• Dietmed Nutrikings Lax 150Ml.
-10%

Dietmed Nutrikings Lax 150 ml.

SKU-koodiDI5605481811098
Dietmed Nutrikings Lax 150 ml on tuote, joka auttaa säätelemään suoliston toimintaa ja lievittämään ummetusta. Se sisältää luonnollisia ainesosia, jotka edistävät ruoansulatusta ja auttavat ylläpitämään terveellistä ruoansulatusjärjestelmää. Tuotetta on helppo käyttää, ja parhaiden tulosten saavuttamiseksi suositellaan yhden annoksen ottamista päivittäin.
Normaalihinta €9,80 6,53 € / 100ml
Alennushinta €9,80 Normaalihinta €10,93
Säästät: -€1,13
6,53 € / 100ml
Dietmed Nutrikings Lax 150Ml.
Dietmed Nutrikings Lax 150 ml.
Normaalihinta €9,80 6,53 € / 100ml
Alennushinta €9,80 Normaalihinta €10,93
Säästät: -€1,13
6,53 € / 100ml

 

 
Dietmed Nutrikings Lax 150 ml on tuote, jota käytetään laksatiivina satunnaisen ummetuksen lievittämiseen. Se sisältää luonnollisia ainesosia, jotka auttavat stimuloimaan suoliston toimintaa ja edistämään säännöllistä suoliston toimintaa. Tehokkaiden tulosten saavuttamiseksi suositellaan yhden annoksen ottamista päivittäin. On tärkeää noudattaa käyttöohjeita ja neuvotella lääkärin kanssa ennen käyttöä, erityisesti jos sinulla on ennestään terveydellisiä ongelmia tai käytät muita lääkkeitä.

Käyttöohjeet

Dietmed Nutrikings Lax 150 ml:n käyttöohje on seuraava: ota 10 ml (yksi ruokalusikallinen) ennen nukkumaanmenoa, laimennettuna lasilliseen vettä. Sekoita hyvin ennen käyttöä. On tärkeää noudattaa käyttöohjeita ja neuvotella terveydenhuollon ammattilaisen kanssa ennen minkään ravintolisän käytön aloittamista.

Ainesosat

135 mg tiivistettyä reineta-omenauutetta. 100 mg tiivistettyä luumuuutetta. 11,73 mg tiivistettyä raparperiuutetta.