Kokoelma:

Phytotherapy

  • Alfa Herbal Hidrastis Canadensis 90 Capsules
    -30%

    Alfa Herbal Hidrastis Canadensis 90 kapselia

    Normaalihinta €25,30 0,28 € / 1ud
    Alennushinta €25,30 Normaalihinta €36,16
    Säästät: -€10,86
    0,28 € / 1ud
  • Alfa Herbal Pau De Arco 100 Capsules
    -27%

    Alfa Herbal Pau De Arco 100 kapselia

    Normaalihinta €17,50 0,18 € / 1ud
    Alennushinta €17,50 Normaalihinta €24,00
    Säästät: -€6,50
    0,18 € / 1ud
  • Alpha Herbal Defensin Alpha 60 Capsules
    -30%

    Alfa Herbal Defensin Alfa 60 kapselia

    Normaalihinta €20,40 0,34 € / 1ud
    Alennushinta €20,40 Normaalihinta €29,24
    Säästät: -€8,84
    0,34 € / 1ud
  • Alpha Herbal Hepar Herbal 60 Capsules
    -30%

    Alfa Herbal Hepar Herbal 60 kapselia

    Normaalihinta €33,10 0,55 € / 1ud
    Alennushinta €33,10 Normaalihinta €47,37
    Säästät: -€14,27
    0,55 € / 1ud
  • Alfa Herbal Arti Herbal 60 Capsules
    -30%

    Alfa Herbal Arti Herbal 60 kapselia

    Normaalihinta €28,90 0,48 € / 1ud
    Alennushinta €28,90 Normaalihinta €41,34
    Säästät: -€12,44
    0,48 € / 1ud
  • Alpha Herbal Cabbage Plus Herbal 30 Capsules
    -30%

    Alfa Herbal Coles Plus Herbal 30 kapselia

    Normaalihinta €20,50 0,68 € / 1ud
    Alennushinta €20,50 Normaalihinta €29,32
    Säästät: -€8,82
    0,68 € / 1ud
  • Alpha Herbal Prostamen Herbal 60 Capsules
    -27%

    Alfa Herbal Prostamen Herbal 60 kapselia

    Normaalihinta €18,50 0,31 € / 1ud
    Alennushinta €18,50 Normaalihinta €25,21
    Säästät: -€6,71
    0,31 € / 1ud
  • Alpha Herbal Magnesium Citrate 90 Capsules
    -25%

    Alfa Herbal Magnesiumcitraatti 90 kapselia

    Normaalihinta €20,20 0,22 € / 1ud
    Alennushinta €20,20 Normaalihinta €27,02
    Säästät: -€6,82
    0,22 € / 1ud
  • Alpha Herbal Betaine + Pepsin 60 Capsules
    -25%

    Alfa Herbal Betaiini + Pepsini 60 kapselia

    Normaalihinta €19,69 0,33 € / 1ud
    Alennushinta €19,69 Normaalihinta €26,38
    Säästät: -€6,69
    0,33 € / 1ud
  • Alpha Herbal Zinc Picolinate 90 Capsules
    -30%

    Alfa Herbal Sinkkipikolinaatti 90 kapselia

    Normaalihinta €16,20 0,18 € / 1ud
    Alennushinta €16,20 Normaalihinta €23,23
    Säästät: -€7,03
    0,18 € / 1ud
  • Alpha Herbal Immune Herbal 250Ml.
    -25%

    Alfa Herbal Inmuno Herbal 250 ml.

    Normaalihinta €20,92 8,37 € / 100ml
    Alennushinta €20,92 Normaalihinta €28,03
    Säästät: -€7,11
    8,37 € / 100ml
  • Alpha Herbal Wences 1023 90 Capsules
    -28%

    Alfa Herbal Wences 1023 90 kapselia

    Normaalihinta €44,10 0,49 € / 1ud
    Alennushinta €44,10 Normaalihinta €60,93
    Säästät: -€16,83
    0,49 € / 1ud
  • Alpha Herbal Krill Oil 60Pearls
    -29%

    Alfa Herbal Krillöljy 60 kapselia

    Normaalihinta €24,30 0,41 € / 1ud
    Alennushinta €24,30 Normaalihinta €34,10
    Säästät: -€9,80
    0,41 € / 1ud
  • Alpha Herbal Omega 6 Evening Primrose Oil 200Small Pearls
    -28%

    Alfa Herbal Omega-6-illanukkukukkaöljy 200 kapselia

    Normaalihinta €17,50 0,09 € / 1ud
    Alennushinta €17,50 Normaalihinta €24,20
    Säästät: -€6,70
    0,09 € / 1ud
  • Alpha Herbal Omega 9 Flaxseed Oil 200Pearls
    -32%

    Alfa Herbal Omega 9 -pellavaöljy 200 kapselia

    Normaalihinta €16,90 0,08 € / 1ud
    Alennushinta €16,90 Normaalihinta €24,81
    Säästät: -€7,91
    0,08 € / 1ud
  • Alpha Herbal Omega 3-6-9 Salmon-Onagra-Flax Oil 100Pearls
    -25%

    Alfa Herbal Omega 3-6-9 -lohi-, iilekki- ja pellavaöljy, 100 kapselia

    Normaalihinta €16,40 0,16 € / 1ud
    Alennushinta €16,40 Normaalihinta €21,98
    Säästät: -€5,58
    0,16 € / 1ud
  • Alpha Herbal Tensio Herbal 60Pearls
    -30%

    Alfa Herbal Tensio Herbal 60 kapselia

    Normaalihinta €16,30 0,27 € / 1ud
    Alennushinta €16,30 Normaalihinta €23,27
    Säästät: -€6,97
    0,27 € / 1ud
  • Alpha Herbal Hair-Nail 60Pearls
    -25%

    Alfa Herbal Hair-Nail 60 kapselia

    Normaalihinta €23,63 0,39 € / 1ud
    Alennushinta €23,63 Normaalihinta €31,66
    Säästät: -€8,03
    0,39 € / 1ud
  • Alpha Herbal Branched Amino Amino 100 Capsules
    -25%

    Alfa Herbal Haaraketjuiset aminohapot 100 kapselia

    Normaalihinta €18,05 0,18 € / 1ud
    Alennushinta €18,05 Normaalihinta €24,18
    Säästät: -€6,13
    0,18 € / 1ud
  • Alpha Herbal Soya Lecithin Oil 120Small Pearls
    -25%

    Alfa Herbal Soijalesitiiniöljy 120 kapselia

    Normaalihinta €20,81 0,17 € / 1ud
    Alennushinta €20,81 Normaalihinta €27,89
    Säästät: -€7,08
    0,17 € / 1ud
  • Alpha Herbal Animo Herbal 60 Capsules
    -25%

    Alfa Herbal Animo Herbal 60 kapselia

    Normaalihinta €28,91 0,48 € / 1ud
    Alennushinta €28,91 Normaalihinta €38,74
    Säästät: -€9,83
    0,48 € / 1ud
  • Alfa Herbal Relax Herbal 60 Capsules
    -30%

    Alfa Herbal Relax Herbal 60 kapselia

    Normaalihinta €23,80 0,4 € / 1ud
    Alennushinta €23,80 Normaalihinta €34,02
    Säästät: -€10,22
    0,4 € / 1ud
  • Alpha Herbal Drena Herbal 500Ml.
    -30%

    Alfa Herbal Drena Herbal 500 ml.

    Normaalihinta €23,80 4,76 € / 100ml
    Alennushinta €23,80 Normaalihinta €34,06
    Säästät: -€10,26
    4,76 € / 100ml
  • Alpha Herbal Garlic Oil Pearls 180 Pearls
    -30%

    Alfa Herbal Valkosipuliöljykapselit 180 kapselia

    Normaalihinta €16,10 0,09 € / 1ud
    Alennushinta €16,10 Normaalihinta €22,97
    Säästät: -€6,87
    0,09 € / 1ud
  • Alpha Herbal Curcuma Plus 100 Capsules
    -25%

    Alfa Herbal Curcuma Plus 100 kapselia

    Normaalihinta €32,81 0,33 € / 1ud
    Alennushinta €32,81 Normaalihinta €43,96
    Säästät: -€11,15
    0,33 € / 1ud
  • Herbal Alpha Herbal L-Glutamine 750Gr.
    -30%

    Alfa Herbal L-glutamiini (kasviperäinen) 750 g.

    Normaalihinta €42,80 5,71 € / 100gr
    Alennushinta €42,80 Normaalihinta €61,19
    Säästät: -€18,39
    5,71 € / 100gr
  • Alpha Herbal Epsom Salts 100 Capsules
    -26%

    Alfa Herbal Epsom-suola 100 kapselia

    Normaalihinta €19,00 0,19 € / 1ud
    Alennushinta €19,00 Normaalihinta €25,83
    Säästät: -€6,83
    0,19 € / 1ud
  • Alpha Herbal Salts From Epson 250Gr.
    -30%

    Alfa Herbal Epsom-suola 250 g.

    Normaalihinta €16,00 6,4 € / 100gr
    Alennushinta €16,00 Normaalihinta €22,78
    Säästät: -€6,78
    6,4 € / 100gr
  • Alpha Herbal Cys Control Herbal 60 Capsules
    -25%

    Alfa Herbal Cys Control Herbal 60 kapselia

    Normaalihinta €34,69 0,58 € / 1ud
    Alennushinta €34,69 Normaalihinta €46,48
    Säästät: -€11,79
    0,58 € / 1ud
  • Alpha Herbal Berberine Plus 60 Capsules
    -21%

    Alfa Herbal Berberina Plus 60 kapselia

    Normaalihinta €37,20 0,62 € / 1ud
    Alennushinta €37,20 Normaalihinta €47,21
    Säästät: -€10,01
    0,62 € / 1ud