• Forza Vitale Sys.Orthosiphon 50Ml.
-23%

Forza Vitale Sys. Ortosifon 50 ml.

SKU-koodiFO8023966700885
Forza Vitale Sys.Ortosifon 50 ml on kasviperäinen valmiste, jota käytetään virtsateiden ja munuaisten hoitoon. Sitä käytetään ravintolisänä näiden elinten terveyden ja asianmukaisen toiminnan edistämiseksi. Suositeltava annostus on 20–30 tippaa veteen laimennettuna kolme kertaa päivässä, mieluiten ennen ateriaa. On tärkeää noudattaa valmistajan ohjeita ja keskustella terveydenhuollon ammattilaisen kanssa ennen hoidon aloittamista.
Normaalihinta €25,30 50,6 € / 100ml
Alennushinta €25,30 Normaalihinta €32,85
Säästät: -€7,55
50,6 € / 100ml
Forza Vitale Sys.Orthosiphon 50Ml.
Forza Vitale Sys. Ortosifon 50 ml.
Normaalihinta €25,30 50,6 € / 100ml
Alennushinta €25,30 Normaalihinta €32,85
Säästät: -€7,55
50,6 € / 100ml

 

 

Forza Vitale Sys.Ortosifon 50 ml on kasviperäinen valmiste, jota käytetään virtsateiden ja munuaisten hoitoon. Sitä käytetään ravintolisänä näiden elinten terveyden ja asianmukaisen toiminnan edistämiseksi. Suositeltava annostus on 20–30 tippaa veteen laimennettuna kolme kertaa päivässä, mieluiten ennen aterioita. On tärkeää noudattaa valmistajan ohjeita ja neuvotella terveydenhuollon ammattilaisen kanssa ennen hoidon aloittamista.

Koostumus

Forza Vitale Sys.Ortosifon 50 ml sisältää pääainesosana ortosifonia (Orthosiphon stamineus).