Kokoelma:

Vitamins and probiotics for babies

  • Orsadin Biotic Sticks 5 g, 30 Sticks
    -60%

    Orsadin Biotic -tikkuja 5 g, 30 tikkuja

    Normaalihinta €15,30 306,0 € / 100gr
    Alennushinta €15,30 Normaalihinta €38,53
    Säästät: -€23,23
    306,0 € / 100gr
  • Neo Peques Bon Voyage, 7 Vials
    -27%

    Neo Peques Buen Viaje, 7 ampullia

    Normaalihinta €8,50 1,21 € / 1ud
    Alennushinta €8,50 Normaalihinta €11,60
    Säästät: -€3,10
    1,21 € / 1ud
  • Neo Peques Transit 150 ml
    -29%

    Neo Peques Transit 150 ml

    Normaalihinta €8,50 5,67 € / 100ml
    Alennushinta €8,50 Normaalihinta €11,97
    Säästät: -€3,47
    5,67 € / 100ml
  • Neo Peques C+ Syrup, 150 ml
    -28%

    Neo Peques C+ -siirappi, 150 ml

    Normaalihinta €8,40 5,6 € / 100ml
    Alennushinta €8,40 Normaalihinta €11,60
    Säästät: -€3,20
    5,6 € / 100ml
  • Neo Peques Gummies Melatonin, 30 Gummies
    -30%

    Neo Peques -melatoniinikarkit, 30 kappaletta

    Normaalihinta €8,70 0,29 € / 1ud
    Alennushinta €8,70 Normaalihinta €12,45
    Säästät: -€3,75
    0,29 € / 1ud
  • Imunoglukan Syrup, 250 ml
    -9%

    Imunoglukan-siirappi, 250 ml

    Normaalihinta €29,80 11,92 € / 100ml
    Alennushinta €29,80 Normaalihinta €32,76
    Säästät: -€2,96
    11,92 € / 100ml
  • Elebiotic 260 mg - 30 sachets
    -15%

    Elebiotic 260 mg – 30 pussia

    Normaalihinta €24,10 0,8 € / 1ud
    Alennushinta €24,10 Normaalihinta €28,21
    Säästät: -€4,11
    0,8 € / 1ud
  • Black Bee Royal Jelly Kids 20 Amp.
    -49%

    Black Bee Kuningatarhyytelö Kids 20 ampullia

    Normaalihinta €11,70 11,7 € / 1ud
    Alennushinta €11,70 Normaalihinta €23,14
    Säästät: -€11,44
    11,7 € / 1ud
  • Neo Peques Gummies Propol+, 30 Gummies
    -29%

    Neo Peques Gummies Propol+, 30 kappaletta

    Normaalihinta €8,80 0,29 € / 1ud
    Alennushinta €8,80 Normaalihinta €12,45
    Säästät: -€3,65
    0,29 € / 1ud
  • Neo Peques Gummies Omega 3 DHA, 30 Gummies
    -32%

    Neo Peques Omega-3-DHA-kumimakeiset, 30 kpl

    Normaalihinta €8,50 0,28 € / 1ud
    Alennushinta €8,50 Normaalihinta €12,45
    Säästät: -€3,95
    0,28 € / 1ud
  • Neo Peques Gummies Vitamin C, 30 Gummies
    -32%

    Neo Peques C-vitamiinikarkit, 30 kappaletta

    Normaalihinta €8,50 0,28 € / 1ud
    Alennushinta €8,50 Normaalihinta €12,45
    Säästät: -€3,95
    0,28 € / 1ud
  • Epaplus Immuncare Cough Syrup Kids Raspberry Flavour , 150 ml
    -26%

    Epaplus Immuncare Lasten yskänsiirappi, vadelmanmakuinen, 150 ml

    Normaalihinta €7,21 4,81 € / 100ml
    Alennushinta €7,21 Normaalihinta €9,69
    Säästät: -€2,48
    4,81 € / 100ml
  • Neo Miconeo Dn Kids 200 ml
    -6%

    Neo Miconeo Dn Kids 200 ml

    Normaalihinta €19,70 9,85 € / 100ml
    Alennushinta €19,70 Normaalihinta €21,05
    Säästät: -€1,35
    9,85 € / 100ml
  • Neo Mico Si Kids 200 ml
    -8%

    Neo Mico Si Kids 200 ml

    Normaalihinta €20,30 10,15 € / 100ml
    Alennushinta €20,30 Normaalihinta €22,11
    Säästät: -€1,81
    10,15 € / 100ml
  • Neo Reishi Peques Protect 150 ml
    -34%

    Neo Reishi Peques Protect 150 ml

    Normaalihinta €9,40 6,27 € / 100ml
    Alennushinta €9,40 Normaalihinta €14,30
    Säästät: -€4,90
    6,27 € / 100ml
  • Neo Reishi Peques Studio 150 ml
    -35%

    Neo Reishi Peques Studio 150 ml

    Normaalihinta €9,30 6,2 € / 100ml
    Alennushinta €9,30 Normaalihinta €14,30
    Säästät: -€5,00
    6,2 € / 100ml
  • Omegakids Gummies, 54 gummies
    -24%

    Omegakids-kumikarkit, 54 kpl

    Normaalihinta €24,20 0,45 € / 1ud
    Alennushinta €24,20 Normaalihinta €31,89
    Säästät: -€7,69
    0,45 € / 1ud
  • Neo Peques Gummies Kalcium, 30 Gummies
    -33%

    Neo Peques Gummies Kalcium, 30 karkkia

    Normaalihinta €8,40 0,28 € / 1ud
    Alennushinta €8,40 Normaalihinta €12,45
    Säästät: -€4,05
    0,28 € / 1ud
  • Immunovita Kids 30 sachets – With vitamin D3 and beta-glucans
    -21%

    Immunovita Kids 30 pussia – Sisältää D3-vitamiinia ja beeta-glukaania

    Normaalihinta €21,80 0,73 € / 1ud
    Alennushinta €21,80 Normaalihinta €27,65
    Säästät: -€5,85
    0,73 € / 1ud
  • Blenuten Cola Cao, 800 g
    -18%

    Blenuten Cola Cao, 800 g

    Normaalihinta €23,00 2,88 € / 100gr
    Alennushinta €23,00 Normaalihinta €28,04
    Säästät: -€5,04
    2,88 € / 100gr
  • Blenuten Neutral, 400 gr
    -23%

    Blenuten Neutraali, 400 g

    Normaalihinta €13,00 3,25 € / 100gr
    Alennushinta €13,00 Normaalihinta €16,90
    Säästät: -€3,90
    3,25 € / 100gr
  • A.Vogel Echinaforce Kids 80 Tablets
    -5%

    A.Vogel Echinaforce Kids 80 tablettia

    Normaalihinta €15,70 0,2 € / 1ud
    Alennushinta €15,70 Normaalihinta €16,53
    Säästät: -€0,83
    0,2 € / 1ud
  • Omegakids Lemon Flavoured Emulsion, 100 ml
    -14%

    Omegakids sitruunanmakuinen emulsio, 100 ml

    Normaalihinta €22,30 22,3 € / 100ml
    Alennushinta €22,30 Normaalihinta €25,89
    Säästät: -€3,59
    22,3 € / 100ml
  • Neo Peques Happy Dreams 150 ml
    -27%

    Neo Peques Hyviä unia 150 ml

    Normaalihinta €8,50 5,67 € / 100ml
    Alennushinta €8,50 Normaalihinta €11,60
    Säästät: -€3,10
    5,67 € / 100ml
  • Neo Peques Gases 150 ml
    -27%

    Neo Peques Gases 150 ml

    Normaalihinta €8,50 5,67 € / 100ml
    Alennushinta €8,50 Normaalihinta €11,60
    Säästät: -€3,10
    5,67 € / 100ml
  • Neo Peques Mocosytos 150 ml
    -27%

    Neo Peques Mocosytos 150 ml

    Normaalihinta €8,50
    Alennushinta €8,50 Normaalihinta €11,60
    Säästät: -€3,10
  • Neo Peques Omega 3 150 ml
    -34%

    Neo Peques Omega 3 150 ml

    Normaalihinta €7,60
    Alennushinta €7,60 Normaalihinta €11,60
    Säästät: -€4,00
  • Neo Peques Growth 150 ml
    -37%

    Neo Peques Kasvu 150 ml

    Normaalihinta €7,30
    Alennushinta €7,30 Normaalihinta €11,60
    Säästät: -€4,30
  • Neo Peques Relax, 150 ml
    -28%

    Neo Peques Relax, 150 ml

    Normaalihinta €8,30
    Alennushinta €8,30 Normaalihinta €11,60
    Säästät: -€3,30
  • Neo Peques Appetite 150 ml
    -27%

    Neo Peques Apetito 150 ml

    Normaalihinta €8,50
    Alennushinta €8,50 Normaalihinta €11,60
    Säästät: -€3,10