Kokoelma:

Urinary tract and kidney

  • Plameca Arenaria Crushed Plant Bag 50Gr.
    -43%

    Plameca Arenaria, murskattu kasvi, 50 g:n pussi.

    Normaalihinta €1,90 3,8 € / 100gr
    Alennushinta €1,90 Normaalihinta €3,31
    Säästät: -€1,41
    3,8 € / 100gr
  • Plameca Horsetail Capsudiet 40 Capsules
    -19%

    Plameca Hevosenhäntä Capsudiet 40 kapselia

    Normaalihinta €8,50 0,21 € / 1ud
    Alennushinta €8,50 Normaalihinta €10,55
    Säästät: -€2,05
    0,21 € / 1ud
  • Naturlider Saballider , 60 capsules
    -7%

    Naturlider Saballider, 60 kapselia

    Normaalihinta €31,10 0,52 € / 1ud
    Alennushinta €31,10 Normaalihinta €33,58
    Säästät: -€2,48
    0,52 € / 1ud
  • Integralia Hawthorn Plus 60 Capsules
    -40%

    Integralia Espino Blanco Plus 60 kapselia

    Normaalihinta €9,10 0,15 € / 1ud
    Alennushinta €9,10 Normaalihinta €15,25
    Säästät: -€6,15
    0,15 € / 1ud
  • Integralia D-Mannose + Cranberry , 20 sachets
    -12%

    Integralia D-mannose + karpalo, 20 pussia

    Normaalihinta €19,30 0,97 € / 1ud
    Alennushinta €19,30 Normaalihinta €21,90
    Säästät: -€2,60
    0,97 € / 1ud
  • Equisalud Holopai 4 , 31 ml
    -8%

    Equisalud Holopai 4, 31 ml

    Normaalihinta €13,70 44,19 € / 100ml
    Alennushinta €13,70 Normaalihinta €14,84
    Säästät: -€1,14
    44,19 € / 100ml
  • Equisalud Holopai 9, 31 Ml
    -23%

    Equisalud Holopai 9, 31 ml

    Normaalihinta €13,90 44,84 € / 100ml
    Alennushinta €13,90 Normaalihinta €17,99
    Säästät: -€4,09
    44,84 € / 100ml
  • Equisalud Yap 13 Bladder Infec Urine, 31 Ml
    -26%

    Equisalud Yap 13 Virtsarakon ja virtsateiden tulehdus, 31 ml

    Normaalihinta €14,30 46,13 € / 100ml
    Alennushinta €14,30 Normaalihinta €19,43
    Säästät: -€5,13
    46,13 € / 100ml
  • Equisalud Vibroextract Water , 50 ml
    -15%

    Equisalud Vibroextract Agua, 50 ml

    Normaalihinta €22,70 45,4 € / 100ml
    Alennushinta €22,70 Normaalihinta €26,82
    Säästät: -€4,12
    45,4 € / 100ml
  • Equisalud Holofit Ayurveda Gokshura 50 Capsules
    -37%

    Equisalud Holofit Ayurveda Gokshura 50 kapselia

    Normaalihinta €20,70 0,41 € / 1ud
    Alennushinta €20,70 Normaalihinta €32,89
    Säästät: -€12,19
    0,41 € / 1ud
  • Equisalud Holofit Sabal 50 Capsules
    -35%

    Equisalud Holofit Sabal 50 kapselia

    Normaalihinta €32,24 0,64 € / 1ud
    Alennushinta €32,24 Normaalihinta €49,85
    Säästät: -€17,61
    0,64 € / 1ud
  • Equisalud Holomega Glycine, 180 Capsules
    -24%

    Equisalud Holomega Glicina, 180 kapselia

    Normaalihinta €39,00 0,22 € / 1ud
    Alennushinta €39,00 Normaalihinta €51,50
    Säästät: -€12,50
    0,22 € / 1ud
  • Tongil Pure Saw Palmetto With Cereal Pollen , 30 capsules
    -11%

    Tongil Estado Puro Saw Palmetto ja viljapöly, 30 kapselia

    Normaalihinta €17,90 0,6 € / 1ud
    Alennushinta €17,90 Normaalihinta €20,20
    Säästät: -€2,30
    0,6 € / 1ud
  • Tongil Pure Cranberry 120 Pacs , 40 capsules
    -25%

    Tongil Estado Puro Cranberry 120 pakkausta, 40 kapselia

    Normaalihinta €17,10 0,43 € / 1ud
    Alennushinta €17,10 Normaalihinta €22,66
    Säästät: -€5,56
    0,43 € / 1ud
  • Tongil Pure State Cranberry Mega 150, 400 Capsules
    -25%

    Tongil Estado Puro Cranberry Mega 150, 400 kapselia

    Normaalihinta €25,30 0,06 € / 1ud
    Alennushinta €25,30 Normaalihinta €33,73
    Säästät: -€8,43
    0,06 € / 1ud
  • Tongil Pure State Cranberry Complex , 30 capsules
    -20%

    Tongil Estado Puro Cranberry Complex, 30 kapselia

    Normaalihinta €13,40 0,45 € / 1ud
    Alennushinta €13,40 Normaalihinta €16,76
    Säästät: -€3,36
    0,45 € / 1ud
  • Tongil Pure Pumpkin , 60 pearls
    -23%

    Tongil Puhdas kurpitsa, 60 kapselia

    Normaalihinta €9,30 0,16 € / 1ud
    Alennushinta €9,30 Normaalihinta €12,14
    Säästät: -€2,84
    0,16 € / 1ud
  • Paracelsia Paracelsia 46 Diurance 250Ml.
    -25%

    Paracelsia Paracelsia 46 Diurance 250 ml.

    Normaalihinta €40,29 16,12 € / 100ml
    Alennushinta €40,29 Normaalihinta €53,72
    Säästät: -€13,43
    16,12 € / 100ml
  • Enzimesab L-Tryptophan 500 Mg, 45 Capsules
    -8%

    Enzimesab L-tryptofaani 500 mg, 45 kapselia

    Normaalihinta €25,60 0,57 € / 1ud
    Alennushinta €25,60 Normaalihinta €27,95
    Säästät: -€2,35
    0,57 € / 1ud
  • Bequisa Prostabeq 60 Capsules
    -16%

    Bequisa Prostabeq 60 kapselia

    Normaalihinta €14,20 0,24 € / 1ud
    Alennushinta €14,20 Normaalihinta €16,95
    Säästät: -€2,75
    0,24 € / 1ud
  • Bequisa Capsubeth Cranberry 60 Capsules
    -24%

    Bequisa Capsubeth Cranberry 60 kapselia

    Normaalihinta €10,30 0,17 € / 1ud
    Alennushinta €10,30 Normaalihinta €13,50
    Säästät: -€3,20
    0,17 € / 1ud
  • Dinadiet Dinapros 22 500 Mg , 60 capsules
    -8%

    Dinadiet Dinapros 22 500 mg, 60 kapselia

    Normaalihinta €19,80 0,33 € / 1ud
    Alennushinta €19,80 Normaalihinta €21,62
    Säästät: -€1,82
    0,33 € / 1ud
  • El Valle Horsetail 30 Capsules
    -5%

    El Valle Cola De Caballo 30 kapselia

    Normaalihinta €11,88 0,4 € / 1ud
    Alennushinta €11,88 Normaalihinta €12,51
    Säästät: -€0,63
    0,4 € / 1ud
  • Espadiet Silides Plus 30Cap.
    -16%

    Espadiet Silides Plus 30 kapselia.

    Normaalihinta €17,40 0,58 € / 1ud
    Alennushinta €17,40 Normaalihinta €20,64
    Säästät: -€3,24
    0,58 € / 1ud
  • Espadiet Prostaplus Complet, 45 Capsules
    -6%

    Espadiet Prostaplus Complet, 45 kapselia

    Normaalihinta €25,50 0,57 € / 1ud
    Alennushinta €25,50 Normaalihinta €27,05
    Säästät: -€1,55
    0,57 € / 1ud
  • Mont Star Cran Plus 60 Capsules
    -28%

    Mont Star Cran Plus 60 kapselia

    Normaalihinta €25,50 0,43 € / 1ud
    Alennushinta €25,50 Normaalihinta €35,50
    Säästät: -€10,00
    0,43 € / 1ud
  • Montstar Tonicplus Forte , 250 ml
    -9%

    Montstar Tonicplus Forte, 250 ml

    Normaalihinta €16,50 6,6 € / 100ml
    Alennushinta €16,50 Normaalihinta €18,19
    Säästät: -€1,69
    6,6 € / 100ml
  • Herdibel Herdimin Supra , 30 ampoules
    -5%

    Herdibel Herdimin Supra, 30 ampullia

    Normaalihinta €36,00 1,2 € / 1ud
    Alennushinta €36,00 Normaalihinta €37,89
    Säästät: -€1,89
    1,2 € / 1ud
  • Vital 2000 Viprosan , 60 capsules
    -16%

    Vital 2000 Viprosan, 60 kapselia

    Normaalihinta €26,10 0,44 € / 1ud
    Alennushinta €26,10 Normaalihinta €31,04
    Säästät: -€4,94
    0,44 € / 1ud
  • Nutergia Ergyvital Men , 60 capsules
    -20%

    Nutergia Ergyvital Miehille, 60 kapselia

    Normaalihinta €24,20 0,4 € / 1ud
    Alennushinta €24,20 Normaalihinta €30,38
    Säästät: -€6,18
    0,4 € / 1ud