Kokoelma:

Urinary tract and kidney

  • Nutergia Ergycranberryl , 250 ml
    -18%

    Nutergia Ergycranberryl, 250 ml

    Normaalihinta €19,80 7,92 € / 100ml
    Alennushinta €19,80 Normaalihinta €24,05
    Säästät: -€4,25
    7,92 € / 100ml
  • Nutergia Ergymunil, 250 Ml
    -19%

    Nutergia Ergymunil, 250 ml

    Normaalihinta €19,80 7,92 € / 100ml
    Alennushinta €19,80 Normaalihinta €24,51
    Säästät: -€4,71
    7,92 € / 100ml
  • Neo Orthosiphon, 45 capsules
    -38%

    Neo Ortosifón, 45 kapselia

    Normaalihinta €7,70 0,17 € / 1ud
    Alennushinta €7,70 Normaalihinta €12,40
    Säästät: -€4,70
    0,17 € / 1ud
  • Neo Dandelion 45 capsules
    -31%

    Neo Diente de León, 45 kapselia

    Normaalihinta €8,50 0,19 € / 1ud
    Alennushinta €8,50 Normaalihinta €12,40
    Säästät: -€3,90
    0,19 € / 1ud
  • Neo Prostzin 45 capsules
    -32%

    Neo Prostzin, 45 kapselia

    Normaalihinta €10,30 0,23 € / 1ud
    Alennushinta €10,30 Normaalihinta €15,05
    Säästät: -€4,75
    0,23 € / 1ud
  • Neo Cordyceps, 60 Capsules
    -5%

    Neo Cordyceps, 60 kapselia

    Normaalihinta €39,10 0,65 € / 1ud
    Alennushinta €39,10 Normaalihinta €41,16
    Säästät: -€2,06
    0,65 € / 1ud
  • Neo Urine Forte Probiotic, 8x10 ml
    -24%

    Neo Urineo Forte Probiotic, 8 x 10 ml

    Normaalihinta €14,40 144,0 € / 100ml
    Alennushinta €14,40 Normaalihinta €18,95
    Säästät: -€4,55
    144,0 € / 100ml
  • Vitalart Urinary Wellness 10Sbrs.
    -33%

    Vitalart Virtsateiden hyvinvointi 10Sbrs.

    Normaalihinta €10,90 10,9 € / 1ud
    Alennushinta €10,90 Normaalihinta €16,36
    Säästät: -€5,46
    10,9 € / 1ud
  • Vitalart Vitalart Candida , 30 tablets + 30 pearls
    -8%

    Vitalart Vitalart Candida, 30 tablettia + 30 kapselia

    Normaalihinta €16,10 0,54 € / 1ud
    Alennushinta €16,10 Normaalihinta €17,51
    Säästät: -€1,41
    0,54 € / 1ud
  • B-Green Cranberry Urinary Tract 30 capsules
    -14%

    B-Green Punaviinimarja virtsateille, 30 kapselia

    Normaalihinta €15,50 0,52 € / 1ud
    Alennushinta €15,50 Normaalihinta €18,03
    Säästät: -€2,53
    0,52 € / 1ud
  • Erlingen Base 2 , 60 tablets
    -13%

    Erlingen Base 2, 60 tablettia

    Normaalihinta €26,30 0,44 € / 1ud
    Alennushinta €26,30 Normaalihinta €30,11
    Säästät: -€3,81
    0,44 € / 1ud
  • Erlingen Base 11 , 60 tablets
    -23%

    Erlingen Base 11, 60 tablettia

    Normaalihinta €26,30 0,44 € / 1ud
    Alennushinta €26,30 Normaalihinta €33,97
    Säästät: -€7,67
    0,44 € / 1ud
  • Oro Andes Red Maca 700 Mg , 90 capsules
    -12%

    Oro Andes Punainen Maca 700 mg, 90 kapselia

    Normaalihinta €18,20 0,2 € / 1ud
    Alennushinta €18,20 Normaalihinta €20,64
    Säästät: -€2,44
    0,2 € / 1ud
  • Ysana Bemory Adults 20Vials
    -34%

    Ysana Bemory Aikuisille 20 ampullia

    Normaalihinta €17,50 0,88 € / 1ud
    Alennushinta €17,50 Normaalihinta €26,63
    Säästät: -€9,13
    0,88 € / 1ud
  • Plannatur Diure Max 250Ml.
    -29%

    Plannatur Diure Max 250 ml.

    Normaalihinta €14,40 5,76 € / 100ml
    Alennushinta €14,40 Normaalihinta €20,37
    Säästät: -€5,97
    5,76 € / 100ml
  • Josenea Biotisana Renal 15 Enveloped Pyramids
    -26%

    Josenea Biotisana Renal, 15 kpl, yksittäispakattuja pyramideja

    Normaalihinta €7,60 7,6 € / 1ud
    Alennushinta €7,60 Normaalihinta €10,33
    Säästät: -€2,73
    7,6 € / 1ud
  • Alpha Herbal Prostamen Herbal 60 Capsules
    -27%

    Alfa Herbal Prostamen Herbal 60 kapselia

    Normaalihinta €18,50 0,31 € / 1ud
    Alennushinta €18,50 Normaalihinta €25,21
    Säästät: -€6,71
    0,31 € / 1ud
  • Alpha Herbal Cys Control Herbal 60 Capsules
    -25%

    Alfa Herbal Cys Control Herbal 60 kapselia

    Normaalihinta €34,69 0,58 € / 1ud
    Alennushinta €34,69 Normaalihinta €46,48
    Säästät: -€11,79
    0,58 € / 1ud
  • Alpha Herbal Grape Ursi Bearberry 60 Capsules
    -26%

    Alfa Herbal Uva Ursi Gayuba 60 kapselia

    Normaalihinta €12,60 0,21 € / 1ud
    Alennushinta €12,60 Normaalihinta €17,04
    Säästät: -€4,44
    0,21 € / 1ud
  • Alpha Herbal D-Mannose 60 Capsules
    -25%

    Alfa Herbal D-mannoosi 60 kapselia

    Normaalihinta €23,10 0,39 € / 1ud
    Alennushinta €23,10 Normaalihinta €30,92
    Säästät: -€7,82
    0,39 € / 1ud
  • Alpha Herbal Sabal 60V Capsules
    -22%

    Alfa Herbal Sabal 60V kapselia

    Normaalihinta €28,59 28,59 € / 1ud
    Alennushinta €28,59 Normaalihinta €36,61
    Säästät: -€8,02
    28,59 € / 1ud
  • Polaris Sabalpros Complex 870 Mg , 60 capsules
    -12%

    Polaris Sabalpros Complex 870 mg, 60 kapselia

    Normaalihinta €36,60 0,61 € / 1ud
    Alennushinta €36,60 Normaalihinta €41,36
    Säästät: -€4,76
    0,61 € / 1ud
  • Drasanvi Phytocyst Bicapa , 30 tablets
    -11%

    Drasanvi Phytocyst Bicapa, 30 tablettia

    Normaalihinta €15,00 0,5 € / 1ud
    Alennushinta €15,00 Normaalihinta €16,84
    Säästät: -€1,84
    0,5 € / 1ud
  • Triconatura Prostat-500 90Pearls
    -34%

    Triconatura Prostat-500 90 kapselia

    Normaalihinta €9,10 0,1 € / 1ud
    Alennushinta €9,10 Normaalihinta €13,74
    Säästät: -€4,64
    0,1 € / 1ud
  • Infutisa Horsetail Infusion 25Pouches
    -18%

    Infutisa Hevosenhäntä-yrttitee, 25 pussia

    Normaalihinta €2,20 2,2 € / 1ud
    Alennushinta €2,20 Normaalihinta €2,67
    Säästät: -€0,47
    2,2 € / 1ud
  • Nutrinat Evolution Cyst Optim, 30 capsules
    -29%

    Nutrinat Evolution Cyst Optim, 30 kapselia

    Normaalihinta €12,20 0,41 € / 1ud
    Alennushinta €12,20 Normaalihinta €17,25
    Säästät: -€5,05
    0,41 € / 1ud
  • Arafarma Fagolitos Plus, 30 sachets
    -16%

    Arafarma Fagolitos Plus, 30 pussia

    Normaalihinta €50,40 1,68 € / 1ud
    Alennushinta €50,40 Normaalihinta €59,89
    Säästät: -€9,49
    1,68 € / 1ud
  • Proxamol 30 Softgels
    -31%

    Proxamol 30 pehmeää kapselia

    Normaalihinta €14,10 0,47 € / 1ud
    Alennushinta €14,10 Normaalihinta €20,46
    Säästät: -€6,36
    0,47 € / 1ud
  • Jellybell Megapoliporus-C , 60 capsules
    -7%

    Jellybell Megapoliporus-C, 60 kapselia

    Normaalihinta €44,80 0,75 € / 1ud
    Alennushinta €44,80 Normaalihinta €48,42
    Säästät: -€3,62
    0,75 € / 1ud
  • Mundo Natu Oricontrol , 60 capsules
    -21%

    Mundo Natu Oricontrol, 60 kapselia

    Normaalihinta €34,10 0,57 € / 1ud
    Alennushinta €34,10 Normaalihinta €42,97
    Säästät: -€8,87
    0,57 € / 1ud