Kokoelma:

Natural Medicine

  •  
  • Herbalgem Suurikonsuelda-balsami Eco 50 ml
    -33%

    Herbalgem Suurikonsuelda-balsami Eco 50 ml

    Normaalihinta €8,90 17,8 € / 100ml
    Alennushinta €8,90 Normaalihinta €13,20
    Säästät: -€4,30
    17,8 € / 100ml
  •  
  • Herbalgem Gemmocaps Perimenopausia Bio 30 kapselia
    -39%

    Herbalgem Gemmocaps Perimenopausia Bio 30 kapselia

    Normaalihinta €15,80 0,53 € / 1ud
    Alennushinta €15,80 Normaalihinta €25,70
    Säästät: -€9,90
    0,53 € / 1ud
  • Herbalgem Gemmocaps Spm Bio 30 kapselia
    -32%

    Herbalgem Gemmocaps Spm Bio 30 kapselia

    Normaalihinta €16,00 0,53 € / 1ud
    Alennushinta €16,00 Normaalihinta €23,43
    Säästät: -€7,43
    0,53 € / 1ud
  • Herbalgem Gemmocaps Menopaussin jälkeinen vaihe 30 kapselia
    -39%

    Herbalgem Gemmocaps Menopaussin jälkeinen vaihe 30 kapselia

    Normaalihinta €15,80 0,53 € / 1ud
    Alennushinta €15,80 Normaalihinta €25,70
    Säästät: -€9,90
    0,53 € / 1ud
  •  
  • Herbalgem Bio-koivu 30 ml
    -27%

    Herbalgem Bio-koivu 30 ml

    Normaalihinta €16,70 55,67 € / 100ml
    Alennushinta €16,70 Normaalihinta €22,79
    Säästät: -€6,09
    55,67 € / 100ml
  •  
  • Herbalgem Intiankastanja, luomu, 30 ml
    -25%

    Herbalgem Intiankastanja, luomu, 30 ml

    Normaalihinta €17,20 57,33 € / 100ml
    Alennushinta €17,20 Normaalihinta €22,79
    Säästät: -€5,59
    57,33 € / 100ml
  •  
  • Herbalgem Luomuruusunmarja 30 ml
    -25%

    Herbalgem Luomuruusunmarja 30 ml

    Normaalihinta €17,20 57,33 € / 100ml
    Alennushinta €17,20 Normaalihinta €22,79
    Säästät: -€5,59
    57,33 € / 100ml
  • Herbalgem Valkoinen orapihlaja, luomu, 30 ml
    -25%

    Herbalgem Valkoinen orapihlaja, luomu, 30 ml

    Normaalihinta €17,20 57,33 € / 100ml
    Alennushinta €17,20 Normaalihinta €22,79
    Säästät: -€5,59
    57,33 € / 100ml
  • Herbalgem Valkopihlaja-suihke, luomu, 15 ml
    -25%

    Herbalgem Valkopihlaja-suihke, luomu, 15 ml

    Normaalihinta €12,30 0,82 € / 1ud
    Alennushinta €12,30 Normaalihinta €16,39
    Säästät: -€4,09
    0,82 € / 1ud
  •  
  • Herbalgem Luomuvadelma 30 ml
    -25%

    Herbalgem Luomuvadelma 30 ml

    Normaalihinta €17,20 57,33 € / 100ml
    Alennushinta €17,20 Normaalihinta €22,79
    Säästät: -€5,59
    57,33 € / 100ml
  •  
  • Herbalgem Vadelma-suihke, luomu, 15 ml
    -25%

    Herbalgem Vadelma-suihke, luomu, 15 ml

    Normaalihinta €12,30 0,82 € / 1ud
    Alennushinta €12,30 Normaalihinta €16,39
    Säästät: -€4,09
    0,82 € / 1ud
  •  
  • Herbalgem Ginkgo Biloba Bio 30 ml
    -27%

    Herbalgem Ginkgo Biloba Bio 30 ml

    Normaalihinta €16,70 55,67 € / 100ml
    Alennushinta €16,70 Normaalihinta €22,79
    Säästät: -€6,09
    55,67 € / 100ml
  •  
  • Herbalgem Luomupähkinä 30 ml
    -27%

    Herbalgem Luomupähkinä 30 ml

    Normaalihinta €16,70 55,67 € / 100ml
    Alennushinta €16,70 Normaalihinta €22,79
    Säästät: -€6,09
    55,67 € / 100ml
  • Herbalgem Olivo Bio 30 ml
    -25%

    Herbalgem Olivo Bio 30 ml

    Normaalihinta €17,20 57,33 € / 100ml
    Alennushinta €17,20 Normaalihinta €22,79
    Säästät: -€5,59
    57,33 € / 100ml
  • Herbalgem Pino Bio 30 ml
    -27%

    Herbalgem Pino Bio 30 ml

    Normaalihinta €16,70 55,67 € / 100ml
    Alennushinta €16,70 Normaalihinta €22,79
    Säästät: -€6,09
    55,67 € / 100ml
  • Herbalgem Luomuleipäpuu 30 ml
    -27%

    Herbalgem Luomuleipäpuu 30 ml

    Normaalihinta €16,70 55,67 € / 100ml
    Alennushinta €16,70 Normaalihinta €22,79
    Säästät: -€6,09
    55,67 € / 100ml
  • Herbalgem Bio-lehtipuusuihke 15 ml
    -25%

    Herbalgem Bio-lehtipuusuihke 15 ml

    Normaalihinta €12,30 0,82 € / 1ud
    Alennushinta €12,30 Normaalihinta €16,39
    Säästät: -€4,09
    0,82 € / 1ud
  • Herbalgem Allargem Gc01 Bio -valmiste 30 ml
    -37%

    Herbalgem Allargem Gc01 Bio -valmiste 30 ml

    Normaalihinta €15,40 51,33 € / 100ml
    Alennushinta €15,40 Normaalihinta €24,26
    Säästät: -€8,86
    51,33 € / 100ml
  •  
  • Herbalgem Cholestegem Gc06 Bio -valmiste 30 ml
    -37%

    Herbalgem Cholestegem Gc06 Bio -valmiste 30 ml

    Normaalihinta €15,40 51,33 € / 100ml
    Alennushinta €15,40 Normaalihinta €24,26
    Säästät: -€8,86
    51,33 € / 100ml
  •  
  • Herbalgem Cordiagem Gc04 Bio -valmiste 30 ml
    -37%

    Herbalgem Cordiagem Gc04 Bio -valmiste 30 ml

    Normaalihinta €15,40 51,33 € / 100ml
    Alennushinta €15,40 Normaalihinta €24,26
    Säästät: -€8,86
    51,33 € / 100ml
  • Herbalgem Depuragem Gc07 Bio -valmiste 30 ml
    -35%

    Herbalgem Depuragem Gc07 Bio -valmiste 30 ml

    Normaalihinta €15,80 52,67 € / 100ml
    Alennushinta €15,80 Normaalihinta €24,26
    Säästät: -€8,46
    52,67 € / 100ml
  • Herbalgem Dermagem Gc26 Bio -valmiste 30 ml
    -35%

    Herbalgem Dermagem Gc26 Bio -valmiste 30 ml

    Normaalihinta €15,80 52,67 € / 100ml
    Alennushinta €15,80 Normaalihinta €24,26
    Säästät: -€8,46
    52,67 € / 100ml
  • Herbalgem Energem Gc28 Bio -valmiste 30 ml
    -35%

    Herbalgem Energem Gc28 Bio -valmiste 30 ml

    Normaalihinta €15,80 52,67 € / 100ml
    Alennushinta €15,80 Normaalihinta €24,26
    Säästät: -€8,46
    52,67 € / 100ml
  • Herbalgem Energem-kompleksi, spray Gc28 Bio, 15 ml
    -36%

    Herbalgem Energem-kompleksi, spray Gc28 Bio, 15 ml

    Normaalihinta €11,40 0,76 € / 1ud
    Alennushinta €11,40 Normaalihinta €17,93
    Säästät: -€6,53
    0,76 € / 1ud
  • Herbalgem Feminagem Gc21 Bio -valmiste 30 ml
    -35%

    Herbalgem Feminagem Gc21 Bio -valmiste 30 ml

    Normaalihinta €15,80 52,67 € / 100ml
    Alennushinta €15,80 Normaalihinta €24,26
    Säästät: -€8,46
    52,67 € / 100ml
  • Herbalgem Feminagem-kompleksi, suihke Gc21 Bio, 15 ml
    -35%

    Herbalgem Feminagem-kompleksi, suihke Gc21 Bio, 15 ml

    Normaalihinta €11,70 0,78 € / 1ud
    Alennushinta €11,70 Normaalihinta €17,93
    Säästät: -€6,23
    0,78 € / 1ud
  • Herbalgem Ginkgogem Gc08 Bio -valmiste, 30 ml
    -35%

    Herbalgem Ginkgogem Gc08 Bio -valmiste, 30 ml

    Normaalihinta €15,80 52,67 € / 100ml
    Alennushinta €15,80 Normaalihinta €24,26
    Säästät: -€8,46
    52,67 € / 100ml
  • Herbalgem Immunogem Gc09 Bio -valmiste 30 ml
    -37%

    Herbalgem Immunogem Gc09 Bio -valmiste 30 ml

    Normaalihinta €15,40 51,33 € / 100ml
    Alennushinta €15,40 Normaalihinta €24,26
    Säästät: -€8,86
    51,33 € / 100ml
  • Herbalgem Immunogem-kompleksi -suihke Gc09 Bio 15 ml
    -35%

    Herbalgem Immunogem-kompleksi -suihke Gc09 Bio 15 ml

    Normaalihinta €11,70 0,78 € / 1ud
    Alennushinta €11,70 Normaalihinta €17,93
    Säästät: -€6,23
    0,78 € / 1ud
  • Herbalgem Memogem Gc10 Bio -valmiste 30 ml
    -37%

    Herbalgem Memogem Gc10 Bio -valmiste 30 ml

    Normaalihinta €15,40 51,33 € / 100ml
    Alennushinta €15,40 Normaalihinta €24,26
    Säästät: -€8,86
    51,33 € / 100ml