Kokoelma:

Digestive disorders

  • Serpens Feu Vegetal La Carqueja , 90 capsules
    -29%

    Serpens Feu Vegetal La Carqueja, 90 kapselia

    Normaalihinta €25,60 0,28 € / 1ud
    Alennushinta €25,60 Normaalihinta €36,14
    Säästät: -€10,54
    0,28 € / 1ud
  • Schoenenbe Mana Fig Juice, 200 Ml
    -18%

    Schoenenbe Higo Mana -mehu, 200 ml

    Normaalihinta €15,60 7,8 € / 100ml
    Alennushinta €15,60 Normaalihinta €18,94
    Säästät: -€3,34
    7,8 € / 100ml
  • Santiveri Mast-Lax Pot 75Gr.
    -14%

    Santiveri Mast-Lax, 75 g:n purkki.

    Normaalihinta €5,30 7,07 € / 100gr
    Alennushinta €5,30 Normaalihinta €6,15
    Säästät: -€0,85
    7,07 € / 100gr
  • Salus Intestcare , 250 ml
    -21%

    Salus Intestcare, 250 ml

    Normaalihinta €22,20 8,88 € / 100ml
    Alennushinta €22,20 Normaalihinta €28,18
    Säästät: -€5,98
    8,88 € / 100ml
  • Sakai Digescap 450 Mg, 60 Capsules
    -21%

    Sakai Digescap 450 mg, 60 kapselia

    Normaalihinta €10,00 0,17 € / 1ud
    Alennushinta €10,00 Normaalihinta €12,73
    Säästät: -€2,73
    0,17 € / 1ud
  • Roha-Max 60 g
    -6%

    Roha-Max 60 g

    Normaalihinta €7,30 12,17 € / 100gr
    Alennushinta €7,30 Normaalihinta €7,79
    Säästät: -€0,49
    12,17 € / 100gr
  • Roha-Max 30 tablets
    -11%

    Roha-Max 30 tablettia

    Normaalihinta €8,40 0,28 € / 1ud
    Alennushinta €8,40 Normaalihinta €9,47
    Säästät: -€1,07
    0,28 € / 1ud
  • Roha-Max 130 gr
    -6%

    Roha-Max 130 g

    Normaalihinta €14,50 11,15 € / 100gr
    Alennushinta €14,50 Normaalihinta €15,37
    Säästät: -€0,87
    11,15 € / 100gr
  • Robis Higastion , 20 ampoules
    -31%

    Robis Higastion, 20 ampullia

    Normaalihinta €20,00 1,0 € / 1ud
    Alennushinta €20,00 Normaalihinta €29,19
    Säästät: -€9,19
    1,0 € / 1ud
  • Pure Herbs Gasex, 60 Capsules
    -23%

    Pure Herbs Gasex, 60 kapselia

    Normaalihinta €6,30 0,11 € / 1ud
    Alennushinta €6,30 Normaalihinta €8,21
    Säästät: -€1,91
    0,11 € / 1ud
  • Plantis Ginger Eco 50 ml
    -10%

    Plantis Luomuintern 50 ml

    Normaalihinta €9,70
    Alennushinta €9,70 Normaalihinta €10,74
    Säästät: -€1,04
  • Plantis Hepur Eco Detox 20 ampoules x 10 ml
    -22%

    Plantis Hepur Eco Detox 20 ampullia à 10 ml

    Normaalihinta €12,70
    Alennushinta €12,70 Normaalihinta €16,20
    Säästät: -€3,50
  • Plantis Colon Net 30 capsules
    -32%

    Plantis Colon Net 30 kapselia

    Normaalihinta €9,00
    Alennushinta €9,00 Normaalihinta €13,20
    Säästät: -€4,20
  • Plameca Laxoflash , 30 capsules
    -25%

    Plameca Laxoflash, 30 kapselia

    Normaalihinta €6,90 0,23 € / 1ud
    Alennushinta €6,90 Normaalihinta €9,25
    Säästät: -€2,35
    0,23 € / 1ud
  • Pinisan Lax Complex, 60 kapselia
    -21%

    Pinisan Lax Complex, 60 kapselia

    Normaalihinta €10,70 0,18 € / 1ud
    Alennushinta €10,70 Normaalihinta €13,47
    Säästät: -€2,77
    0,18 € / 1ud
  • Pharma Otc Alpha Aloe Vera System , 20 ampoules x 5 grams
    -34%

    Pharma Otc Alfa Aloe Vera -järjestelmä, 20 ampullia à 5 g

    Normaalihinta €15,00 300,0 € / 100gr
    Alennushinta €15,00 Normaalihinta €22,86
    Säästät: -€7,86
    300,0 € / 100gr
  • Roha Max, Pack 2x130 gr
    -7%

    Roha Max, 2 x 130 g:n pakkaus

    Normaalihinta €28,60 11,0 € / 100gr
    Alennushinta €28,60 Normaalihinta €30,74
    Säästät: -€2,14
    11,0 € / 100gr
  • Botánicapharma Pack 2 units of Aloe Vera 120 tablets
    -35%

    Botánicapharma-pakkaus, 2 kpl, Aloe Vera, 120 tablettia

    Normaalihinta €18,70 0,08 € / 1ud
    Alennushinta €18,70 Normaalihinta €28,70
    Säästät: -€10,00
    0,08 € / 1ud
  • Aboca Neobianacid, 2 x 45 tablettia
    -15%

    Aboca Neobianacid, 2 x 45 tablettia

    Normaalihinta €29,90 0,33 € / 1ud
    Alennushinta €29,90 Normaalihinta €35,00
    Säästät: -€5,10
    0,33 € / 1ud
  • Ortis Fruit & Fibre Forte, 24 Cubes
    -17%

    Ortis Frutas & Fibras Forte, 24 kuutiota

    Normaalihinta €16,20 16,2 € / 1ud
    Alennushinta €16,20 Normaalihinta €19,58
    Säästät: -€3,38
    16,2 € / 1ud
  • Ortis Fruits & Fibres Classic, 30 Tablets
    -16%

    Ortis Frutas & Fibras Clasico, 30 tablettia

    Normaalihinta €14,90 0,5 € / 1ud
    Alennushinta €14,90 Normaalihinta €17,83
    Säästät: -€2,93
    0,5 € / 1ud
  • Obire Acidofilus 400 Mg , 90 capsules
    -19%

    Obire Acidophilus 400 mg, 90 kapselia

    Normaalihinta €10,00 0,11 € / 1ud
    Alennushinta €10,00 Normaalihinta €12,32
    Säästät: -€2,32
    0,11 € / 1ud
  • Nutergia Ergyprotect Plus , 30 sachets
    -12%

    Nutergia Ergyprotect Plus, 30 annospussia

    Normaalihinta €18,90 0,63 € / 1ud
    Alennushinta €18,90 Normaalihinta €21,52
    Säästät: -€2,62
    0,63 € / 1ud
  • Nutergia Ergyprotect Conf , 60 capsules
    -20%

    Nutergia Ergyprotect Conf, 60 kapselia

    Normaalihinta €17,50 0,29 € / 1ud
    Alennushinta €17,50 Normaalihinta €21,94
    Säästät: -€4,44
    0,29 € / 1ud
  • NS Florabiotic Laxatives 12 Envelopes
    -10%

    NS Florabiotic -laksatiivit, 12 annospussia

    Normaalihinta €12,70 1,06 € / 1ud
    Alennushinta €12,70 Normaalihinta €14,11
    Säästät: -€1,41
    1,06 € / 1ud
  • Ns Digestconfort Gases 60 tablets
    -18%

    Ns Digestconfort Gases 60 tablettia

    Normaalihinta €9,80 0,16 € / 1ud
    Alennushinta €9,80 Normaalihinta €12,00
    Säästät: -€2,20
    0,16 € / 1ud
  • Novadiet Senina, 18 Sticks
    -23%

    Novadiet Senina, 18 annospussia

    Normaalihinta €9,30 0,52 € / 1ud
    Alennushinta €9,30 Normaalihinta €12,05
    Säästät: -€2,75
    0,52 € / 1ud
  • Novadiet Pilogastril, 30 Tablets
    -18%

    Novadiet Pilogastril, 30 tablettia

    Normaalihinta €15,10 0,5 € / 1ud
    Alennushinta €15,10 Normaalihinta €18,36
    Säästät: -€3,26
    0,5 € / 1ud
  • Novadiet Parastil Plus, 250 Ml
    -34%

    Novadiet Parastil Plus, 250 ml

    Normaalihinta €9,60 3,84 € / 100ml
    Alennushinta €9,60 Normaalihinta €14,53
    Säästät: -€4,93
    3,84 € / 100ml
  • Novadiet Novaloe Aloe Vera Juice, 1 Litre
    -20%

    Novadiet Novaloe Aloe Vera -mehu, 1 litra

    Normaalihinta €20,50 2,05 € / 100ml
    Alennushinta €20,50 Normaalihinta €25,68
    Säästät: -€5,18
    2,05 € / 100ml