Kokoelma:

Natural Medicine

  •  
  • Faricron 30 Tablets
    -28%

    Faricron 30 tablettia

    Normaalihinta €13,50 0,45 € / 1ud
    Alennushinta €13,50 Normaalihinta €18,74
    Säästät: -€5,24
    0,45 € / 1ud
  •  
  • ALAsod, 20 Tablets
    -9%

    ALAsod 20 tablettia

    Normaalihinta €24,60
    Alennushinta €24,60 Normaalihinta €26,90
    Säästät: -€2,30
  • Nature Essential Royal Jelly , 60 capsules
    -31%

    Nature Essential -kuningatarhyytelö, 60 kapselia

    Normaalihinta €7,10 0,12 € / 1ud
    Alennushinta €7,10 Normaalihinta €10,23
    Säästät: -€3,13
    0,12 € / 1ud
  • Neo Mico Neo Sibo 60Cap.
    -19%

    Neo Mico Neo Sibo 60 kapselia.

    Normaalihinta €37,20 0,62 € / 1ud
    Alennushinta €37,20 Normaalihinta €46,12
    Säästät: -€8,92
    0,62 € / 1ud
  •  
  • Aquilea Enrelax Forte 500 mg Valerian + Hawthorn + Passionflower, 30 tablets
    -28%

    Aquilea Enrelax Forte 500 mg valeriaana + valko-orapihlaja + passiflora, 30 tablettia

    Normaalihinta €10,90 0,36 € / 1ud
    Alennushinta €10,90 Normaalihinta €15,08
    Säästät: -€4,18
    0,36 € / 1ud
  •  
  • Neo Mico Def, 60 capsules
    -18%

    Neo Mico Def, 60 kapselia

    Normaalihinta €36,20 0,6 € / 1ud
    Alennushinta €36,20 Normaalihinta €44,00
    Säästät: -€7,80
    0,6 € / 1ud
  •  
  • Ialumar Isotonic Nebuliser 100 ml
    -25%

    Ialumar -isotoninen sumutin 100 ml

    Normaalihinta €7,70 7,7 € / 100ml
    Alennushinta €7,70 Normaalihinta €10,25
    Säästät: -€2,55
    7,7 € / 100ml
  • Arkopharma Arkocápsulas Evening Primrose Oil, 200 capsules
    -38%

    Arkopharma Arkocápsulas - ilta-kukkauute, 200 kapselia

    Normaalihinta €20,30 0,1 € / 1ud
    Alennushinta €20,30 Normaalihinta €32,70
    Säästät: -€12,40
    0,1 € / 1ud
  • Aquilea Gases Forte Vegetable Carbon, 60 capsules
    -15%

    Aquilea Gases Forte kasvikarbon, 60 kapselia

    Normaalihinta €14,66 0,24 € / 1ud
    Alennushinta €14,66 Normaalihinta €17,25
    Säästät: -€2,59
    0,24 € / 1ud
  •  
  • Aboca Aliviolas Fisiolax, 2x90 tablets
    -20%

    Aboca Aliviolas Fisiolax, 2 x 90 tablettia

    Normaalihinta €28,60 0,16 € / 1ud
    Alennushinta €28,60 Normaalihinta €35,60
    Säästät: -€7,00
    0,16 € / 1ud
  •  
  • Imunobalance Syrup, 250 ml
    -7%

    Imunobalance-siirappi, 250 ml

    Normaalihinta €18,50 7,4 € / 100ml
    Alennushinta €18,50 Normaalihinta €19,89
    Säästät: -€1,39
    7,4 € / 100ml
  •  
  • ALAsod Pack, 3 x 20 Tablets
    -11%

    ALAsod-pakkaus, 3 x 20 tablettia

    Normaalihinta €72,10
    Alennushinta €72,10 Normaalihinta €80,70
    Säästät: -€8,60
  •  
  • Aboca Aliviolas Fisiolax, 3x90 tablets
    -20%

    Aboca Aliviolas Fisiolax, 3 x 90 tablettia

    Normaalihinta €42,50 0,16 € / 1ud
    Alennushinta €42,50 Normaalihinta €53,40
    Säästät: -€10,90
    0,16 € / 1ud
  • Ceregumil Family Pack Syrup, 2X500 Ml
    -11%

    Ceregumil -perhepakkaus, siirappi, 2 x 500 ml

    Normaalihinta €38,20 3,82 € / 100ml
    Alennushinta €38,20 Normaalihinta €42,74
    Säästät: -€4,54
    3,82 € / 100ml
  • Vicks Nasal Natura 20ml
    -41%

    Vicks Nasal Natura 20 ml

    Normaalihinta €5,30 26,5 € / 100ml
    Alennushinta €5,30 Normaalihinta €9,00
    Säästät: -€3,70
    26,5 € / 100ml
  • Pranarom Tea Tree Essential Oil, 10ml
    -29%

    Pranarom Tea Tree Essential Oil, 10ml

    Normaalihinta €5,80 58,0 € / 100ml
    Alennushinta €5,80 Normaalihinta €8,15
    Säästät: -€2,35
    58,0 € / 100ml
  • Nature Essential Hair, Nails & Skin , 60 pearls
    -26%

    Nature Essential Hiukset, kynnet ja iho, 60 kapselia

    Normaalihinta €7,20 0,12 € / 1ud
    Alennushinta €7,20 Normaalihinta €9,68
    Säästät: -€2,48
    0,12 € / 1ud
  • Arkopharma Arkosterol Tablets, 30 units
    -23%

    Arkopharma Arkosterol -tabletit, 30 kpl

    Normaalihinta €18,90 0,63 € / 1ud
    Alennushinta €18,90 Normaalihinta €24,70
    Säästät: -€5,80
    0,63 € / 1ud
  •  
  • Aquilea Omega 3 Forte, 90 capsules
    -28%

    Aquilea Omega 3 Forte, 90 kapselia

    Normaalihinta €15,30
    Alennushinta €15,30 Normaalihinta €21,34
    Säästät: -€6,04
  •  
  • Dermax Naturpel, 30 capsules
    -16%

    Dermax Naturpel, 30 kapselia

    Normaalihinta €26,80 0,89 € / 1ud
    Alennushinta €26,80 Normaalihinta €31,84
    Säästät: -€5,04
    0,89 € / 1ud
  • Aboca Colilen IBS, 96 Capsules
    -24%

    Aboca Colilen IBS, 96 kapselia

    Normaalihinta €27,30 0,28 € / 1ud
    Alennushinta €27,30 Normaalihinta €35,90
    Säästät: -€8,60
    0,28 € / 1ud
  • Fuca Natulivia, 60 tablets
    -5%

    Fuca Natulivia, 60 tablettia

    Normaalihinta €16,20 0,27 € / 1ud
    Alennushinta €16,20 Normaalihinta €17,05
    Säästät: -€0,85
    0,27 € / 1ud
  • Aquilea Enrelax Valerian + Hawthorn + Passionflower, 84 capsules
    -28%

    Aquilea Enrelax Valeriana + valkoinen orapihlaja + passiflora, 84 kapselia

    Normaalihinta €9,80 0,12 € / 1ud
    Alennushinta €9,80 Normaalihinta €13,55
    Säästät: -€3,75
    0,12 € / 1ud
  • Nature Essential Hawthorn + Garlic + Olive , 50 pearls
    -19%

    Nature Essential Valkopihlaja + Valkosipuli + Oliivi, 50 kapselia

    Normaalihinta €3,50 0,07 € / 1ud
    Alennushinta €3,50 Normaalihinta €4,33
    Säästät: -€0,83
    0,07 € / 1ud
  • Roha-Max 30 tablets
    -11%

    Roha-Max 30 tablettia

    Normaalihinta €8,40 0,28 € / 1ud
    Alennushinta €8,40 Normaalihinta €9,47
    Säästät: -€1,07
    0,28 € / 1ud
  • Aboca Melilax Adult, 2x6 Microenemas of 10 grams
    -28%

    Aboca Melilax Adult, 2 x 6 mikroperäruisketta, 10 g

    Normaalihinta €16,20 81,0 € / 100gr
    Alennushinta €16,20 Normaalihinta €22,40
    Säästät: -€6,20
    81,0 € / 100gr
  • Nucleodol, Pack 2x30 Capsules
    -19%

    Nucleodol, 2 x 30 kapselin pakkaus

    Normaalihinta €41,40 0,69 € / 1ud
    Alennushinta €41,40 Normaalihinta €51,38
    Säästät: -€9,98
    0,69 € / 1ud
  • Dememory Senior , 60 capsules
    -26%

    Dememory Senior, 60 kapselia

    Normaalihinta €25,20 0,42 € / 1ud
    Alennushinta €25,20 Normaalihinta €33,90
    Säästät: -€8,70
    0,42 € / 1ud
  • Aquilea Digestivo, Pack 2x30 Tablets
    -16%

    Aquilea Digestivo, 2 x 30 tablettia sisältävä pakkaus

    Normaalihinta €17,30 0,29 € / 1ud
    Alennushinta €17,30 Normaalihinta €20,64
    Säästät: -€3,34
    0,29 € / 1ud
  • Sotya Red Yeast Rice + Q10 + Dha, 60 Capsules
    -43%

    Sotya Punainen riisihiiva + Q10 + DHA, 60 kapselia

    Normaalihinta €5,70 0,1 € / 1ud
    Alennushinta €5,70 Normaalihinta €10,07
    Säästät: -€4,37
    0,1 € / 1ud