Kokoelma:

Vitamins and probiotics for babies

  • Cfn Sofibrax 60 Capsules
    -28%

    Cfn Sofibrax 60 kapselia

    Normaalihinta €16,40 0,27 € / 1ud
    Alennushinta €16,40 Normaalihinta €22,83
    Säästät: -€6,43
    0,27 € / 1ud
  • Cfn Chlorella Plus Algae 90 Tablets
    -18%

    Cfn Chlorella Plus -levä, 90 tablettia

    Normaalihinta €15,00 0,17 € / 1ud
    Alennushinta €15,00 Normaalihinta €18,40
    Säästät: -€3,40
    0,17 € / 1ud
  • Elebiotic 260 mg Pack 3 x 30 sachets
    -16%

    Elebiotic 260 mg, pakkaus 3 x 30 annospussia

    Normaalihinta €70,70 0,79 € / 1ud
    Alennushinta €70,70 Normaalihinta €84,63
    Säästät: -€13,93
    0,79 € / 1ud
  • Elebiotic 260 mg Pack 2 x 30 sachets
    -16%

    Elebiotic 260 mg, pakkaus 2 x 30 pussia

    Normaalihinta €47,50 0,79 € / 1ud
    Alennushinta €47,50 Normaalihinta €56,42
    Säästät: -€8,92
    0,79 € / 1ud
  • Buona Buona Difesa Baby 20Ml.
    -36%

    Buona Buona Difesa Baby 20 ml.

    Normaalihinta €25,30 126,5 € / 100ml
    Alennushinta €25,30 Normaalihinta €39,46
    Säästät: -€14,16
    126,5 € / 100ml
  • Buona Buonadiem Plus 20Sbrs.
    -35%

    Buona Buonadiem Plus 20Sbrs.

    Normaalihinta €20,90 20,9 € / 1ud
    Alennushinta €20,90 Normaalihinta €31,99
    Säästät: -€11,09
    20,9 € / 1ud
  • Buona Buonavit D3 Forte Drops 12Ml.
    -45%

    Buona Buonavit D3 Forte -tipat, 12 ml.

    Normaalihinta €14,70 122,5 € / 100ml
    Alennushinta €14,70 Normaalihinta €26,85
    Säästät: -€12,15
    122,5 € / 100ml
  • Buona Buonavit D3 Drops 12Ml.
    -45%

    Buona Buonavit D3 -tipat, 12 ml.

    Normaalihinta €14,70 122,5 € / 100ml
    Alennushinta €14,70 Normaalihinta €26,85
    Säästät: -€12,15
    122,5 € / 100ml
  • Buona Buonavit Baby Polyvitamin Drops 20Ml.
    -43%

    Buona Buonavit Baby -monivitamiinitipat, 20 ml.

    Normaalihinta €14,20 71,0 € / 100ml
    Alennushinta €14,20 Normaalihinta €25,10
    Säästät: -€10,90
    71,0 € / 100ml
  • Brudy Dha Gel Kids, 30 Envelopes
    -20%

    Brudy Dha Gel Kids, 30 pussia

    Normaalihinta €40,40 1,35 € / 1ud
    Alennushinta €40,40 Normaalihinta €50,23
    Säästät: -€9,83
    1,35 € / 1ud
  • Bonusan Omega-3 Msc , 58 ml oil
    -21%

    Bonusan Omega-3 Msc, 58 ml öljyä

    Normaalihinta €20,60 35,52 € / 100ml
    Alennushinta €20,60 Normaalihinta €25,99
    Säästät: -€5,39
    35,52 € / 100ml
  • Bonusan Multi Vital Forte Junior Active , 60 capsules
    -20%

    Bonusan Multi Vital Forte Junior Activo, 60 kapselia

    Normaalihinta €16,80 0,28 € / 1ud
    Alennushinta €16,80 Normaalihinta €20,99
    Säästät: -€4,19
    0,28 € / 1ud
  • Biover Bhealthy Silicea Complex 45 Capsules
    -14%

    Biover Bhealthy Silicea Complex 45 kapselia

    Normaalihinta €10,80 0,24 € / 1ud
    Alennushinta €10,80 Normaalihinta €12,50
    Säästät: -€1,70
    0,24 € / 1ud
  • Bioserum Herbetom Kids Normactive, 250 Ml
    -25%

    BioSérum Herbetom Kids Normactive, 250 ml

    Normaalihinta €16,00 6,4 € / 100ml
    Alennushinta €16,00 Normaalihinta €21,40
    Säästät: -€5,40
    6,4 € / 100ml
  • Bioserum Herbetom Kids Mucos&Ts, 250 Ml
    -20%

    BioSérum Herbetom Kids Mucos&Ts, 250 ml

    Normaalihinta €11,70 4,68 € / 100ml
    Alennushinta €11,70 Normaalihinta €14,56
    Säästät: -€2,86
    4,68 € / 100ml
  • B'Green Phytodefens Kids Syrup, 250 ml
    -7%

    B'Green Phytodefens Kids -siirappi, 250 ml

    Normaalihinta €12,10 4,84 € / 100ml
    Alennushinta €12,10 Normaalihinta €13,05
    Säästät: -€0,95
    4,84 € / 100ml
  • Artesania Antiox Complex 60 Capsules
    -19%

    Artesania Antiox Complex 60 kapselia

    Normaalihinta €14,30 0,24 € / 1ud
    Alennushinta €14,30 Normaalihinta €17,62
    Säästät: -€3,32
    0,24 € / 1ud
  • Artesania Probiot Plus Neutral Flavour 225Gr.
    -19%

    Artesania Probiot Plus, neutraali maku, 225 g.

    Normaalihinta €14,79 6,57 € / 100gr
    Alennushinta €14,79 Normaalihinta €18,19
    Säästät: -€3,40
    6,57 € / 100gr
  • Artesania Chlorella Plantis 90 Capsules
    -18%

    Artesania Chlorella Plantis 90 kapselia

    Normaalihinta €16,90 0,19 € / 1ud
    Alennushinta €16,90 Normaalihinta €20,59
    Säästät: -€3,69
    0,19 € / 1ud
  • Angikids Cola 15 Gummies
    -25%

    Angikids Cola 15 karkkia

    Normaalihinta €8,40 0,56 € / 1ud
    Alennushinta €8,40 Normaalihinta €11,14
    Säästät: -€2,74
    0,56 € / 1ud
  • Angikids Strawberry 15 Gummies
    -12%

    Angikids Mansikka 15 karkkia

    Normaalihinta €9,80 0,65 € / 1ud
    Alennushinta €9,80 Normaalihinta €11,14
    Säästät: -€1,34
    0,65 € / 1ud
  • Angidefense Kids , 12 sachets
    -11%

    Angidefense Kids, 12 pussia

    Normaalihinta €16,30 1,36 € / 1ud
    Alennushinta €16,30 Normaalihinta €18,40
    Säästät: -€2,10
    1,36 € / 1ud
  • Aldous Bio Multivitamins For Kids In Gummies , 120 gummies
    -8%

    Aldous Bio -monivitamiinit lapsille, karkkeina, 120 karkkia

    Loppuunmyyty
    Kerro minulle
  • Meritene Junior Chocolate Flavour Shake, 15 sachets
    -12%

    Meritene Junior -suklaamakuinen juoma, 15 pussia

    Normaalihinta €26,10 1,74 € / 1ud
    Alennushinta €26,10 Normaalihinta €29,79
    Säästät: -€3,69
    1,74 € / 1ud
  • Multicentrum Junior Multivitamin + 4 years, 30 Tablets
    -28%

    Multicentrum Junior -monivitamiinivalmiste + 4 vuotta, 30 tablettia

    Normaalihinta €9,90 0,33 € / 1ud
    Alennushinta €9,90 Normaalihinta €13,68
    Säästät: -€3,78
    0,33 € / 1ud
  • Orsadin Immum Liquid, 250 ml
    -46%

    Orsadin Inmum -nestemäinen, 250 ml

    Normaalihinta €16,30 6,52 € / 100ml
    Alennushinta €16,30 Normaalihinta €30,21
    Säästät: -€13,91
    6,52 € / 100ml
  • Orsadin Inmum Liquid, 150 ml
    -51%

    Orsadin Inmum -nestemäinen, 150 ml

    Normaalihinta €12,20 8,13 € / 100ml
    Alennushinta €12,20 Normaalihinta €25,03
    Säästät: -€12,83
    8,13 € / 100ml
  • Orsadin Inmun Sticks 5 g, 30 Sticks
    -40%

    Orsadin Inmun -tikkuja 5 g, 30 tikkua

    Normaalihinta €12,70 254,0 € / 100gr
    Alennushinta €12,70 Normaalihinta €21,14
    Säästät: -€8,44
    254,0 € / 100gr
  • Orsadin Biotic Liquid, 100 ml
    -35%

    Orsadin Biotic -nestemäinen valmiste, 100 ml

    Normaalihinta €14,30 14,3 € / 100ml
    Alennushinta €14,30 Normaalihinta €21,90
    Säästät: -€7,60
    14,3 € / 100ml