Kokoelma:

Natural Medicine

  •  
  • Pure Encapsulations Poly-Preflora , 138 g
    -26%

    Pure Encapsulations Poly-Preflora, 138 g

    Normaalihinta €27,40 19,86 € / 100gr
    Alennushinta €27,40 Normaalihinta €36,80
    Säästät: -€9,40
    19,86 € / 100gr
  •  
  • Ortis Fruit & Fibre Forte , 24 tablets
    -19%

    Ortis Frutas & Fibras Forte, 24 tablettia

    Normaalihinta €14,90 0,62 € / 1ud
    Alennushinta €14,90 Normaalihinta €18,32
    Säästät: -€3,42
    0,62 € / 1ud
  • Lainco Puntualsenna, 15 ml
    -22%

    Lainco Puntualsenna, 15 ml

    Normaalihinta €3,90 0,26 € / 1ud
    Alennushinta €3,90 Normaalihinta €5,00
    Säästät: -€1,10
    0,26 € / 1ud
  • Epaplus Digestcare Pre&Probimix , 7 sticks
    -22%

    Epaplus Digestcare Pre&Probimix, 7 annospussia

    Normaalihinta €9,10 1,3 € / 1ud
    Alennushinta €9,10 Normaalihinta €11,74
    Säästät: -€2,64
    1,3 € / 1ud
  •  
  • Cfn Bifidusflora 5000 , 60 capsules
    -20%

    Cfn Bifidusflora 5000, 60 kapselia

    Normaalihinta €25,60 0,43 € / 1ud
    Alennushinta €25,60 Normaalihinta €32,07
    Säästät: -€6,47
    0,43 € / 1ud
  •  
  • Casenfibra Digestive Care 14 sachets
    -14%

    Casenfibra Ruoansulatuksen hoito 14 pussia

    Normaalihinta €12,00 0,86 € / 1ud
    Alennushinta €12,00 Normaalihinta €13,93
    Säästät: -€1,93
    0,86 € / 1ud
  •  
  • Inmunelab Probinmune 60 Capsules
    -23%

    Inmunelab Probinmune 60 kapselia

    Normaalihinta €62,40 1,04 € / 1ud
    Alennushinta €62,40 Normaalihinta €81,13
    Säästät: -€18,73
    1,04 € / 1ud
  • Mensan Probiotic I-Complex 580Mg 60 Capsules
    -30%

    Mensan Probiotico I-Complex 580 mg, 60 kapselia

    Normaalihinta €11,80 0,2 € / 1ud
    Alennushinta €11,80 Normaalihinta €16,86
    Säästät: -€5,06
    0,2 € / 1ud
  • Npro Cleanintest 60 Capsules
    -10%

    Npro Cleanintest 60 kapselia

    Normaalihinta €19,30 0,32 € / 1ud
    Alennushinta €19,30 Normaalihinta €21,37
    Säästät: -€2,07
    0,32 € / 1ud
  •  
  • Npro Motilintest 60 capsules
    -36%

    Npro Motilintest 60 kapselia

    Normaalihinta €30,10 0,5 € / 1ud
    Alennushinta €30,10 Normaalihinta €46,75
    Säästät: -€16,65
    0,5 € / 1ud
  •  
  • Therascience Physiomance Sibo 120 Capsules
    -25%

    Therascience Physiomance Sibo 120 kapselia

    Normaalihinta €56,10 0,47 € / 1ud
    Alennushinta €56,10 Normaalihinta €74,88
    Säästät: -€18,78
    0,47 € / 1ud
  •  
  • Plannatur Prebiotics + Probiotics 60 Capsules
    -30%

    Plannatur Prebiootit + Probiootit 60 kapselia

    Normaalihinta €17,10 0,29 € / 1ud
    Alennushinta €17,10 Normaalihinta €24,48
    Säästät: -€7,38
    0,29 € / 1ud
  •  
  • Plannatur Brewer's Yeast Revifiable 90 Capsules
    -27%

    Plannatur uudelleenaktivoitava oluthiiva, 90 kapselia

    Normaalihinta €16,50 0,18 € / 1ud
    Alennushinta €16,50 Normaalihinta €22,69
    Säästät: -€6,19
    0,18 € / 1ud
  • Alfa Herbal Reuteri Herbal 20 Capsules Refrigerated
    -29%

    Alfa Herbal Reuteri Herbal 20 kapselia, säilytetään jääkaapissa

    Normaalihinta €17,50 0,88 € / 1ud
    Alennushinta €17,50 Normaalihinta €24,78
    Säästät: -€7,28
    0,88 € / 1ud
  • Nutergia Ergyphilus Baby 10Ml (Cooling)
    -27%

    Nutergia Ergyphilus Bebe 10 ml

    Normaalihinta €16,80 168,0 € / 100ml
    Alennushinta €16,80 Normaalihinta €22,86
    Säästät: -€6,06
    168,0 € / 100ml
  • Artesania Probiot Fresh 30 Tablets Mast.
    -19%

    Artesania Probiot Fresh 30 mastikoitavaa tablettia

    Normaalihinta €8,30 0,28 € / 1ud
    Alennushinta €8,30 Normaalihinta €10,22
    Säästät: -€1,92
    0,28 € / 1ud
  • Artesania Probiot 5000 (Lactobacillus) 15 Sbrs.
    -19%

    Artesania Probiot 5000 (Lactobacillus) 15 kapselia.

    Normaalihinta €18,90 18,9 € / 1ud
    Alennushinta €18,90 Normaalihinta €23,29
    Säästät: -€4,39
    18,9 € / 1ud
  • Artesania Probiot 25.000 Senior 15 Sbrs.
    -14%

    Artesania Probiot 25 000 Senior 15 Sbrs.

    Normaalihinta €15,40 15,4 € / 1ud
    Alennushinta €15,40 Normaalihinta €18,00
    Säästät: -€2,60
    15,4 € / 1ud
  •  
  • Ynsadiet Aloe Vera -mehu 500 ml.
    -5%

    Ynsadiet Aloe Vera -mehu 500 ml.

    Normaalihinta €18,10 3,62 € / 100ml
    Alennushinta €18,10 Normaalihinta €19,05
    Säästät: -€0,95
    3,62 € / 100ml
  •  
  • Ynsadiet Onasol Vegetal, 275 kapselia
    -34%

    Ynsadiet Onasol Vegetal, 275 kapselia

    Normaalihinta €17,50 0,06 € / 1ud
    Alennushinta €17,50 Normaalihinta €26,65
    Säästät: -€9,15
    0,06 € / 1ud
  • Derbos Probiotics Derboflora 30 Capsules
    -31%

    Derbos Probioticos Derboflora 30 kapselia

    Normaalihinta €23,60 0,79 € / 1ud
    Alennushinta €23,60 Normaalihinta €33,99
    Säästät: -€10,39
    0,79 € / 1ud
  • Naturbite Digestive Enzymes+Probiotics 60 Capsules
    -10%

    Naturbite Ruoansulatusentsyymit + probiootit 60 kapselia

    Normaalihinta €20,40 0,34 € / 1ud
    Alennushinta €20,40 Normaalihinta €22,74
    Säästät: -€2,34
    0,34 € / 1ud
  • Naturbite Digestive Enzymes+Probiotics 120 Capsules
    -10%

    Naturbite Ruoansulatusentsyymit + probiootit 120 kapselia

    Normaalihinta €38,40 0,32 € / 1ud
    Alennushinta €38,40 Normaalihinta €42,79
    Säästät: -€4,39
    0,32 € / 1ud
  • Bonusan Bacteri Spore , 28 capsules
    -11%

    Bonusan Bacteri Spore, 28 kapselia

    Normaalihinta €26,80 0,96 € / 1ud
    Alennushinta €26,80 Normaalihinta €29,99
    Säästät: -€3,19
    0,96 € / 1ud
  • Bonusan Gastrozym , 300 capsules
    -26%

    Bonusan Gastrozym, 300 kapselia

    Normaalihinta €72,80 0,24 € / 1ud
    Alennushinta €72,80 Normaalihinta €97,99
    Säästät: -€25,19
    0,24 € / 1ud
  • Ghf Carbon Probiotic 90 Capsules
    -29%

    Ghf Carbon Probiotico 90 kapselia

    Normaalihinta €4,40 0,05 € / 1ud
    Alennushinta €4,40 Normaalihinta €6,24
    Säästät: -€1,84
    0,05 € / 1ud
  • Equisalud Microbiota Bifidobacterium Breve 60 Capsules
    -12%

    Equisalud Microbiota Bifidobacterium Breve 60 kapselia

    Normaalihinta €27,70 0,46 € / 1ud
    Alennushinta €27,70 Normaalihinta €31,30
    Säästät: -€3,60
    0,46 € / 1ud
  • Equisalud Microbiota Acidophilus 60 Capsules
    -39%

    Equisalud Microbiota Acidophilus 60 kapselia

    Normaalihinta €23,70 0,4 € / 1ud
    Alennushinta €23,70 Normaalihinta €39,12
    Säästät: -€15,42
    0,4 € / 1ud
  • Energy Feelings Symbiotic Prebiotic + Probiotic 120Sg.
    -10%

    Energy Feelings Simbiotico Prebiootti+Probiootti 120 tablettia Sg

    Normaalihinta €14,90 14,9 € / 1ud
    Alennushinta €14,90 Normaalihinta €16,56
    Säästät: -€1,66
    14,9 € / 1ud
  • Microviver Vitalvir Probiotic Ferment 125Ml.
    -32%

    Microviver Vitalvir -probioottifermentti 125 ml.

    Normaalihinta €15,60 12,48 € / 100ml
    Alennushinta €15,60 Normaalihinta €22,86
    Säästät: -€7,26
    12,48 € / 100ml