Kokoelma:

Digestive disorders

  • Ynsadiet Zentrum Regulaxol Forte, 30 kapselia
    -24%

    Ynsadiet Zentrum Regulaxol Forte, 30 kapselia

    Normaalihinta €7,60 0,25 € / 1ud
    Alennushinta €7,60 Normaalihinta €9,95
    Säästät: -€2,35
    0,25 € / 1ud
  • Ynsadiet Ob3 Drenante, 250 ml
    -32%

    Ynsadiet Ob3 Drenante, 250 ml

    Normaalihinta €8,25 3,3 € / 100ml
    Alennushinta €8,25 Normaalihinta €12,07
    Säästät: -€3,82
    3,3 € / 100ml
  • Ynsadiet Ob 3 Lymfakierron edistävä, 475 ml
    -18%

    Ynsadiet Ob 3 Lymfakierron edistävä, 475 ml

    Normaalihinta €18,00 3,79 € / 100ml
    Alennushinta €18,00 Normaalihinta €21,95
    Säästät: -€3,95
    3,79 € / 100ml
  • Vilardell Digest Transit 14 sachets
    -27%

    Vilardell Digest Transit 14 pussia

    Normaalihinta €9,70 0,69 € / 1ud
    Alennushinta €9,70 Normaalihinta €13,31
    Säästät: -€3,61
    0,69 € / 1ud
  • Vilardell Digest Probisec 10 Bucodispersible Sticks
    -10%

    Vilardell Digest Probisec 10 suussa hajoavaa tikkuja

    Normaalihinta €9,30 0,93 € / 1ud
    Alennushinta €9,30 Normaalihinta €10,32
    Säästät: -€1,02
    0,93 € / 1ud
  • Vilardell Digest Melax 6 Microenemas
    -26%

    Vilardell Digest Melax 6 mikroperäruiskeet

    Normaalihinta €7,40 7,4 € / 1ud
    Alennushinta €7,40 Normaalihinta €10,00
    Säästät: -€2,60
    7,4 € / 1ud
  • Vilardell Digest Digesben 30 capsules
    -12%

    Vilardell Digest Digesben 30 kapselia

    Normaalihinta €10,20 0,34 € / 1ud
    Alennushinta €10,20 Normaalihinta €11,58
    Säästät: -€1,38
    0,34 € / 1ud
  • Vilardell Digest Bilax 30 tablets
    -17%

    Vilardell Digest Bilax 30 tablettia

    Normaalihinta €8,70 0,29 € / 1ud
    Alennushinta €8,70 Normaalihinta €10,52
    Säästät: -€1,82
    0,29 € / 1ud
  • Trepatdiet Trelax , 40 tablets
    -13%

    Trepatdiet Trelax, 40 tablettia

    Normaalihinta €10,50 10,5 € / 1ud
    Alennushinta €10,50 Normaalihinta €12,07
    Säästät: -€1,57
    10,5 € / 1ud
  • Trepatdiet Karbofin Forte, 30 Capsules
    -8%

    Trepatdiet Karbofin Forte, 30 kapselia

    Normaalihinta €10,80 0,36 € / 1ud
    Alennushinta €10,80 Normaalihinta €11,76
    Säästät: -€0,96
    0,36 € / 1ud
  • Trepatdiet Karbofin Forte , 60 capsules
    -5%

    Trepatdiet Karbofin Forte, 60 kapselia

    Normaalihinta €22,70 0,38 € / 1ud
    Alennushinta €22,70 Normaalihinta €23,89
    Säästät: -€1,19
    0,38 € / 1ud
  • Trepatdiet Digestivaid No Acid , 60 tablets
    -5%

    Trepatdiet Digestivaid No Acid, 60 tablettia

    Normaalihinta €25,90 25,9 € / 1ud
    Alennushinta €25,90 Normaalihinta €27,26
    Säästät: -€1,36
    25,9 € / 1ud
  • Stada Daosin, 90 Tablets
    -22%

    Stada Daosin, 90 tablettia

    Normaalihinta €72,20 0,8 € / 1ud
    Alennushinta €72,20 Normaalihinta €92,44
    Säästät: -€20,24
    0,8 € / 1ud
  • Sotya Sot-Digest 550 Mg, 90 Capsules
    -5%

    Sotya Sot-Digest 550 mg, 90 kapselia

    Normaalihinta €8,60 0,1 € / 1ud
    Alennushinta €8,60 Normaalihinta €9,05
    Säästät: -€0,45
    0,1 € / 1ud
  • Sotya Salvia, 100 Tablets
    -8%

    Sotya Salvia, 100 tablettia

    Normaalihinta €2,90 0,03 € / 1ud
    Alennushinta €2,90 Normaalihinta €3,14
    Säästät: -€0,24
    0,03 € / 1ud
  • Sotya Papaya + Pineapple Stem 600 Mg, 100 Tablets
    -37%

    Sotya Papaya + Ananasrunko 600 mg, 100 tablettia

    Normaalihinta €2,30 0,02 € / 1ud
    Alennushinta €2,30 Normaalihinta €3,63
    Säästät: -€1,33
    0,02 € / 1ud
  • Sotya Aloe Vera Juice, 500 Ml
    -42%

    Sotya Aloe Vera -mehu, 500 ml

    Normaalihinta €5,70 1,14 € / 100ml
    Alennushinta €5,70 Normaalihinta €9,88
    Säästät: -€4,18
    1,14 € / 100ml
  • Sotya Aloe Vera Juice , 1 litre
    -32%

    Sotya Aloe Vera -mehu, 1 litra

    Normaalihinta €9,20 0,92 € / 100ml
    Alennushinta €9,20 Normaalihinta €13,46
    Säästät: -€4,26
    0,92 € / 100ml
  • Sotya Ginger, 120 Capsules
    -5%

    Sotya Inkivääri, 120 kapselia

    Normaalihinta €5,00 0,04 € / 1ud
    Alennushinta €5,00 Normaalihinta €5,26
    Säästät: -€0,26
    0,04 € / 1ud
  • Sotya Kurkuma + Pippuri 550 mg, 60 kasvikapselia
    -5%

    Sotya Kurkuma + Pippuri 550 mg, 60 kasvikapselia

    Normaalihinta €6,20 0,1 € / 1ud
    Alennushinta €6,20 Normaalihinta €6,53
    Säästät: -€0,33
    0,1 € / 1ud
  • Sotya Pineapple Heart, 100 Tablets
    -14%

    Sotya Corazon Piña, 100 tablettia

    Normaalihinta €3,20 0,03 € / 1ud
    Alennushinta €3,20 Normaalihinta €3,70
    Säästät: -€0,50
    0,03 € / 1ud
  • Soria Natural Lacticol Ecological, 200 Ml
    -10%

    Soria Natural Lacticol Ecologico, 200 ml

    Normaalihinta €8,69 4,35 € / 100ml
    Alennushinta €8,69 Normaalihinta €9,65
    Säästät: -€0,96
    4,35 € / 100ml
  • Soria Natural Inulac Plus, 24 Tablets Of 2 Gr
    -10%

    Soria Natural Inulac Plus, 24 tablettia à 2 g

    Normaalihinta €9,67 483,5 € / 100gr
    Alennushinta €9,67 Normaalihinta €10,75
    Säästät: -€1,08
    483,5 € / 100gr
  • Soria Natural Intesreg Plus, 14 Envelopes Of 10 Gr
    -10%

    Soria Natural Intesreg Plus, 14 pussia à 10 g

    Normaalihinta €21,55 215,5 € / 100gr
    Alennushinta €21,55 Normaalihinta €23,95
    Säästät: -€2,40
    215,5 € / 100gr
  • Soria Natural Dandelion Extract S Xxi, 50 Ml
    -10%

    Soria Natural - leijonankynsiuute S XXI, 50 ml

    Normaalihinta €9,68 19,36 € / 100ml
    Alennushinta €9,68 Normaalihinta €10,75
    Säästät: -€1,07
    19,36 € / 100ml
  • Soria Natural Artichoke Extract S Xxi, 50 Ml
    -10%

    Soria Natural Artisokkiuute S XXI, 50 ml

    Normaalihinta €7,92 15,84 € / 100ml
    Alennushinta €7,92 Normaalihinta €8,80
    Säästät: -€0,88
    15,84 € / 100ml
  • Soria Natural 17-C Flatusor Prol. Sxxi Release, 30 Capsules
    -10%

    Soria Natural 17-C Flatusor, pitkävaikutteinen, Sxxi, 30 kapselia

    Normaalihinta €11,25 0,38 € / 1ud
    Alennushinta €11,25 Normaalihinta €12,50
    Säästät: -€1,25
    0,38 € / 1ud
  • Solgar Ester-C Plus 500mg, 50 Capsules
    -27%

    Solgar Ester-C Plus 500 mg, 50 kapselia

    Normaalihinta €18,10 0,36 € / 1ud
    Alennushinta €18,10 Normaalihinta €24,66
    Säästät: -€6,56
    0,36 € / 1ud
  • Solgar Ester-C Plus 500mg, 100 Capsules
    -27%

    Solgar Ester-C Plus 500 mg, 100 kapselia

    Normaalihinta €30,70 0,31 € / 1ud
    Alennushinta €30,70 Normaalihinta €42,19
    Säästät: -€11,49
    0,31 € / 1ud
  • Solgar Ester-C Plus 1000mg, 30 Tablets
    -33%

    Solgar Ester-C Plus 1000 mg, 30 tablettia

    Normaalihinta €16,60 0,55 € / 1ud
    Alennushinta €16,60 Normaalihinta €24,66
    Säästät: -€8,06
    0,55 € / 1ud