Kokoelma:

Aromatherapy

  • Weleda Calendula Massage Oil 100 ml
    -17%

    Weleda Kehäkukka-hierontaöljy 100 ml

    Normaalihinta €12,90 12,9 € / 100ml
    Alennushinta €12,90 Normaalihinta €15,50
    Säästät: -€2,60
    12,9 € / 100ml
  • Edda Pharma Tea Tree Oil 30 ml
    -12%

    Edda Pharma Teepuuöljy 30 ml

    Normaalihinta €10,60 35,33 € / 100ml
    Alennushinta €10,60 Normaalihinta €12,10
    Säästät: -€1,50
    35,33 € / 100ml
  • Weleda Arnica Massage Oil 50 ml
    -5%

    Weleda arnikkamassageöljy 50 ml

    Normaalihinta €9,60 19,2 € / 100ml
    Alennushinta €9,60 Normaalihinta €10,11
    Säästät: -€0,51
    19,2 € / 100ml
  • Esential Aroms Acn Purifying Roll-On Tea Tree 5Ml.
    -20%

    Esential Aroms Acn Puhdistava roll-on-tuote, teepuu, 5 ml.

    Normaalihinta €12,20 244,0 € / 100ml
    Alennushinta €12,20 Normaalihinta €15,28
    Säästät: -€3,08
    244,0 € / 100ml
  • Tiger Balm Red Tiger Massage Balm 19 G
    -33%

    Tiger Balm -punainen tiikeribalsami hierontaan 19 g

    Normaalihinta €7,50
    Alennushinta €7,50 Normaalihinta €11,12
    Säästät: -€3,62
  • Terpenic Indian Sandalwood Essential Oil, 10 Ml
    -34%

    Terpenic Intian santelipuu-eteerinen öljy, 10 ml

    Normaalihinta €6,40 64,0 € / 100ml
    Alennushinta €6,40 Normaalihinta €9,63
    Säästät: -€3,23
    64,0 € / 100ml
  • Sotya Harpagofito 100 Comp.
    -36%

    Sotya Harpagofito 100 tablettia

    Normaalihinta €2,90 2,9 € / 1ud
    Alennushinta €2,90 Normaalihinta €4,56
    Säästät: -€1,66
    2,9 € / 1ud
  • Sotya Echinacea Extract 50 ml
    -36%

    Sotya Echinacea-uute 50 ml

    Normaalihinta €4,30 8,6 € / 100ml
    Alennushinta €4,30 Normaalihinta €6,70
    Säästät: -€2,40
    8,6 € / 100ml
  • Soria Natural Composor 11 Digeslan Complex Siglo Xxi, 50 Ml
    -10%

    Soria Natural Composor 11 Digeslan Complex Siglo Xxi, 50 ml

    Normaalihinta €12,51 25,02 € / 100ml
    Alennushinta €12,51 Normaalihinta €13,90
    Säästät: -€1,39
    25,02 € / 100ml
  • Salus Japanese Peppermint Oil, 10 Ml
    -29%

    Salus Japanilainen piparminttuöljy, 10 ml

    Normaalihinta €9,20 92,0 € / 100ml
    Alennushinta €9,20 Normaalihinta €12,96
    Säästät: -€3,76
    92,0 € / 100ml
  • Saltratos Salts, 200 Gr
    -38%

    Saltratos-suola, 200 g

    Normaalihinta €7,50 3,75 € / 100gr
    Alennushinta €7,50 Normaalihinta €12,14
    Säästät: -€4,64
    3,75 € / 100gr
  • Reig Jofre Manteliöljy 125 ml
    -10%

    Reig Jofre Manteliöljy 125 ml

    Normaalihinta €4,90
    Alennushinta €4,90 Normaalihinta €5,47
    Säästät: -€0,57
  • Profas Olium Tea Tree Oil 30 ml
    -24%

    Profas Olium Teepuuöljy 30 ml

    Normaalihinta €12,90 43,0 € / 100ml
    Alennushinta €12,90 Normaalihinta €16,95
    Säästät: -€4,05
    43,0 € / 100ml
  • Prim Essences For Humidifier Eucalyptus
    -11%

    Prim-tuoksut eukalyptosta ilmankostuttimeen

    Normaalihinta €9,70 9,7 € / 1ud
    Alennushinta €9,70 Normaalihinta €10,95
    Säästät: -€1,25
    9,7 € / 1ud
  • Pranarom Carrot Vegetable Oil, 50ml
    -29%

    Pranarom-porkkanakasviöljy, 50 ml

    Normaalihinta €7,50 15,0 € / 100ml
    Alennushinta €7,50 Normaalihinta €10,60
    Säästät: -€3,10
    15,0 € / 100ml
  • Pranarom Carrot Essential Oil, 5ml
    -26%

    Pranarom-porkkanan eteerinen öljy, 5 ml

    Normaalihinta €9,80 196,0 € / 100ml
    Alennushinta €9,80 Normaalihinta €13,20
    Säästät: -€3,40
    196,0 € / 100ml
  • Pranarom Essential Oil Yuzu, 5ml
    -29%

    Pranarom Yuzu-eteerinen öljy, 5 ml

    Normaalihinta €14,60 292,0 € / 100ml
    Alennushinta €14,60 Normaalihinta €20,55
    Säästät: -€5,95
    292,0 € / 100ml
  • Pranarom Essential Oil Ylang Ylang, 5ml
    -30%

    Pranarom Essential Oil Ylang Ylang, 5ml

    Normaalihinta €9,30 186,0 € / 100ml
    Alennushinta €9,30 Normaalihinta €13,20
    Säästät: -€3,90
    186,0 € / 100ml
  • Pranarom Essential Oil Ylang Ylang, 5ml
    -26%

    Pranarom Ylang-Ylang-eteerinen öljy, 5 ml

    Normaalihinta €8,80 176,0 € / 100ml
    Alennushinta €8,80 Normaalihinta €11,85
    Säästät: -€3,05
    176,0 € / 100ml
  • Pranarom Essential Oil Vetiver, 5ml
    -26%

    Pranarom Vetiver-eteerinen öljy, 5 ml

    Normaalihinta €9,60 192,0 € / 100ml
    Alennushinta €9,60 Normaalihinta €12,95
    Säästät: -€3,35
    192,0 € / 100ml
  • Pranarom Verbena Exotic Verbena Essential Oil Bio, 10ml
    -25%

    Pranarom Eksoottinen verbena -luomu-eteerinen öljy, 10 ml

    Normaalihinta €5,80 58,0 € / 100ml
    Alennushinta €5,80 Normaalihinta €7,70
    Säästät: -€1,90
    58,0 € / 100ml
  • Pranarom Verbena Exotic Verbena Essential Oil, 10ml
    -23%

    Pranarom Eksoottinen verbena -eteerinen öljy, 10 ml

    Normaalihinta €5,30 53,0 € / 100ml
    Alennushinta €5,30 Normaalihinta €6,85
    Säästät: -€1,55
    53,0 € / 100ml
  • Pranarom Valerian Essential Oil, 5ml
    -24%

    Pranarom Valerianan eteerinen öljy, 5 ml

    Normaalihinta €19,60 392,0 € / 100ml
    Alennushinta €19,60 Normaalihinta €25,75
    Säästät: -€6,15
    392,0 € / 100ml
  • Pranarom Vanilla Vegetable Oil, 50ml
    -24%

    Pranarom Vanilja-kasviöljy, 50 ml

    Normaalihinta €13,80 27,6 € / 100ml
    Alennushinta €13,80 Normaalihinta €18,21
    Säästät: -€4,41
    27,6 € / 100ml
  • Pranarom Essential Oil Vanilla, 5ml
    -26%

    Pranarom Vanilja-eteerinen öljy, 5 ml

    Normaalihinta €27,10 542,0 € / 100ml
    Alennushinta €27,10 Normaalihinta €36,65
    Säästät: -€9,55
    542,0 € / 100ml
  • Pranarom Essential Oil Tuya, 10ml
    -22%

    Pranarom Tuya-eteerinen öljy, 10 ml

    Normaalihinta €10,30 103,0 € / 100ml
    Alennushinta €10,30 Normaalihinta €13,20
    Säästät: -€2,90
    103,0 € / 100ml
  • Pranarom Essential Oil Tsuga of Canada, 5ml
    -29%

    Pranarom Kanadan tsuga-eteerinen öljy, 5 ml

    Normaalihinta €16,00 320,0 € / 100ml
    Alennushinta €16,00 Normaalihinta €22,65
    Säästät: -€6,65
    320,0 € / 100ml
  • Pranarom Essential Oil Moroccan Thyme, 10ml
    -27%

    Pranarom Essential Oil Moroccan Thyme, 10ml

    Normaalihinta €12,50 125,0 € / 100ml
    Alennushinta €12,50 Normaalihinta €17,15
    Säästät: -€4,65
    125,0 € / 100ml
  • Pranarom Essential Oil Thyme Vulgaris qt Thujanol, 5 ml
    -26%

    Pranarom-eteerinen öljy, tavallinen timjami, qt Tuyanol, 5 ml

    Normaalihinta €18,50 185,0 € / 100ml
    Alennushinta €18,50 Normaalihinta €25,05
    Säästät: -€6,55
    185,0 € / 100ml
  • Pranarom Essential Oil Common Thyme qt Thymol, 5ml
    -28%

    Pranarom Eteerinen öljy, tavallinen timjami, qt timoli, 5 ml

    Normaalihinta €13,90 278,0 € / 100ml
    Alennushinta €13,90 Normaalihinta €19,30
    Säästät: -€5,40
    278,0 € / 100ml

Explore the benefits of aromatherapy with natural products designed to balance body and mind through essential oils and diffusers.

What does our aromatherapy selection include?

Pure essential oils, synergistic blends, breathing balms, and aroma diffusers for use at home or in natural therapies.

Key Benefits

  • Improves emotional and physical well-being.
  • Promotes relaxation, rest or concentration.
  • Natural action through smell and skin.
  • Natural and safe alternative for daily care.
  • Easy to use at home or in therapeutic environments.

Buy aromatherapy products online

Discover essential oils and aroma accessories in pharmaceutical quality in our online shop.

Natural wellness, the scent of health

Incorporate aromatherapy into your routine with safe and effective products.