Kokoelma:

Urinary tract and kidney

  • Pegaso Freecist 15 Tablets
    -1%

    Pegaso Freecist 15 tablettia

    Normaalihinta €18,91 1,26 € / 1ud
    Alennushinta €18,91 Normaalihinta €19,10
    Säästät: -€0,19
    1,26 € / 1ud
  • Forza Vita Piluresis, 100 Ml
    -17%

    Forza Vita Piluresis, 100 ml

    Normaalihinta €26,80 26,8 € / 100ml
    Alennushinta €26,80 Normaalihinta €32,24
    Säästät: -€5,44
    26,8 € / 100ml
  • Forza Vitale Sys.Betulla (Birch) 50Ml.
    -21%

    Forza Vitale Sys.Betulla (koivu) 50 ml.

    Normaalihinta €19,80 39,6 € / 100ml
    Alennushinta €19,80 Normaalihinta €25,10
    Säästät: -€5,30
    39,6 € / 100ml
  • Forza Vitale Sys.Pilosella 50Ml.
    -23%

    Forza Vitale Sys. Pilosella 50 ml.

    Normaalihinta €19,30 38,6 € / 100ml
    Alennushinta €19,30 Normaalihinta €25,10
    Säästät: -€5,80
    38,6 € / 100ml
  • Forza Vitale Sys.Spaccapiedtra (Stonebreaker) 50Ml.
    -25%

    Forza Vitale Sys. Spaccapiedra (kivimurskaaja) 50 ml.

    Normaalihinta €18,80 37,6 € / 100ml
    Alennushinta €18,80 Normaalihinta €25,10
    Säästät: -€6,30
    37,6 € / 100ml
  • Forza Vita Sys Uva Ursina, 50 Ml
    -12%

    Forza Vita Sys Uva Ursina, 50 ml

    Normaalihinta €20,46 40,92 € / 100ml
    Alennushinta €20,46 Normaalihinta €23,22
    Säästät: -€2,76
    40,92 € / 100ml
  • Forza Vitale Sys.Orthosiphon 50Ml.
    -23%

    Forza Vitale Sys. Ortosifon 50 ml.

    Normaalihinta €25,30 50,6 € / 100ml
    Alennushinta €25,30 Normaalihinta €32,85
    Säästät: -€7,55
    50,6 € / 100ml
  • Forza Vita Sys Epilobium, 50 Ml
    -17%

    Forza Vita Sys Epilobio, 50 ml

    Normaalihinta €19,30 38,6 € / 100ml
    Alennushinta €19,30 Normaalihinta €23,22
    Säästät: -€3,92
    38,6 € / 100ml
  • Forza Vitale Sys.Serenoa 50Ml.
    -21%

    Forza Vitale Sys.Serenoa 50 ml.

    Normaalihinta €19,80 39,6 € / 100ml
    Alennushinta €19,80 Normaalihinta €25,10
    Säästät: -€5,30
    39,6 € / 100ml
  • Forza Vitale Sys.Mirtillo Rosso (Cranberry) 50Ml.
    -21%

    Forza Vitale Sys. Punakarpalo (Cranberry) 50 ml.

    Normaalihinta €19,80 39,6 € / 100ml
    Alennushinta €19,80 Normaalihinta €25,10
    Säästät: -€5,30
    39,6 € / 100ml
  • Forza Vitale Les Linfa Di Betulla Linfa De Abedul 50Ml.
    -25%

    Forza Vitale Les Linfa Di Betulla - koivunmahla 50 ml.

    Normaalihinta €16,30 32,6 € / 100ml
    Alennushinta €16,30 Normaalihinta €21,74
    Säästät: -€5,44
    32,6 € / 100ml
  • Forza Vita Psc Ribes Nigrum , 15 ml
    -13%

    Forza Vita Psc Ribes Nigrum, 15 ml

    Normaalihinta €31,90 2,13 € / 1ud
    Alennushinta €31,90 Normaalihinta €36,80
    Säästät: -€4,90
    2,13 € / 1ud
  • Forza Vita Psc Prostato Depurato , 50 ml
    -15%

    Forza Vita Psc Prostato Depurato, 50 ml

    Normaalihinta €55,30 110,6 € / 100ml
    Alennushinta €55,30 Normaalihinta €65,38
    Säästät: -€10,08
    110,6 € / 100ml
  • Herboplanet Diuresol Drops 100Ml.
    -22%

    Herboplanet Diuresol -tipat, 100 ml.

    Normaalihinta €29,53 29,53 € / 100ml
    Alennushinta €29,53 Normaalihinta €37,68
    Säästät: -€8,15
    29,53 € / 100ml
  • Herboplanet Prostasol Forte 48 Capsules
    -29%

    Herboplanet Prostasol Forte 48 kapselia

    Normaalihinta €25,80 0,54 € / 1ud
    Alennushinta €25,80 Normaalihinta €36,32
    Säästät: -€10,52
    0,54 € / 1ud
  • Erbenobili Tamarix Gallica Taraje Taray Taray Yema Macer Glice 50Ml
    -33%

    Erbenobili Tamarix Gallica Taraje Taray Yema Macer Glice 50 ml

    Normaalihinta €11,31 22,62 € / 100ml
    Alennushinta €11,31 Normaalihinta €17,00
    Säästät: -€5,69
    22,62 € / 100ml
  • Erbenobili Renvin Olosvita Renal Overload 50Ml
    -33%

    Erbenobili Renvin Olosvita Munuaisten ylikuormitus 50 ml

    Normaalihinta €19,80 39,6 € / 100ml
    Alennushinta €19,80 Normaalihinta €29,71
    Säästät: -€9,91
    39,6 € / 100ml
  • Erbenobili Feelact Bust Compost Cystitis 24G
    -33%

    Erbenobili Feelact Bust Compost Cistitis 24G

    Normaalihinta €12,30 51,25 € / 100gr
    Alennushinta €12,30 Normaalihinta €18,43
    Säästät: -€6,13
    51,25 € / 100gr
  • Dis Cistidis , 30 capsules
    -12%

    Dis Cistidis, 30 kapselia

    Normaalihinta €18,20 0,61 € / 1ud
    Alennushinta €18,20 Normaalihinta €20,77
    Säästät: -€2,57
    0,61 € / 1ud
  • Marnys Ginjal 2000Mg. 20Amp.
    -25%

    Marnys Ginjal 2000 mg, 20 ampullia.

    Normaalihinta €33,20 33,2 € / 1ud
    Alennushinta €33,20 Normaalihinta €44,43
    Säästät: -€11,23
    33,2 € / 1ud
  • El Naturalista Cranberry Plus, Food Supplements, 60 Tablets.
    -35%

    El Naturalista Cranberry Plus, ravintolisät, 60 tablettia.

    Normaalihinta €15,60 0,26 € / 1ud
    Alennushinta €15,60 Normaalihinta €23,82
    Säästät: -€8,22
    0,26 € / 1ud
  • Zentrum Diureplan Forte 30 kapselia
    -21%

    Zentrum Diureplan Forte 30 kapselia

    Normaalihinta €11,99 0,4 € / 1ud
    Alennushinta €11,99 Normaalihinta €15,10
    Säästät: -€3,11
    0,4 € / 1ud
  • Santiveri Cranberry Concentrate 490Ml.
    -14%

    Santiveri Arandano -punaviini, tiiviste, 490 ml.

    Normaalihinta €14,40 2,94 € / 100ml
    Alennushinta €14,40 Normaalihinta €16,74
    Säästät: -€2,34
    2,94 € / 100ml
  • Santiveri Florase Urol 40Cap.
    -31%

    Santiveri Florase Urol 40 kapselia.

    Normaalihinta €20,00 0,5 € / 1ud
    Alennushinta €20,00 Normaalihinta €29,07
    Säästät: -€9,07
    0,5 € / 1ud
  • Santiveri Prostaplant Serenpro 40Cap.
    -13%

    Santiveri Prostaplant Serenpro 40 kapselia.

    Normaalihinta €13,90 0,35 € / 1ud
    Alennushinta €13,90 Normaalihinta €15,95
    Säästät: -€2,05
    0,35 € / 1ud
  • Santiveri Diuriforte Syrup 240Ml.
    -18%

    Santiveri Diuriforte -siirappi 240 ml.

    Normaalihinta €16,00 6,67 € / 100ml
    Alennushinta €16,00 Normaalihinta €19,47
    Säästät: -€3,47
    6,67 € / 100ml
  • Santiveri Cranberry 40Caps.
    -16%

    Santiveri Arandano Rojo, 40 tablettia

    Normaalihinta €16,70 0,42 € / 1ud
    Alennushinta €16,70 Normaalihinta €19,95
    Säästät: -€3,25
    0,42 € / 1ud
  • Ysonut Quercitin Complex , 30 capsules
    -32%

    Ysonut Quercitina Complex, 30 kapselia

    Normaalihinta €18,50 0,62 € / 1ud
    Alennushinta €18,50 Normaalihinta €27,28
    Säästät: -€8,78
    0,62 € / 1ud
  • Intersa Bitransamin , 60 capsules
    -11%

    Intersa Bitransamin, 60 kapselia

    Normaalihinta €12,40 0,21 € / 1ud
    Alennushinta €12,40 Normaalihinta €14,01
    Säästät: -€1,61
    0,21 € / 1ud
  • Intersa Phytobiopole Mix Urin , 50 ml
    -14%

    Intersa Phytobiopole Mix Urin, 50 ml

    Normaalihinta €13,40 26,8 € / 100ml
    Alennushinta €13,40 Normaalihinta €15,61
    Säästät: -€2,21
    26,8 € / 100ml