Kokoelma:

Natural Medicine

  •  
  • Pinisan Adios Pañuelos, 250 ml
    -23%

    Pinisan Adios Pañuelos, 250 ml

    Normaalihinta €11,60 4,64 € / 100ml
    Alennushinta €11,60 Normaalihinta €15,11
    Säästät: -€3,51
    4,64 € / 100ml
  •  
  • Pinisan Fitopremium Echinacea, 30 kapselia
    -10%

    Pinisan Fitopremium Echinacea, 30 kapselia

    Normaalihinta €11,30 0,38 € / 1ud
    Alennushinta €11,30 Normaalihinta €12,51
    Säästät: -€1,21
    0,38 € / 1ud
  • Pranarom Aromaboost Immunity, 60 capsules
    -35%

    Pranarom Aromaboost Immunity, 60 kapselia

    Normaalihinta €13,00 0,22 € / 1ud
    Alennushinta €13,00 Normaalihinta €19,90
    Säästät: -€6,90
    0,22 € / 1ud
  • Robis Royal Queen Royal Defence , 20 ampoules
    -13%

    Robis Reina Real Defensas, 20 ampullia

    Normaalihinta €21,80 1,09 € / 1ud
    Alennushinta €21,80 Normaalihinta €25,16
    Säästät: -€3,36
    1,09 € / 1ud
  •  
  • Salus Immunoprotect 250ml.
    -35%

    Salus Immunoprotect 250 ml.

    Normaalihinta €18,60 7,44 € / 100ml
    Alennushinta €18,60 Normaalihinta €28,51
    Säästät: -€9,91
    7,44 € / 100ml
  •  
  • Santiveri Propolflor Extract 50Ml.
    -27%

    Santiveri Propolflor -uute 50 ml.

    Normaalihinta €11,50 23,0 € / 100ml
    Alennushinta €11,50 Normaalihinta €15,75
    Säästät: -€4,25
    23,0 € / 100ml
  •  
  • Santiveri Propolflor Spray 30Ml. Bio
    -12%

    Santiveri Propolflor -suihke 30 ml. Luomu

    Normaalihinta €10,20 34,0 € / 100ml
    Alennushinta €10,20 Normaalihinta €11,55
    Säästät: -€1,35
    34,0 € / 100ml
  • Santiveri Ferroxir Forte Syrup 240Ml.
    -11%

    Santiveri Ferroxir Forte -siirappi 240 ml.

    Normaalihinta €15,99 6,66 € / 100ml
    Alennushinta €15,99 Normaalihinta €17,90
    Säästät: -€1,91
    6,66 € / 100ml
  • Santiveri Propolis Candy 50Gr. Bio
    -31%

    Santiveri Propolis-karkit 50 g, luomua

    Normaalihinta €2,50 5,0 € / 100gr
    Alennushinta €2,50 Normaalihinta €3,64
    Säästät: -€1,14
    5,0 € / 100gr
  •  
  • Soria Natural Thyme Extract S Xxi, 50 Ml
    -10%

    Soria Natural Timjamiuute S Xxi, 50 ml

    Normaalihinta €11,70 23,4 € / 100ml
    Alennushinta €11,70 Normaalihinta €13,00
    Säästät: -€1,30
    23,4 € / 100ml
  •  
  • Soria Natural Propoleo Extract Hydroalcoholic S Xxi, 50 Ml
    -10%

    Soria Natural Hydroalkoholinen propolis-uute S XXI, 50 ml

    Normaalihinta €16,92 33,84 € / 100ml
    Alennushinta €16,92 Normaalihinta €18,80
    Säästät: -€1,88
    33,84 € / 100ml
  •  
  • Soria Natural Fost Print Classic, 20 Vials
    -25%

    Soria Natural Fost Print Classic, 20 ampullia

    Normaalihinta €22,46 1,12 € / 1ud
    Alennushinta €22,46 Normaalihinta €29,95
    Säästät: -€7,49
    1,12 € / 1ud
  •  
  • Specchiasol Aeris 30 Capsules
    -15%

    Specchiasol Aeris 30 kapselia

    Normaalihinta €8,10 0,27 € / 1ud
    Alennushinta €8,10 Normaalihinta €9,52
    Säästät: -€1,42
    0,27 € / 1ud
  • Specchiasol Aeris 20Ml.
    -43%

    Specchiasol Aeris 20 ml.

    Normaalihinta €7,40 37,0 € / 100ml
    Alennushinta €7,40 Normaalihinta €12,93
    Säästät: -€5,53
    37,0 € / 100ml
  • Sura Vitas Candisan Candistop , 90 capsules
    -12%

    Sura Vitas Candisan Candistop, 90 kapselia

    Normaalihinta €43,40 0,48 € / 1ud
    Alennushinta €43,40 Normaalihinta €49,37
    Säästät: -€5,97
    0,48 € / 1ud
  • Sura Vitas Para-Sit , 90 capsules
    -11%

    Sura Vitas Para-Sit, 90 kapselia

    Normaalihinta €37,00 0,41 € / 1ud
    Alennushinta €37,00 Normaalihinta €41,47
    Säästät: -€4,47
    0,41 € / 1ud
  • Terranova Vibrant Synergy 50V Capsules
    -12%

    Terranova Sinergia Vibrante 50V -kapselit

    Normaalihinta €26,10 26,1 € / 1ud
    Alennushinta €26,10 Normaalihinta €29,60
    Säästät: -€3,50
    26,1 € / 1ud
  • Tegor Ahcc Brocolsan, 60 Capsules
    -36%

    Tegor Ahcc Brocolsan, 60 kapselia

    Normaalihinta €52,00 0,87 € / 1ud
    Alennushinta €52,00 Normaalihinta €81,40
    Säästät: -€29,40
    0,87 € / 1ud
  •  
  • Therascience Physiomance Gaba 60 Capsules
    -33%

    Therascience Physiomance GABA 60 kapselia

    Normaalihinta €20,00 0,33 € / 1ud
    Alennushinta €20,00 Normaalihinta €30,00
    Säästät: -€10,00
    0,33 € / 1ud
  •  
  • Tongil Pure State Lactoferrin Immune C+D , 30 capsules
    -5%

    Tongil Estado Puro Lactoferrina Inmuno C+D, 30 kapselia

    Normaalihinta €23,50 0,78 € / 1ud
    Alennushinta €23,50 Normaalihinta €24,74
    Säästät: -€1,24
    0,78 € / 1ud
  • Tongil Bifisiete Defensas 200Gr.
    -14%

    Tongil Bifisiete Defensas 200 g.

    Normaalihinta €19,20 9,6 € / 100gr
    Alennushinta €19,20 Normaalihinta €22,30
    Säästät: -€3,10
    9,6 € / 100gr
  • Tongil Pure Black Aged Garlic , 40 capsules
    -19%

    Tongil Puro-sarjan kypsytetty musta valkosipuli, 40 kapselia

    Normaalihinta €15,60 0,39 € / 1ud
    Alennushinta €15,60 Normaalihinta €19,25
    Säästät: -€3,65
    0,39 € / 1ud
  • Tongil Resfremol , 12 sachets
    -7%

    Tongil Resfremol, 12 annospussia

    Normaalihinta €12,50 1,04 € / 1ud
    Alennushinta €12,50 Normaalihinta €13,47
    Säästät: -€0,97
    1,04 € / 1ud
  • Tongil Pure Agaricus Blazei-Reishi , 40 capsules
    -8%

    Tongil Estado Puro Agaricus Blazei-Reishi, 40 kapselia

    Normaalihinta €19,00 0,48 € / 1ud
    Alennushinta €19,00 Normaalihinta €20,70
    Säästät: -€1,70
    0,48 € / 1ud
  • Tongil Sos Active , 3 x 60 ml single doses
    -18%

    Tongil Sos Active, 3 kertakäyttöpakkausta à 60 ml

    Normaalihinta €15,60 26,0 € / 100ml
    Alennushinta €15,60 Normaalihinta €19,10
    Säästät: -€3,50
    26,0 € / 100ml
  • Trepatdiet-Esi Echinaid Alcohol Free 50 Ml.
    -26%

    Trepatdiet-Esi Echinaid, alkoholiton, 50 ml.

    Normaalihinta €21,20 42,4 € / 100ml
    Alennushinta €21,20 Normaalihinta €28,53
    Säästät: -€7,33
    42,4 € / 100ml
  • Trepatdiet Echinaid Urto , 30 capsules
    -13%

    Trepatdiet Echinaid Urto, 30 kapselia

    Normaalihinta €21,00 0,7 € / 1ud
    Alennushinta €21,00 Normaalihinta €24,24
    Säästät: -€3,24
    0,7 € / 1ud
  • Trepatdiet-Esi Propolaid Propolbaby 80 Chewable Bears
    -35%

    Trepatdiet-Esi Propolaid Propolbaby 80 purutablettia

    Normaalihinta €18,70 18,7 € / 1ud
    Alennushinta €18,70 Normaalihinta €28,56
    Säästät: -€9,86
    18,7 € / 1ud
  • Trepatdiet-Esi Stopfri (Stopgrip) 30Cap.
    -42%

    Trepatdiet-Esi Stopfri (Stopgrip) 30 kapselia.

    Normaalihinta €9,80 0,33 € / 1ud
    Alennushinta €9,80 Normaalihinta €16,84
    Säästät: -€7,04
    0,33 € / 1ud
  • Vital 2000 Reishi 2000 , 30 sachets
    -10%

    Vital 2000 Reishi 2000, 30 pussia

    Normaalihinta €51,20 1,71 € / 1ud
    Alennushinta €51,20 Normaalihinta €57,00
    Säästät: -€5,80
    1,71 € / 1ud