Kokoelma:

Natural products for the digestive system

  • Sakai Maca 90 Tablets
    -32%

    Sakai Maca 90 tablettia

    Normaalihinta €11,10 0,12 € / 1ud
    Alennushinta €11,10 Normaalihinta €16,32
    Säästät: -€5,22
    0,12 € / 1ud
  • Sakai Arti-Q Uc Ii 30 Capsules
    -40%

    Sakai Arti-Q Uc Ii 30 kapselia

    Normaalihinta €26,30 0,88 € / 1ud
    Alennushinta €26,30 Normaalihinta €43,53
    Säästät: -€17,23
    0,88 € / 1ud
  • Hawa Pharma Hawa Normacol 60 Capsules
    -25%

    Hawa Pharma Hawa Normacol 60 kapselia

    Normaalihinta €24,00 0,4 € / 1ud
    Alennushinta €24,00 Normaalihinta €32,07
    Säästät: -€8,07
    0,4 € / 1ud
  • Hawa Pharma Hawa Prosta Plus 60 Capsules
    -26%

    Hawa Pharma Hawa Prosta Plus 60 kapselia

    Normaalihinta €28,60 0,48 € / 1ud
    Alennushinta €28,60 Normaalihinta €38,57
    Säästät: -€9,97
    0,48 € / 1ud
  • Ysana Serydorm Instant Oral Spray 10Ml.
    -5%

    Ysana Serydorm Instant -suusuihke 10 ml.

    Normaalihinta €10,50 105,0 € / 100ml
    Alennushinta €10,50 Normaalihinta €11,05
    Säästät: -€0,55
    105,0 € / 100ml
  • Ysana Serylax 15Sbrs.
    -5%

    Ysana Serylax 15Sbrs.

    Normaalihinta €14,70 14,7 € / 1ud
    Alennushinta €14,70 Normaalihinta €15,47
    Säästät: -€0,77
    14,7 € / 1ud
  • Ynsadiet Levasol -hiivavalmiste, 500 tablettia sisältävä purkki.
    -23%

    Ynsadiet Levasol -hiivavalmiste, 500 tablettia sisältävä purkki.

    Normaalihinta €9,05 9,05 € / 1ud
    Alennushinta €9,05 Normaalihinta €11,80
    Säästät: -€2,75
    9,05 € / 1ud
  • Ynsadiet-geeli väsyneille jaloille, mentolivaikutus, 500 ml.
    -7%

    Ynsadiet-geeli väsyneille jaloille, mentolivaikutus, 500 ml.

    Normaalihinta €31,90 6,38 € / 100ml
    Alennushinta €31,90 Normaalihinta €34,30
    Säästät: -€2,40
    6,38 € / 100ml
  • Margan Reguforte 30Cap.
    -25%

    Margan Reguforte 30 kapselia.

    Normaalihinta €14,50 0,48 € / 1ud
    Alennushinta €14,50 Normaalihinta €19,25
    Säästät: -€4,75
    0,48 € / 1ud
  • Margan Florapros 800Mg 60Cap.
    -27%

    Margan Florapros 800 mg, 60 kapselia.

    Normaalihinta €34,00 0,57 € / 1ud
    Alennushinta €34,00 Normaalihinta €46,67
    Säästät: -€12,67
    0,57 € / 1ud
  • Lehning Echinacea Nº40 60Ml.
    -37%

    Lehning Echinacea nro 40, 60 ml.

    Normaalihinta €18,10 30,17 € / 100ml
    Alennushinta €18,10 Normaalihinta €28,56
    Säästät: -€10,46
    30,17 € / 100ml
  • Ifigen Melatonin Plus 30Cap.
    -14%

    Ifigen Melatonina Plus 30 kapselia.

    Normaalihinta €6,60 0,22 € / 1ud
    Alennushinta €6,60 Normaalihinta €7,64
    Säästät: -€1,04
    0,22 € / 1ud
  • Ifigen Phyto-Min Watercress 150Ml.
    -11%

    Ifigen Phyto-Min Berro 150 ml.

    Normaalihinta €26,60 17,73 € / 100ml
    Alennushinta €26,60 Normaalihinta €29,81
    Säästät: -€3,21
    17,73 € / 100ml
  • Ifigen Phosphorus (P) Trace elements 150Ml.
    -13%

    Ifigen Fosforo (P) Hivenaineet 150 ml.

    Normaalihinta €16,80 11,2 € / 100ml
    Alennushinta €16,80 Normaalihinta €19,30
    Säästät: -€2,50
    11,2 € / 100ml
  • Avd Reform Performance Forte 70Cap.
    -32%

    Reform Performance Forte 70 kapselia.

    Normaalihinta €49,20 0,7 € / 1ud
    Alennushinta €49,20 Normaalihinta €72,67
    Säästät: -€23,47
    0,7 € / 1ud
  • Health Aid Psyllium Husk Fibre 300Gr.
    -23%

    Health Aid Psylliumkuitujauhe 300 g.

    Normaalihinta €28,20 9,4 € / 100gr
    Alennushinta €28,20 Normaalihinta €36,80
    Säästät: -€8,60
    9,4 € / 100gr
  • Health Aid Cranprobio 30Vcap.
    -17%

    Health Aid Cranprobio 30 kapselia.

    Normaalihinta €25,50 25,5 € / 1ud
    Alennushinta €25,50 Normaalihinta €30,80
    Säästät: -€5,30
    25,5 € / 1ud
  • Intersa Balsamo Malgache 100Gr.
    -14%

    Intersa Balsamo Malgache 100 g.

    Normaalihinta €23,80 23,8 € / 100gr
    Alennushinta €23,80 Normaalihinta €27,56
    Säästät: -€3,76
    23,8 € / 100gr
  • Intersa Balsamo Malgache 350Gr.
    -10%

    Intersa Malgash-balsami 350 g.

    Normaalihinta €66,65 19,04 € / 100gr
    Alennushinta €66,65 Normaalihinta €74,26
    Säästät: -€7,61
    19,04 € / 100gr
  • Universo Natural Graviola Fruit 120 Capsules
    -13%

    Universo Natural Graviola -hedelmä 120 kapselia

    Normaalihinta €34,10 0,28 € / 1ud
    Alennushinta €34,10 Normaalihinta €39,33
    Säästät: -€5,23
    0,28 € / 1ud
  • Derbos Plantaggio Rp 20Amp.
    -5%

    Derbos Plantaggio Rp 20Amp.

    Normaalihinta €23,90 23,9 € / 1ud
    Alennushinta €23,90 Normaalihinta €25,26
    Säästät: -€1,36
    23,9 € / 1ud
  • Vbyotics Black Cohosh 120 Capsulesveg.
    -30%

    Vbyotics Cimicifuga 120 kasviskapselia.

    Normaalihinta €20,10 20,1 € / 1ud
    Alennushinta €20,10 Normaalihinta €28,71
    Säästät: -€8,61
    20,1 € / 1ud
  • Codiet Narvisol Forte (Nervisol) Drops 50Ml.
    -30%

    Codiet Narvisol Forte (Nervisol) tipat 50 ml.

    Normaalihinta €17,50 35,0 € / 100ml
    Alennushinta €17,50 Normaalihinta €24,93
    Säästät: -€7,43
    35,0 € / 100ml
  • Codiet Tea Dren 500Ml.
    -30%

    Codiet Tea Dren 500 ml.

    Normaalihinta €21,00 4,2 € / 100ml
    Alennushinta €21,00 Normaalihinta €30,00
    Säästät: -€9,00
    4,2 € / 100ml
  • Biover Alermin Allergies 15 Capsules
    -22%

    Biover Alermin Allergiat 15 kapselia

    Normaalihinta €12,20 0,81 € / 1ud
    Alennushinta €12,20 Normaalihinta €15,65
    Säästät: -€3,45
    0,81 € / 1ud
  • Biover B-Complex 45 Tablets
    -35%

    Biover B-Complex 45 tablettia

    Normaalihinta €13,80 0,31 € / 1ud
    Alennushinta €13,80 Normaalihinta €21,14
    Säästät: -€7,34
    0,31 € / 1ud
  • Robis Diges Robis Digestive Filters 20Sbrs. Bio
    -10%

    Robis Diges Robis Ruoansulatuskanavan suodattimet 20Sbrs. Bio

    Loppuunmyyty
    Kerro minulle
  • Derbos Carbodigest 30 Capsules
    -31%

    Derbos Carbodigest 30 kapselia

    Normaalihinta €9,90 0,33 € / 1ud
    Alennushinta €9,90 Normaalihinta €14,26
    Säästät: -€4,36
    0,33 € / 1ud
  • Forza Vitale Sys.Harpagophytum 50Ml.
    -23%

    Forza Vitale Sys. Harpagophytum 50 ml.

    Normaalihinta €19,30 38,6 € / 100ml
    Alennushinta €19,30 Normaalihinta €25,10
    Säästät: -€5,80
    38,6 € / 100ml
  • Forza Vitale Psc Salix Alba 15Ml.
    -21%

    Forza Vitale Psc Salix Alba 15 ml.

    Normaalihinta €32,80 218,67 € / 100ml
    Alennushinta €32,80 Normaalihinta €41,53
    Säästät: -€8,73
    218,67 € / 100ml