47 € / 100ml
    Alennushinta €9,70 Normaalihinta €16,27
    Säästät: -€6,57
    6,47 € / 100ml
  • Drasanvi Melatonin Liquid Kids 1Mg , 50 ml
    -7%

    Drasanvi Melatoniini, nestemäinen, lapsille, 1 mg, 50 ml

    Normaalihinta €12,95 25,9 € / 100ml
    Alennushinta €12,95 Normaalihinta €13,99
    Säästät: -€1,04
    25,9 € / 100ml
  • Dietisa Royal Vit Infantile Defences , 20 vials
    -12%

    Dietisa Royal Vit Infantil Defensas, 20 ampullia

    Normaalihinta €25,50 1,28 € / 1ud
    Alennushinta €25,50 Normaalihinta €28,98
    Säästät: -€3,48
    1,28 € / 1ud
  • Diabalance Diabalance Glucose Gel Kids Strawberry 8Ud.
    -37%

    Diabalance Diabalance Glukoosigeeli lapsille, mansikka, 8 kpl.

    Normaalihinta €9,04 1,13 € / 1ud
    Alennushinta €9,04 Normaalihinta €14,35
    Säästät: -€5,31
    1,13 € / 1ud
  • Dis Bifloradis 15 Capsules
    -24%

    Dis Bifloradis 15 kapselia

    Normaalihinta €10,80 0,72 € / 1ud
    Alennushinta €10,80 Normaalihinta €14,21
    Säästät: -€3,41
    0,72 € / 1ud
  • Dietmed Nutrikings Apetit 150Ml.
    -6%

    Dietmed Nutrikings Apetit 150 ml.

    Normaalihinta €12,90 8,6 € / 100ml
    Alennushinta €12,90 Normaalihinta €13,79
    Säästät: -€0,89
    8,6 € / 100ml
  • Dietmed Nutrikings Lax 150Ml.
    -10%

    Dietmed Nutrikings Lax 150 ml.

    Normaalihinta €9,80 6,53 € / 100ml
    Alennushinta €9,80 Normaalihinta €10,93
    Säästät: -€1,13
    6,53 € / 100ml
  • Dietmed Propotuss Infantil 250Ml.
    -13%

    Dietmed Propotuss lapsille 250 ml.

    Normaalihinta €13,00 5,2 € / 100ml
    Alennushinta €13,00 Normaalihinta €14,95
    Säästät: -€1,95
    5,2 € / 100ml