Kokoelma:

Natural Medicine

  •  
  • Microviver Corevir Probiotic Ferment 125Ml.
    -33%

    Microviver Corevir -probioottikulttuuri, 125 ml.

    Normaalihinta €15,40 12,32 € / 100ml
    Alennushinta €15,40 Normaalihinta €22,86
    Säästät: -€7,46
    12,32 € / 100ml
  •  
  • Probioticos San Ferment Saccharomyces Boulardi 60 Capsules
    -5%

    San Fermentin probiootit Saccharomyces boulardii, 60 kapselia

    Normaalihinta €29,50 0,49 € / 1ud
    Alennushinta €29,50 Normaalihinta €31,05
    Säästät: -€1,55
    0,49 € / 1ud
  • Probiotics San Ferment Femina 14 Capsules
    -53%

    San Ferment Femina -probiootit, 14 kapselia

    Normaalihinta €12,70 0,91 € / 1ud
    Alennushinta €12,70 Normaalihinta €26,86
    Säästät: -€14,16
    0,91 € / 1ud
  • Bromatech Aflugenex 24 Capsules
    -25%

    Bromatech Aflugenex 24 kapselia

    Normaalihinta €28,60 1,19 € / 1ud
    Alennushinta €28,60 Normaalihinta €38,21
    Säästät: -€9,61
    1,19 € / 1ud
  •  
  • Bioithas Derma 30Cap.
    -17%

    Bioithas Derma, 30 kapselia

    Normaalihinta €21,20 0,71 € / 1ud
    Alennushinta €21,20 Normaalihinta €25,58
    Säästät: -€4,38
    0,71 € / 1ud
  •  
  • Bioithas Digest 30Cap.
    -20%

    Bioithas Digest 30 kapselia.

    Normaalihinta €20,40 0,68 € / 1ud
    Alennushinta €20,40 Normaalihinta €25,58
    Säästät: -€5,18
    0,68 € / 1ud
  •  
  • Bioithas Mucosa 30Cap.
    -15%

    Bioithas Mucosa 30 kapselia.

    Normaalihinta €19,80 0,66 € / 1ud
    Alennushinta €19,80 Normaalihinta €23,16
    Säästät: -€3,36
    0,66 € / 1ud
  • Erbenobili Fortif4 Compost Probiotic Diarrhoea 12Cap
    -36%

    Erbenobili Fortif4 Probioottinen komposti ripuliin, 12 kapselia

    Normaalihinta €9,20 0,77 € / 1ud
    Alennushinta €9,20 Normaalihinta €14,29
    Säästät: -€5,09
    0,77 € / 1ud
  • Egle Inflamiflora 60 kapselia.
    -35%

    Egle Inflamiflora 60 kapselia.

    Normaalihinta €21,70 0,36 € / 1ud
    Alennushinta €21,70 Normaalihinta €33,57
    Säästät: -€11,87
    0,36 € / 1ud
  •  
  • Bonusan Bacteri 6 Oral , 14 sachets
    -16%

    Bonusan Bacteri 6 Oral, 14 annospussia

    Normaalihinta €25,90 1,85 € / 1ud
    Alennushinta €25,90 Normaalihinta €30,99
    Säästät: -€5,09
    1,85 € / 1ud
  •  
  • Trepatdiet Fermental Max , 20 capsules
    -7%

    Trepatdiet Fermental Max, 20 kapselia

    Normaalihinta €13,30 0,67 € / 1ud
    Alennushinta €13,30 Normaalihinta €14,32
    Säästät: -€1,02
    0,67 € / 1ud
  •  
  • Naturlider Probioticslider , 30 capsules
    -8%

    Naturlider Probioticslider, 30 kapselia

    Normaalihinta €15,40 0,51 € / 1ud
    Alennushinta €15,40 Normaalihinta €16,74
    Säästät: -€1,34
    0,51 € / 1ud
  •  
  • Pileje Chronobiane Instant 20 ml
    -5%

    Pileje Chronobiane Instant 20 ml

    Normaalihinta €12,60 63,0 € / 100ml
    Alennushinta €12,60 Normaalihinta €13,26
    Säästät: -€0,66
    63,0 € / 100ml
  • Pileje Chronobiane Lp 1.9 mg 60 Tablets
    -18%

    Pileje Chronobiane Lp 1,9 mg 60 tablettia

    Normaalihinta €14,10 0,24 € / 1ud
    Alennushinta €14,10 Normaalihinta €17,26
    Säästät: -€3,16
    0,24 € / 1ud
  • Heel Gasteel Plus 30 Stick
    -13%

    Heel Gasteel Plus 30 Stick

    Normaalihinta €22,00 0,73 € / 1ud
    Alennushinta €22,00 Normaalihinta €25,25
    Säästät: -€3,25
    0,73 € / 1ud
  • Natysal Lactosul Complex + D3, 20 Capsules
    -24%

    Natysal Lactosul Complex + D3, 20 kapselia

    Normaalihinta €9,80 0,49 € / 1ud
    Alennushinta €9,80 Normaalihinta €12,95
    Säästät: -€3,15
    0,49 € / 1ud
  • Therascien Teoliance Premium, 30 Capsules
    -32%

    Therascien Teoliance Premium, 30 kapselia

    Normaalihinta €20,50 0,68 € / 1ud
    Alennushinta €20,50 Normaalihinta €30,15
    Säästät: -€9,65
    0,68 € / 1ud
  • Ifigen Floragen , 30 capsules
    -35%

    Ifigen Floragen, 30 kapselia

    Normaalihinta €13,00 0,43 € / 1ud
    Alennushinta €13,00 Normaalihinta €20,13
    Säästät: -€7,13
    0,43 € / 1ud
  •  
  • Sura Vitas Pro-Intensity , 30 capsules
    -15%

    Sura Vitas Pro-Intensity, 30 kapselia

    Normaalihinta €29,70 0,99 € / 1ud
    Alennushinta €29,70 Normaalihinta €34,78
    Säästät: -€5,08
    0,99 € / 1ud
  •  
  • Kernbiotic 10 Sachets 2,5 g
    -24%

    Kernbiotic 10 pussia, 2,5 g

    Normaalihinta €7,40 296,0 € / 100gr
    Alennushinta €7,40 Normaalihinta €9,68
    Säästät: -€2,28
    296,0 € / 100gr
  • Dherbos Normodigest , 45 capsules
    -11%

    Dherbos Normodigest, 45 kapselia

    Normaalihinta €18,80 0,42 € / 1ud
    Alennushinta €18,80 Normaalihinta €21,14
    Säästät: -€2,34
    0,42 € / 1ud
  • Naturlider Lactobacillus Acidophilus , 30 capsules
    -9%

    Naturlider Lactobacillus Acidophilus, 30 kapselia

    Normaalihinta €8,60 0,29 € / 1ud
    Alennushinta €8,60 Normaalihinta €9,47
    Säästät: -€0,87
    0,29 € / 1ud
  • Egle Immuniflora, 60 Capsules
    -24%

    Egle Inmuniflora, 60 kapselia

    Normaalihinta €22,30 0,37 € / 1ud
    Alennushinta €22,30 Normaalihinta €29,25
    Säästät: -€6,95
    0,37 € / 1ud
  • Natures Plus Ultra Pro, 30 Capsules
    -20%

    Natures Plus Ultra Pro, 30 kapselia

    Normaalihinta €42,00 1,4 € / 1ud
    Alennushinta €42,00 Normaalihinta €52,69
    Säästät: -€10,69
    1,4 € / 1ud
  • Casenbiotic Food Supplement 10 tablets
    -7%

    Casenbiotic - ravintolisä, 10 tablettia

    Normaalihinta €15,60 1,56 € / 1ud
    Alennushinta €15,60 Normaalihinta €16,84
    Säästät: -€1,24
    1,56 € / 1ud
  • Bromatech Ramnoselle , 30 capsules
    -17%

    Bromatech Ramnoselle, 30 kapselia

    Normaalihinta €16,80 0,56 € / 1ud
    Alennushinta €16,80 Normaalihinta €20,24
    Säästät: -€3,44
    0,56 € / 1ud
  • Lactoflora Adults, 10 Bottles
    -40%

    Lactoflora Aikuisille, 10 purkkia

    Normaalihinta €11,80 11,8 € / 1ud
    Alennushinta €11,80 Normaalihinta €19,60
    Säästät: -€7,80
    11,8 € / 1ud
  • Natures Plus Gi Natural Powder, 174 g
    -18%

    Natures Plus Gi Natural -jauhe, 174 g

    Normaalihinta €41,35 23,76 € / 100gr
    Alennushinta €41,35 Normaalihinta €50,72
    Säästät: -€9,37
    23,76 € / 100gr
  • Medibiotix Laxafibre , 50 g
    -41%

    Medibiotix Laxafibra, 50 g

    Normaalihinta €5,50 11,0 € / 100gr
    Alennushinta €5,50 Normaalihinta €9,29
    Säästät: -€3,79
    11,0 € / 100gr
  • Zeus Intesty+Bac , 30 capsules
    -13%

    Zeus Intesty+Bac, 30 kapselia

    Normaalihinta €39,10 1,3 € / 1ud
    Alennushinta €39,10 Normaalihinta €44,84
    Säästät: -€5,74
    1,3 € / 1ud