• Forza Vita Sys Epilobium, 50 Ml
-17%

Forza Vita Sys Epilobio, 50 ml

SKU-koodiFO8023966701103
Forza Vita -epilobium-nesteuute 50 ml:n pullossa miesten virtsateiden hoitoon.
Normaalihinta €19,30 38,6 € / 100ml
Alennushinta €19,30 Normaalihinta €23,22
Säästät: -€3,92
38,6 € / 100ml
Forza Vita Sys Epilobium, 50 Ml
Forza Vita Sys Epilobio, 50 ml
Normaalihinta €19,30 38,6 € / 100ml
Alennushinta €19,30 Normaalihinta €23,22
Säästät: -€3,92
38,6 € / 100ml

 

 

Mikä on Forza Vita Sys Epilobio, 50 ml?

Forza Vita Sys Epilobio, 50 ml: Forza Vita -epilobium-nestemäinen uute 50 ml:n pullossa miesten virtsateiden hoitoon.

Koostumus ja ominaisuudet

Epilobium on kasvi, jota on perinteisesti käytetty eturauhasen ja virtsateiden hyvinvointia edistävissä valmisteissa.

Käyttöohje

Laimenna tippoja tai annostusmitan sisältö veteen pakkausmerkintöjen mukaisesti.

Varoitukset

Jatkuvat virtsateiden oireet vaativat lääkärin arviointia; tämä tuote ei korvaa eturauhasen seurantaa. Ravintolisät eivät korvaa monipuolista ruokavaliota tai terveellisiä elämäntapoja. Säilytä lasten ulottumattomissa.