• Artesania Mangostan Eco Plantis 500Ml.
-20%

Artesania Mangostan Eco Plantis 500 ml.

SKU-koodiAR8435041038651
Artesania Mangostan Eco Plantis 500 ml on luonnonlääketieteellinen ja kasviperäinen tuote, jota käytetään ruoansulatusjärjestelmän toiminnan parantamiseen. Tämä juoma on valmistettu mangostanista, trooppisesta hedelmästä, joka tunnetaan antioksidanttisista ja tulehdusta ehkäisevistä ominaisuuksistaan. Se auttaa lievittämään ruoansulatusongelmia, kuten närästystä ja ruoansulatushäiriöitä, edistämällä parempaa ruoansulatusta ja ravinteiden imeytymistä.
Normaalihinta €26,30 5,26 € / 100ml
Alennushinta €26,30 Normaalihinta €32,92
Säästät: -€6,62
5,26 € / 100ml
Artesania Mangostan Eco Plantis 500Ml.
Artesania Mangostan Eco Plantis 500 ml.
Normaalihinta €26,30 5,26 € / 100ml
Alennushinta €26,30 Normaalihinta €32,92
Säästät: -€6,62
5,26 € / 100ml

 

 
Artesania Mangostan Eco Plantis 500 ml on luonnonlääketieteellinen ja fytoterapeuttinen tuote, jota käytetään ruoansulatuskanavan hoitoon. Tuotteen pitkä espanjankielinen kuvaus ei kuitenkaan ole saatavilla tietokannassa.

Käyttöohjeet

Artesania Mangostan Eco Plantis 500 ml:n käyttöohjeen mukaan tuotetta otetaan 10 ml laimennettuna lasilliseen vettä, mieluiten ennen ateriaa. Tuotetta suositellaan ravistamaan hyvin ennen käyttöä.