Kokoelma:

Natural Medicine

  •  
  • Ynsadiet-lakritsijuuri, paloiteltu, 60 g
    -19%

    Ynsadiet-lakritsijuuri, paloiteltu, 60 g

    Normaalihinta €1,49 2,48 € / 100gr
    Alennushinta €1,49 Normaalihinta €1,85
    Säästät: -€0,36
    2,48 € / 100gr
  •  
  • Ynsadiet-seljanmarjan kukka, 30 g
    -5%

    Ynsadiet-seljanmarjan kukka, 30 g

    Normaalihinta €3,39 11,3 € / 100gr
    Alennushinta €3,39 Normaalihinta €3,57
    Säästät: -€0,18
    11,3 € / 100gr
  • Ynsadiet musta tee, 50 g
    -5%

    Ynsadiet musta tee, 50 g

    Normaalihinta €1,83 3,66 € / 100gr
    Alennushinta €1,83 Normaalihinta €1,93
    Säästät: -€0,10
    3,66 € / 100gr
  • Ynsadiet Vihreä tee, lehdet, 50 g
    -10%

    Ynsadiet Vihreä tee, lehdet, 50 g

    Normaalihinta €1,58 3,16 € / 100gr
    Alennushinta €1,58 Normaalihinta €1,75
    Säästät: -€0,17
    3,16 € / 100gr
  •  
  • Ynsadiet Tila Flor, 50 g
    -25%

    Ynsadiet Tila Flor, 50 g

    Normaalihinta €4,10 8,2 € / 100gr
    Alennushinta €4,10 Normaalihinta €5,44
    Säästät: -€1,34
    8,2 € / 100gr
  •  
  • Ynsadiet-timjami, 40 g
    -5%

    Ynsadiet-timjami, 40 g

    Normaalihinta €1,66 4,15 € / 100gr
    Alennushinta €1,66 Normaalihinta €1,75
    Säästät: -€0,09
    4,15 € / 100gr
  •  
  • Ynsadiet-valerianajuuri, 50 g
    -5%

    Ynsadiet-valerianajuuri, 50 g

    Normaalihinta €3,17 6,34 € / 100gr
    Alennushinta €3,17 Normaalihinta €3,34
    Säästät: -€0,17
    6,34 € / 100gr
  • Ynsadiet Punaviini-lehdet, 50 g
    -5%

    Ynsadiet Punaviini-lehdet, 50 g

    Normaalihinta €2,74 5,48 € / 100gr
    Alennushinta €2,74 Normaalihinta €2,88
    Säästät: -€0,14
    5,48 € / 100gr
  • Lehning Climaxol Gel, tube 125 ml
    -15%

    Lehning Climaxol -geeli, 125 ml:n tuubi

    Normaalihinta €12,00 9,6 € / 100ml
    Alennushinta €12,00 Normaalihinta €14,15
    Säästät: -€2,15
    9,6 € / 100ml
  •  
  • Lehning Pâte Suisse Good Night, 40 sweets
    -5%

    Lehning Pâte Suisse Buenas Noches, 40 karkkia

    Normaalihinta €11,40 11,4 € / 1ud
    Alennushinta €11,40 Normaalihinta €12,00
    Säästät: -€0,60
    11,4 € / 1ud
  •  
  • Lehning Pâte Suisse Visual Fatigue, 40 sweets
    -8%

    Lehning Pâte Suisse - silmien väsymystä lievittävä, 40 karkkia

    Normaalihinta €10,60 10,6 € / 1ud
    Alennushinta €10,60 Normaalihinta €11,47
    Säästät: -€0,87
    10,6 € / 1ud
  •  
  • Ynsadiet Azahar -kukka 40 g
    -25%

    Ynsadiet Azahar -kukka 40 g

    Normaalihinta €3,51 8,78 € / 100gr
    Alennushinta €3,51 Normaalihinta €4,69
    Säästät: -€1,18
    8,78 € / 100gr
  •  
  • Ynsadiet Vihreä aniksen siemenet, 60 g
    -5%

    Ynsadiet Vihreä aniksen siemenet, 60 g

    Normaalihinta €2,65 4,42 € / 100gr
    Alennushinta €2,65 Normaalihinta €2,79
    Säästät: -€0,14
    4,42 € / 100gr
  • Ynsadiet Maarianohdake, 50 g
    -25%

    Ynsadiet Maarianohdake, 50 g

    Normaalihinta €1,74 3,48 € / 100gr
    Alennushinta €1,74 Normaalihinta €2,32
    Säästät: -€0,58
    3,48 € / 100gr
  • Ynsadiet Espino Blanco, 40 g
    -5%

    Ynsadiet Espino Blanco, 40 g

    Normaalihinta €2,46 6,15 € / 100gr
    Alennushinta €2,46 Normaalihinta €2,59
    Säästät: -€0,13
    6,15 € / 100gr
  • Ynsadiet Frangula, 60 g
    -26%

    Ynsadiet Frangula, 60 g

    Normaalihinta €2,29 3,82 € / 100gr
    Alennushinta €2,29 Normaalihinta €3,08
    Säästät: -€0,79
    3,82 € / 100gr
  • Ynsadiet Hibiscus-kukka, 30 g
    -5%

    Ynsadiet Hibiscus-kukka, 30 g

    Normaalihinta €2,87 9,57 € / 100gr
    Alennushinta €2,87 Normaalihinta €3,02
    Säästät: -€0,15
    9,57 € / 100gr
  • Ynsadiet Lavanda Espliego, 40 g
    -19%

    Ynsadiet Lavanda Espliego, 40 g

    Normaalihinta €1,80 4,5 € / 100gr
    Alennushinta €1,80 Normaalihinta €2,22
    Säästät: -€0,42
    4,5 € / 100gr
  •  
  • Ynsadiet Romero Hoja, 60 g
    -5%

    Ynsadiet Romero Hoja, 60 g

    Normaalihinta €1,94 3,23 € / 100gr
    Alennushinta €1,94 Normaalihinta €2,04
    Säästät: -€0,10
    3,23 € / 100gr
  •  
  • Colnatur Complex Neutro -tarjous, 2 x 330 grammaa
    -10%

    Colnatur Complex Neutro -tarjous, 2 x 330 grammaa

    Normaalihinta €30,30 9,18 € / 100gr
    Alennushinta €30,30 Normaalihinta €33,67
    Säästät: -€3,37
    9,18 € / 100gr
  • Epaplus Arthicare Intensive Type Ii , 30 tablets
    -9%

    Epaplus Arthicare Intensive tyyppi II, 30 tablettia

    Normaalihinta €14,10 0,47 € / 1ud
    Alennushinta €14,10 Normaalihinta €15,58
    Säästät: -€1,48
    0,47 € / 1ud
  • Donnaplus Flora Intima, 14 capsules
    -26%

    Donnaplus Flora Intima, 14 kapselia

    Normaalihinta €16,20 1,16 € / 1ud
    Alennushinta €16,20 Normaalihinta €21,87
    Säästät: -€5,67
    1,16 € / 1ud
  • Herbalgem Fig Tree Spray Bio, 15ml
    -5%

    Herbalgem Higuera Bio-suihke, 15 ml

    Normaalihinta €14,10 94,0 € / 100ml
    Alennushinta €14,10 Normaalihinta €14,84
    Säästät: -€0,74
    94,0 € / 100ml
  • Herbalgem Fig Tree, 30ml
    -35%

    Herbalgem Higuera, 30 ml

    Normaalihinta €17,00 56,67 € / 100ml
    Alennushinta €17,00 Normaalihinta €26,05
    Säästät: -€9,05
    56,67 € / 100ml
  • Vitalivio 10 sachets – Joint and muscle recovery with NAC and collagen
    -20%

    Vitalivio 10 annospussia – Nivelten ja lihasten palautuminen NAC:n ja kollageenin avulla

    Normaalihinta €9,00 0,9 € / 1ud
    Alennushinta €9,00 Normaalihinta €11,25
    Säästät: -€2,25
    0,9 € / 1ud
  • Vitalivio 30 sachets – Joint and muscle recovery with NAC and collagen
    -5%

    Vitalivio 30 annospussia – Nivelten ja lihasten palautuminen NAC:n ja kollageenin avulla

    Normaalihinta €21,20 0,71 € / 1ud
    Alennushinta €21,20 Normaalihinta €22,32
    Säästät: -€1,12
    0,71 € / 1ud
  • Vitalivio Cream 60ml – Pain-relief cream with antioxidants
    -20%

    Vitalivio-voide 60 ml – Kipuun tarkoitettu voide, jossa on antioksidantteja

    Normaalihinta €8,60 14,33 € / 100ml
    Alennushinta €8,60 Normaalihinta €10,75
    Säästät: -€2,15
    14,33 € / 100ml
  • Nucleodol Pro , 30 capsules
    -17%

    Nucleodol Pro, 30 kapselia

    Normaalihinta €26,80 0,89 € / 1ud
    Alennushinta €26,80 Normaalihinta €32,17
    Säästät: -€5,37
    0,89 € / 1ud
  • Apitox Sports Muscle & Ligament Massage Cream, 60 ml
    -21%

    Apitox Urheiluhierontavoide lihaksille ja nivelsiteille, 60 ml

    Normaalihinta €8,30 13,83 € / 100ml
    Alennushinta €8,30 Normaalihinta €10,54
    Säästät: -€2,24
    13,83 € / 100ml
  • Arkopharma Forcapil Serum, 50 ml
    -19%

    Arkopharma Forcapil -seerumi, 50 ml

    Normaalihinta €20,10 40,2 € / 100ml
    Alennushinta €20,10 Normaalihinta €24,90
    Säästät: -€4,80
    40,2 € / 100ml