Kokoelma:

Natural Medicine

  •  
  • Vitalart Defensas Immunity & Respiratory Tract 15Comp.
    -14%

    Vitalart – Immuunijärjestelmä ja hengitystiet 15 tablettia

    Normaalihinta €9,00 9,0 € / 1ud
    Alennushinta €9,00 Normaalihinta €10,50
    Säästät: -€1,50
    9,0 € / 1ud
  •  
  • Vidalim Vidalim 1000Mg Dha 60 Capsules
    -23%

    Vidalim Vidalim 1000 mg DHA 60 kapselia

    Normaalihinta €53,80 0,9 € / 1ud
    Alennushinta €53,80 Normaalihinta €69,80
    Säästät: -€16,00
    0,9 € / 1ud
  • Ynsadiet katkeruudesta puhdistettu oluthiiva, pussi 150 g.
    -5%

    Ynsadiet katkeruudesta puhdistettu oluthiiva, pussi 150 g.

    Normaalihinta €4,22 2,81 € / 100gr
    Alennushinta €4,22 Normaalihinta €4,44
    Säästät: -€0,22
    2,81 € / 100gr
  • Ynsadiet Echina Propos -suusuihke, sokeriton, 20 ml
    -22%

    Ynsadiet Echina Propos -suusuihke, sokeriton, 20 ml

    Normaalihinta €5,40 27,0 € / 100ml
    Alennushinta €5,40 Normaalihinta €6,90
    Säästät: -€1,50
    27,0 € / 100ml
  •  
  • Ysonut Glutavance , 150 g
    -16%

    Ysonut Glutavance, 150 g

    Normaalihinta €27,80 18,53 € / 100gr
    Alennushinta €27,80 Normaalihinta €32,91
    Säästät: -€5,11
    18,53 € / 100gr
  •  
  • Propolina Nose Ointment 50 ml
    -5%

    Propolina nenävoide 50 ml

    Normaalihinta €10,00 20,0 € / 100ml
    Alennushinta €10,00 Normaalihinta €10,53
    Säästät: -€0,53
    20,0 € / 100ml
  •  
  • Propolina Oral Spray 30 ml
    -8%

    Propolina suusuihke 30 ml

    Normaalihinta €10,20 34,0 € / 100ml
    Alennushinta €10,20 Normaalihinta €11,11
    Säästät: -€0,91
    34,0 € / 100ml
  • Herbalgem Expectorant Syrup, 150ml
    -26%

    Herbalgem yskänlääke, 150 ml

    Normaalihinta €8,60
    Alennushinta €8,60 Normaalihinta €11,62
    Säästät: -€3,02
  • Pranarom Aromaforce Chest Balm
    -33%

    Pranarom Aromaforce Chest Balm

    Normaalihinta €9,70
    Alennushinta €9,70 Normaalihinta €14,40
    Säästät: -€4,70
  •  
  • 100%Natura Resiliens Protect, 30 Capsules
    -38%

    100 % Natura Resiliens Protect, 30 kapselia

    Normaalihinta €25,50
    Alennushinta €25,50 Normaalihinta €40,85
    Säästät: -€15,35
  •  
  • El Naturalista Propolis Candies 20 units Sugar Free 36,5 grams
    -5%

    El Naturalista Propoliskarkit 20 kpl, sokerittomat, 36,5 g

    Normaalihinta €26,60
    Alennushinta €26,60 Normaalihinta €28,00
    Säästät: -€1,40
  •  
  • Neo Adult Df Defence 150 ml
    -26%

    Neo Adult Df Defense 150 ml

    Normaalihinta €7,80 5,2 € / 100ml
    Alennushinta €7,80 Normaalihinta €10,50
    Säästät: -€2,70
    5,2 € / 100ml
  •  
  • Epaplus Immuncare Adult Cough Syrup Lemon Flavour , 150 ml
    -10%

    Epaplus Immuncare Yskänlääke, siirappi aikuisille, sitruunanmakuinen, 150 ml

    Normaalihinta €7,20 4,8 € / 100ml
    Alennushinta €7,20 Normaalihinta €7,98
    Säästät: -€0,78
    4,8 € / 100ml
  • Pharysol Cough Syrup Single Dose 16 sachets
    -16%

    Pharysol-yskänlääke, yksiannosliuos, 16 pussia

    Normaalihinta €11,90 0,74 € / 1ud
    Alennushinta €11,90 Normaalihinta €14,17
    Säästät: -€2,27
    0,74 € / 1ud
  • Black Bee Syrup Tus 220ml
    -41%

    Black Bee -siirappi Tus 220 ml

    Normaalihinta €8,20 3,73 € / 100ml
    Alennushinta €8,20 Normaalihinta €13,86
    Säästät: -€5,66
    3,73 € / 100ml
  • Vitatuss 200ml – Cough relief syrup with plant extracts
    -25%

    Vitatuss 200 ml – Kasviuutteita sisältävä yskänlievittävä siirappi

    Normaalihinta €11,50 5,75 € / 100ml
    Alennushinta €11,50 Normaalihinta €15,35
    Säästät: -€3,85
    5,75 € / 100ml
  • Aboca Fitonasal Biopomada, 10 ml
    -12%

    Aboca Fitonasal Biopomada, 10 ml

    Normaalihinta €11,40 114,0 € / 100ml
    Alennushinta €11,40 Normaalihinta €12,90
    Säästät: -€1,50
    114,0 € / 100ml
  • Tosfaes Melprotect Adult Syrup 180 ml
    -24%

    Tosfaes Melprotect -siirappi aikuisille 180 ml

    Normaalihinta €10,20 5,67 € / 100ml
    Alennushinta €10,20 Normaalihinta €13,37
    Säästät: -€3,17
    5,67 € / 100ml
  •  
  • Heel Angineel Lemon 24 tablets
    -28%

    Heel Angineel Limón 24 tablettia

    Normaalihinta €5,00 0,21 € / 1ud
    Alennushinta €5,00 Normaalihinta €6,99
    Säästät: -€1,99
    0,21 € / 1ud
  •  
  • Arkopharma Arkocápsulas Propolis Bio, 40 capsules
    -31%

    Arkopharma Arkocápsulas Propolis Bio, 40 kapselia

    Normaalihinta €11,30 0,28 € / 1ud
    Alennushinta €11,30 Normaalihinta €16,30
    Säästät: -€5,00
    0,28 € / 1ud
  • Aboca Grintuss Adult Syrup, 3x180 gr
    -24%

    Aboca Grintuss Adult -siirappi, 3 x 180 g

    Normaalihinta €35,50 6,57 € / 100gr
    Alennushinta €35,50 Normaalihinta €46,50
    Säästät: -€11,00
    6,57 € / 100gr
  • Aboca Fitonasal Spray Concentrate, 2x30 ml
    -25%

    Aboca Fitonasal -tiiviste, 2 x 30 ml

    Normaalihinta €19,30 32,17 € / 100ml
    Alennushinta €19,30 Normaalihinta €25,80
    Säästät: -€6,50
    32,17 € / 100ml
  • Abad Inmuvit , 10 ml x 14 vials
    -16%

    Abad Inmuvit, 10 ml x 14 ampullia

    Normaalihinta €15,10 151,0 € / 100ml
    Alennushinta €15,10 Normaalihinta €17,89
    Säästät: -€2,79
    151,0 € / 100ml
  • APIVITA Organic Children's Throat Syrup with Honey and Thyme, 150 ml
    -28%

    APIVITA Luomulaatuinen kurkkusiirappi lapsille, hunajalla ja timjamilla, 150 ml

    Normaalihinta €11,50 7,67 € / 100ml
    Alennushinta €11,50 Normaalihinta €15,90
    Säästät: -€4,40
    7,67 € / 100ml
  • Aprolis Aprolis Hg Extract 50Ml.
    -40%

    Aprolis Aprolis Hg-uute 50 ml.

    Normaalihinta €15,50 31,0 € / 100ml
    Alennushinta €15,50 Normaalihinta €25,87
    Säästät: -€10,37
    31,0 € / 100ml
  • Aprolis Aprolis Mucpropol 250Ml.
    -40%

    Aprolis Aprolis Mucpropol 250 ml.

    Normaalihinta €15,60 6,24 € / 100ml
    Alennushinta €15,60 Normaalihinta €26,17
    Säästät: -€10,57
    6,24 € / 100ml
  • Aprolis Aprolis Yemoprolis Gold Syrup 180Ml.
    -32%

    Aprolis Aprolis Yemoprolis Gold -siirappi 180 ml.

    Normaalihinta €15,00 8,33 € / 100ml
    Alennushinta €15,00 Normaalihinta €21,93
    Säästät: -€6,93
    8,33 € / 100ml
  • Artesania Throat Spray Propolis 30Ml.
    -16%

    Artesania-kurkkusuihke, propolis, 30 ml.

    Normaalihinta €7,90 26,33 € / 100ml
    Alennushinta €7,90 Normaalihinta €9,40
    Säästät: -€1,50
    26,33 € / 100ml
  • Artesania Oligaler Nasal Spray 30Ml.
    -21%

    Artesania Oligaler nenäsumute 30 ml.

    Normaalihinta €10,60 35,33 € / 100ml
    Alennushinta €10,60 Normaalihinta €13,45
    Säästät: -€2,85
    35,33 € / 100ml
  • Avd Reform Mycoflor 60Cap.
    -30%

    Reform Mycoflor 60 kapselia.

    Normaalihinta €28,00 0,47 € / 1ud
    Alennushinta €28,00 Normaalihinta €40,00
    Säästät: -€12,00
    0,47 € / 1ud