Kokoelma:

Urinary tract and kidney

  • Dietisa Edensan 04 Renal , 20 filters
    -21%

    Dietisa Edensan 04 Renal, 20 suodatinta

    Normaalihinta €5,10 0,26 € / 1ud
    Alennushinta €5,10 Normaalihinta €6,42
    Säästät: -€1,32
    0,26 € / 1ud
  • Dietisa Prostdiet , 30 capsules
    -6%

    Dietisa Prostdiet, 30 kapselia

    Normaalihinta €21,80 0,73 € / 1ud
    Alennushinta €21,80 Normaalihinta €23,16
    Säästät: -€1,36
    0,73 € / 1ud
  • Eladiet Fitotablet Horsetail 60 tablets
    -21%

    Eladiet Fitotablet Hevosenkarva 60 tablettia

    Normaalihinta €4,90 0,08 € / 1ud
    Alennushinta €4,90 Normaalihinta €6,24
    Säästät: -€1,34
    0,08 € / 1ud
  • Eladiet Bearberry, 60 tabletsri of 330 mg
    -25%

    Eladiet Gayuba, 60 tablettia à 330 mg

    Normaalihinta €5,00 5,0 € / 1ud
    Alennushinta €5,00 Normaalihinta €6,67
    Säästät: -€1,67
    5,0 € / 1ud
  • Eladiet Ext.Ulmaria 50ml
    -25%

    Eladiet Ext. Ulmaria 50 ml

    Normaalihinta €10,80 21,6 € / 100ml
    Alennushinta €10,80 Normaalihinta €14,43
    Säästät: -€3,63
    21,6 € / 100ml
  • Soria Natural Birch Extract S Xxi, 50 Ml
    -10%

    Soria Natural Koivuuute S Xxi, 50 ml

    Normaalihinta €10,35 20,7 € / 100ml
    Alennushinta €10,35 Normaalihinta €11,50
    Säästät: -€1,15
    20,7 € / 100ml
  • Soria Natural Damiana Extract S Xxi, 50 Ml
    -10%

    Soria Natural Damiana S XXI -uute, 50 ml

    Normaalihinta €9,86 19,72 € / 100ml
    Alennushinta €9,86 Normaalihinta €10,95
    Säästät: -€1,09
    19,72 € / 100ml
  • Soria Natural Ext. Stonebreaker Xxi 50 ml
    -10%

    Soria Natural Ext. Rompepiedras Xxi 50 ml

    Normaalihinta €10,75 21,5 € / 100ml
    Alennushinta €10,75 Normaalihinta €11,95
    Säästät: -€1,20
    21,5 € / 100ml
  • Soria Natural Extract Goldenrod S Xxi, 50 Ml
    -10%

    Soria Natural Vara Oro S XXI -uute, 50 ml

    Normaalihinta €9,86 19,72 € / 100ml
    Alennushinta €9,86 Normaalihinta €10,95
    Säästät: -€1,09
    19,72 € / 100ml
  • Soria Natural Sarsaparilla Extract S Xxi, 50 Ml
    -10%

    Soria Natural Zarzaparrilla S Xxi -uute, 50 ml

    Normaalihinta €10,17 20,34 € / 100ml
    Alennushinta €10,17 Normaalihinta €11,30
    Säästät: -€1,13
    20,34 € / 100ml
  • Soria Natural Verde Alfalfa, 80 Capsules
    -10%

    Soria Natural Verde Alfalfa, 80 kapselia

    Normaalihinta €12,06 0,15 € / 1ud
    Alennushinta €12,06 Normaalihinta €13,40
    Säästät: -€1,34
    0,15 € / 1ud
  • Soria Natural Essence Of Eucalyptus, 15 Ml
    -10%

    Soria Natural Eukalyptusöljy, 15 ml

    Normaalihinta €8,55 57,0 € / 100ml
    Alennushinta €8,55 Normaalihinta €9,50
    Säästät: -€0,95
    57,0 € / 100ml
  • Soria Natural Composor 24 Diuracin Complex Siglo Xxi, 50 Ml
    -10%

    Soria Natural Composor 24 Diuracin Complex Siglo Xxi, 50 ml

    Normaalihinta €12,02 24,04 € / 100ml
    Alennushinta €12,02 Normaalihinta €13,35
    Säästät: -€1,33
    24,04 € / 100ml
  • Soria Natural Composor 25 Lepidiums Xxi, 50 Ml
    -10%

    Soria Natural Composor 25 Lepidiums Xxi, 50 ml

    Normaalihinta €14,36 28,72 € / 100ml
    Alennushinta €14,36 Normaalihinta €15,95
    Säästät: -€1,59
    28,72 € / 100ml
  • Soria Natural Chinasor 2 Shen Qi Wan, 30 Tablets
    -10%

    Soria Natural Chinasor 2 Shen Qi Wan, 30 tablettia

    Normaalihinta €26,96 0,9 € / 1ud
    Alennushinta €26,96 Normaalihinta €29,95
    Säästät: -€2,99
    0,9 € / 1ud
  • Nale Candi Defens , 60 capsules
    -17%

    Nale Candi Defens, 60 kapselia

    Normaalihinta €22,90 0,38 € / 1ud
    Alennushinta €22,90 Normaalihinta €27,57
    Säästät: -€4,67
    0,38 € / 1ud
  • Nale Kidney Balance Cleanse , 120 capsules 435 mg
    -24%

    Nale Kidney Balance Cleanse, 120 kapselia à 435 mg

    Loppuunmyyty
    Kerro minulle
  • Nale Prostate 15 60Cap.
    -27%

    Nale Prostate 15, 60 kapselia.

    Normaalihinta €27,10 0,45 € / 1ud
    Alennushinta €27,10 Normaalihinta €37,11
    Säästät: -€10,01
    0,45 € / 1ud
  • Sakai Cistynol Plus D-Mannose 30 Cap, 30 Capsules
    -18%

    Sakai Cistynol Plus D-mannose 30 Cap, 30 kapselia

    Normaalihinta €15,80 0,53 € / 1ud
    Alennushinta €15,80 Normaalihinta €19,30
    Säästät: -€3,50
    0,53 € / 1ud
  • Planta Pol Cynarpol Plus, 20 Ampoules Of 10 Ml
    -15%

    Pol Cynarpol Plus -valmiste, 20 ampullia à 10 ml

    Normaalihinta €20,90 209,0 € / 100ml
    Alennushinta €20,90 Normaalihinta €24,64
    Säästät: -€3,74
    209,0 € / 100ml
  • Plantapol Horsetail 100 Tablets
    -33%

    Plantapol Hevosenhäntä 100 tablettia

    Normaalihinta €11,50 0,12 € / 1ud
    Alennushinta €11,50 Normaalihinta €17,16
    Säästät: -€5,66
    0,12 € / 1ud
  • Planta Pol Cucurpol Pumpkin Oil , 100 pearls
    -8%

    Pol Cucurpol -kurpitsaöljy, 100 kapselia

    Normaalihinta €12,30 0,12 € / 1ud
    Alennushinta €12,30 Normaalihinta €13,37
    Säästät: -€1,07
    0,12 € / 1ud
  • Plantapol N-Dren 500Ml.
    -40%

    Plantapol N-Dren 500 ml.

    Normaalihinta €19,30 3,86 € / 100ml
    Alennushinta €19,30 Normaalihinta €32,29
    Säästät: -€12,99
    3,86 € / 100ml
  • Fepadiet Fepa-Prostal 30 Capsules
    -37%

    Fepadiet Fepa-Prostal 30 kapselia

    Normaalihinta €18,70 0,62 € / 1ud
    Alennushinta €18,70 Normaalihinta €29,71
    Säästät: -€11,01
    0,62 € / 1ud
  • Herbodiet Inf. Liver Purification 20 Filters
    -23%

    Herbodiet Inf. Maksan puhdistus 20 suodatinta

    Normaalihinta €2,90 0,15 € / 1ud
    Alennushinta €2,90 Normaalihinta €3,78
    Säästät: -€0,88
    0,15 € / 1ud
  • Novadiet Herbodiet Renal Effectiveness , 20 filters
    -33%

    Novadiet Herbodiet Munuaisten toiminta, 20 suodatinta

    Normaalihinta €3,00 0,15 € / 1ud
    Alennushinta €3,00 Normaalihinta €4,51
    Säästät: -€1,51
    0,15 € / 1ud
  • Novadiet Cisnova Plus, 60 Capsules
    -20%

    Novadiet Cisnova Plus, 60 kapselia

    Normaalihinta €16,50 0,28 € / 1ud
    Alennushinta €16,50 Normaalihinta €20,73
    Säästät: -€4,23
    0,28 € / 1ud
  • Novadiet Herbodiet Ext.Fluid Horsetail 50Ml.
    -5%

    Novadiet Herbodiet Hevosenkarva-uute, nestemäinen, 50 ml.

    Normaalihinta €5,50 11,0 € / 100ml
    Alennushinta €5,50 Normaalihinta €5,79
    Säästät: -€0,29
    11,0 € / 100ml
  • Novadiet Prosnova Progress, 60 Capsules
    -15%

    Novadiet Prosnova Progress, 60 kapselia

    Normaalihinta €16,10 0,27 € / 1ud
    Alennushinta €16,10 Normaalihinta €18,91
    Säästät: -€2,81
    0,27 € / 1ud
  • Novadiet Horsetail 30 Elemental Capsules
    -30%

    Novadiet Hevosenhäntä 30 Elementales-kapselia

    Normaalihinta €9,40 0,31 € / 1ud
    Alennushinta €9,40 Normaalihinta €13,37
    Säästät: -€3,97
    0,31 € / 1ud