Kokoelma:

Natural Medicine

  •  
  • Cfn Quelater 910 Mg , 120 capsules
    -17%

    Cfn Quelater 910 mg, 120 kapselia

    Normaalihinta €55,00 0,46 € / 1ud
    Alennushinta €55,00 Normaalihinta €66,02
    Säästät: -€11,02
    0,46 € / 1ud
  •  
  • Dherbos Siroaler Niguelone , 250 ml
    -10%

    Dherbos Siroaler Niguelone, 250 ml

    Normaalihinta €19,85 7,94 € / 100ml
    Alennushinta €19,85 Normaalihinta €22,08
    Säästät: -€2,23
    7,94 € / 100ml
  • Dimefar Tannenblut Bronchial Syrup 250Ml.
    -30%

    Dimefar Tannenblut keuhkoputkien siirappi 250 ml.

    Normaalihinta €13,90 5,56 € / 100ml
    Alennushinta €13,90 Normaalihinta €19,79
    Säästät: -€5,89
    5,56 € / 100ml
  • Dietmed Oregano 60Cap.
    -10%

    Dietmed Oregano 60 kapselia.

    Normaalihinta €13,40 0,22 € / 1ud
    Alennushinta €13,40 Normaalihinta €14,97
    Säästät: -€1,57
    0,22 € / 1ud
  •  
  • Dietisa Edensan 03 Breathe (Bto), 20 Filters
    -16%

    Dietisa Edensan 03 Respira (pakkaus), 20 suodatinta

    Normaalihinta €5,50 0,28 € / 1ud
    Alennushinta €5,50 Normaalihinta €6,56
    Säästät: -€1,06
    0,28 € / 1ud
  •  
  • Drasanvi Propolis Extract With Alcohol , 50 ml
    -37%

    Drasanvi Propolis -alkoholiuute, 50 ml

    Normaalihinta €14,90 29,8 € / 100ml
    Alennushinta €14,90 Normaalihinta €23,59
    Säästät: -€8,69
    29,8 € / 100ml
  •  
  • Eladiet Fitoextrac Propoleo, 50 ml
    -25%

    Eladiet Fitoextrac Propolis, 50 ml

    Normaalihinta €11,60 23,2 € / 100ml
    Alennushinta €11,60 Normaalihinta €15,50
    Säästät: -€3,90
    23,2 € / 100ml
  • Equisalud Holomega N-Acetyl - L-Cysteine , 50 capsules
    -14%

    Equisalud Holomega N-asetyyli-L-kysteiini, 50 kapselia

    Normaalihinta €19,50 0,39 € / 1ud
    Alennushinta €19,50 Normaalihinta €22,61
    Säästät: -€3,11
    0,39 € / 1ud
  • Erbenobili Erísimo Erisimo Phytomater Extract 50Ml
    -36%

    Erbenobili Erísimo Erisimo Fitomater-uute 50 ml

    Normaalihinta €11,40 22,8 € / 100ml
    Alennushinta €11,40 Normaalihinta €17,86
    Säästät: -€6,46
    22,8 € / 100ml
  •  
  • Faricron , 3X30 Tablets
    -30%

    Faricron, 3 x 30 tablettia

    Normaalihinta €39,60 0,44 € / 1ud
    Alennushinta €39,60 Normaalihinta €56,22
    Säästät: -€16,62
    0,44 € / 1ud
  •  
  • Forté Pharma Duplo Forté Propolis Spray, 2 x 15ml
    -13%

    Forté Pharma Duplo Forté Propolis-suihke, 2 x 15 ml

    Normaalihinta €13,60 45,33 € / 100ml
    Alennushinta €13,60 Normaalihinta €15,66
    Säästät: -€2,06
    45,33 € / 100ml
  •  
  • Herbora Bronquitoran C, 250 Ml
    -20%

    Herbora Bronquitoran C, 250 ml

    Normaalihinta €11,60 4,64 € / 100ml
    Alennushinta €11,60 Normaalihinta €14,47
    Säästät: -€2,87
    4,64 € / 100ml
  •  
  • Ifigen Zinc Oligopharm, 150 Ml
    -14%

    Ifigen Zinc Oligopharm, 150 ml

    Normaalihinta €16,80 11,2 € / 100ml
    Alennushinta €16,80 Normaalihinta €19,50
    Säästät: -€2,70
    11,2 € / 100ml
  • Intersa Aprolis Yemoprolis , 500 ml
    -19%

    Intersa Aprolis Yemoprolis, 500 ml

    Normaalihinta €19,80 3,96 € / 100ml
    Alennushinta €19,80 Normaalihinta €24,44
    Säästät: -€4,64
    3,96 € / 100ml
  • Interapothek Balsamic Patches 10 units
    -18%

    Interapothek - balsamipalat, 10 kpl

    Normaalihinta €3,40 0,34 € / 1ud
    Alennushinta €3,40 Normaalihinta €4,15
    Säästät: -€0,75
    0,34 € / 1ud
  • Integralia Propolis Spray With Erisimo 30Ml.
    -20%

    Integralia Propolis-suihke, jossa on Erisimoa, 30 ml.

    Normaalihinta €14,00 46,67 € / 100ml
    Alennushinta €14,00 Normaalihinta €17,47
    Säästät: -€3,47
    46,67 € / 100ml
  • Izalo Bronchizal , 24 sachets
    -17%

    Izalo Bronquizal, 24 annospussia

    Normaalihinta €14,50 0,6 € / 1ud
    Alennushinta €14,50 Normaalihinta €17,38
    Säästät: -€2,88
    0,6 € / 1ud
  • Marnys Propolis Menthol & Eucalyptus Sweets Sugar Free,
    -20%

    Marnys: Sokerittomat propolis-, mentoli- ja eukalyptuskarkit,

    Normaalihinta €3,40 3,4 € / 1ud
    Alennushinta €3,40 Normaalihinta €4,25
    Säästät: -€0,85
    3,4 € / 1ud
  •  
  • Naturmil Blueberry, 60 Capsules
    -19%

    Naturmil Mustikka, 60 kapselia

    Normaalihinta €16,10 0,27 € / 1ud
    Alennushinta €16,10 Normaalihinta €19,79
    Säästät: -€3,69
    0,27 € / 1ud
  •  
  • Natysal Protecsapin Syrup , 250 ml
    -31%

    Natysal Protecsapin -siirappi, 250 ml

    Normaalihinta €11,00 4,4 € / 100ml
    Alennushinta €11,00 Normaalihinta €15,90
    Säästät: -€4,90
    4,4 € / 100ml
  • Novadiet Eucalyptus Leaves , 60 g
    -5%

    Novadiet Eukalyptuksen lehdet, 60 g

    Normaalihinta €2,00 3,33 € / 100gr
    Alennushinta €2,00 Normaalihinta €2,11
    Säästät: -€0,11
    3,33 € / 100gr
  • Phonal Natura Duplo Throat, 2 x 20 lozenges
    -27%

    Phonal Natura Duplo Kurkku, 2 x 20 tablettia

    Normaalihinta €10,80 5,4 € / 1ud
    Alennushinta €10,80 Normaalihinta €14,78
    Säästät: -€3,98
    5,4 € / 1ud
  • Phonal Natura Triplo Throat, 3 x 20 lozenges
    -27%

    Phonal Natura Triplo Garganta, 3 x 20 tablettia

    Normaalihinta €16,10 5,37 € / 1ud
    Alennushinta €16,10 Normaalihinta €22,17
    Säästät: -€6,07
    5,37 € / 1ud
  • Phonal Natura Triplo Bronchios, 3 x 200 ml
    -26%

    Phonal Natura Triplo Bronquios, 3 x 200 ml

    Normaalihinta €22,90 3,82 € / 100ml
    Alennushinta €22,90 Normaalihinta €30,75
    Säästät: -€7,85
    3,82 € / 100ml
  • Phytobiopole Phyto-Bipole Mix-Aler (Allergic Symptoms) 50Ml.
    -37%

    Phytobiopole Phyto-Bipole Mix-Aler (allergiaoireet) 50 ml.

    Normaalihinta €14,80 29,6 € / 100ml
    Alennushinta €14,80 Normaalihinta €23,33
    Säästät: -€8,53
    29,6 € / 100ml
  • Pinisan Farimpol Direct Spray, 30 ml
    -8%

    Pinisan Farimpol Direct Spray, 30 ml

    Normaalihinta €9,70 32,33 € / 100ml
    Alennushinta €9,70 Normaalihinta €10,53
    Säästät: -€0,83
    32,33 € / 100ml
  • Plameca Eucalyptus Cut Leaf Bag 50Gr.
    -44%

    Plameca Eukalyptus, silputtu, 50 g:n pussi.

    Normaalihinta €1,30 2,6 € / 100gr
    Alennushinta €1,30 Normaalihinta €2,34
    Säästät: -€1,04
    2,6 € / 100gr
  • Plameca Protectium Pectoral Adult , 250 ml
    -9%

    Plameca Protectium Pectoral aikuisille, 250 ml

    Normaalihinta €13,00 5,2 € / 100ml
    Alennushinta €13,00 Normaalihinta €14,35
    Säästät: -€1,35
    5,2 € / 100ml
  • Pranarôm Bronchial Capsules With 100% Organic Essential Oils , 3X30 Capsules
    -36%

    Pranarôm: Keuhkoputkia hoitavat kapselit, joissa on 100 % luonnonmukaisia eteerisiä öljyjä, 3 x 30 kapselia

    Normaalihinta €28,20 0,31 € / 1ud
    Alennushinta €28,20 Normaalihinta €44,25
    Säästät: -€16,05
    0,31 € / 1ud
  • Pranarôm Allergoforce Nasal Spray, 2X15 Ml
    -33%

    Pranarôm Allergoforce nenäsumute, 2 x 15 ml

    Normaalihinta €16,40 54,67 € / 100ml
    Alennushinta €16,40 Normaalihinta €24,60
    Säästät: -€8,20
    54,67 € / 100ml