• Dietmed Nutrikings Apetit 150Ml.
-6%

Dietmed Nutrikings Apetit 150 ml.

SKU-koodiDI5605481811104
Dietmed Nutrikings Apetit 150 ml on ravintolisä, joka on suunniteltu ruokahalun lisäämiseen ja ruoansulatuksen parantamiseen. Se sisältää luonnollisten ainesosien yhdistelmää, kuten inkivääriä, minttua ja kardemummaa, jotka stimuloivat ruoansulatusjärjestelmää ja edistävät nälän tunnetta. Tämä tuote sopii erinomaisesti henkilöille, joilla on ruokahaluttomuutta tai jotka haluavat lisätä ruokailuaan terveellisellä tavalla.
Normaalihinta €12,90 8,6 € / 100ml
Alennushinta €12,90 Normaalihinta €13,79
Säästät: -€0,89
8,6 € / 100ml
Dietmed Nutrikings Apetit 150Ml.
Dietmed Nutrikings Apetit 150 ml.
Normaalihinta €12,90 8,6 € / 100ml
Alennushinta €12,90 Normaalihinta €13,79
Säästät: -€0,89
8,6 € / 100ml

 

 
Dietmed Nutrikings Apetit 150 ml on ravintolisä, joka on suunniteltu lisäämään ruokahalua ja parantamaan ruoan saantia henkilöillä, joilla on ruokahaluttomuutta tai tahaton painonlasku. Se sisältää yhdistelmän luonnollisia ainesosia, jotka stimuloivat ruokahalua ja edistävät terveellistä ruoansulatusta. Tämä tuote sopii erinomaisesti niille, joiden on lisättävä päivittäistä kalorimäärää ja parannettava ravitsemustilaansa.

Käyttöohjeet

Dietmed Nutrikings Apetit 150 ml:n käyttöohje on ottaa 10 ml (yksi ruokalusikallinen) laimennettuna veteen, mieluiten ennen pääaterioita. Suosittelemme ravistamaan tuotetta hyvin ennen käyttöä.

Ainesosat

Vesi, fruktoosi, Matricaria chamomilla (kamomilla; glykoliuute), emulgointiaine: polysorbaatti 80, tursamakseliöljy*, metsämarjojen aromi, kylmäkuivattu kuningatarhyytelö (3:1), happamuudensäätöaine: sitruunahappo, säilöntäaine: kaliumsorbaatti, sinkkiglukonaatti, rautaglukonaatti, pyridoksiinihydrokloridi, riboflaviini, tiamiinihydrokloridi. *Kalapohjainen tuote.