• Eladiet Jelly Kids Prevent, 250 ml
  • Eladiet Jelly Kids Prevent, 250 ml
  • Eladiet Jelly Kids Prevent, 250 ml
  • Eladiet Jelly Kids Prevent, 250 ml
  • Eladiet Jelly Kids Prevent, 250 ml
  • Eladiet Jelly Kids Prevent, 250 ml
  • Eladiet Jelly Kids Prevent, 250 ml
-29%

Eladiet Jelly Kids Prevent, 250 ml

SKU-koodiEL8470001648389

Eladiet Jelly Kids Prevent 250 ml -siirappi on erityisesti lapsille kehitetty luonnollinen mansikanmakuinen siirappi. Tämä tuote on valmistettu luonnollisista ja kasviperäisistä ainesosista, jotka auttavat vahvistamaan lasten immuunijärjestelmää ja ehkäisemään sairauksia. Se on terveellinen ja herkullinen vaihtoehto pienten lasten terveyden edistämiseen.

Normaalihinta €11,00 4,4 € / 100ml
Alennushinta €11,00 Normaalihinta €15,40
Säästät: -€4,40
4,4 € / 100ml
Eladiet Jelly Kids Prevent, 250 ml
Eladiet Jelly Kids Prevent, 250 ml
Normaalihinta €11,00 4,4 € / 100ml
Alennushinta €11,00 Normaalihinta €15,40
Säästät: -€4,40
4,4 € / 100ml

 

 

Eladiet Jelly Kids Prevent 250 ml -siirappi on erityisesti lapsille kehitetty luonnollinen mansikanmakuinen siirappi. Tätä tuotetta käytetään ravintolisänä vahvistamaan lasten immuunijärjestelmää ja ehkäisemään sairauksia. Se sisältää luonnollisia ainesosia, jotka auttavat parantamaan kehon puolustuskykyä ja edistämään yleistä terveyttä. Se on turvallinen ja herkullinen vaihtoehto, joka auttaa pitämään lapset terveinä ja suojattuina.

Käyttöohjeet

Eladiet Jelly Kids Prevent 250 ml -siirappia (mansikanmakuinen) otetaan 10 ml päivässä, mieluiten ennen aamiaista. Sen voi ottaa suoraan tai laimennettuna veteen tai mehuun. Pullo on tärkeää ravistaa hyvin ennen käyttöä. Muista noudattaa valmistajan ohjeita ja kysyä neuvoa terveydenhuollon ammattilaiselta ennen hoidon aloittamista.

Ainesosat

150 mg tuoretta mehiläisvoita, 100 mg siitepölyä, 100 mg propolisia, 80 mg C-vitamiinia (100 % VRN), 50 mg acerolaa, 16 mg B3-vitamiinia (100 % VRN), 1,4 mg B2-vitamiinia (100 % VRN), 1,1 mg B1-vitamiinia (100 % VRN), 800 µg A-vitamiinia (100 % VRN).