Kokoelma:

Natural Medicine

  •  
  • Arkopharma Arkosterol Plus Pack, 60 capsules
    -20%

    Arkopharma Arkosterol Plus -pakkaus, 60 kapselia

    Normaalihinta €31,30 0,52 € / 1ud
    Alennushinta €31,30 Normaalihinta €39,30
    Säästät: -€8,00
    0,52 € / 1ud
  •  
  • Lamberts Myo Inositol Powder 100% Natural, 200 grams
    -26%

    Lamberts Myo-inositoli, 100 % luonnollinen jauhe, 200 g

    Normaalihinta €27,60 13,8 € / 100gr
    Alennushinta €27,60 Normaalihinta €37,35
    Säästät: -€9,75
    13,8 € / 100gr
  • Aboca Neofitoroid Biopomada, 40 ml
    -20%

    Aboca Neofitoroid Biopomada, 40 ml

    Normaalihinta €11,40 28,5 € / 100ml
    Alennushinta €11,40 Normaalihinta €14,20
    Säästät: -€2,80
    28,5 € / 100ml
  • Urocran Forte, 30 sachets
    -27%

    Urocran Forte, 30 annospussia

    Normaalihinta €26,90 0,9 € / 1ud
    Alennushinta €26,90 Normaalihinta €36,85
    Säästät: -€9,95
    0,9 € / 1ud
  •  
  • Fisiocrem Active Gel 600 ml
    -15%

    Fisiocrem Gel Active 600 ml

    Normaalihinta €33,96 5,66 € / 100ml
    Alennushinta €33,96 Normaalihinta €39,95
    Säästät: -€5,99
    5,66 € / 100ml
  •  
  • Neo Lion's Mane, 60 capsules
    -9%

    Neo Melena de León, 60 kapselia

    Normaalihinta €38,10 0,64 € / 1ud
    Alennushinta €38,10 Normaalihinta €41,68
    Säästät: -€3,58
    0,64 € / 1ud
  •  
  • Pranarom Essential Oil Pearls Oregano, 60 mini capsules
    -24%

    Pranarom Oregano-eteerinen öljy helminä, 60 minikapselia

    Normaalihinta €9,90 9,9 € / 1ud
    Alennushinta €9,90 Normaalihinta €12,95
    Säästät: -€3,05
    9,9 € / 1ud
  • Heel Sleepeel 30 tablets
    -32%

    Heel Sleepeel 30 tablettia

    Normaalihinta €6,40 0,21 € / 1ud
    Alennushinta €6,40 Normaalihinta €9,46
    Säästät: -€3,06
    0,21 € / 1ud
  • BOIRON Magnesium Duo Yö, 30 kapselia
    -5%

    BOIRON Magnesium Duo Yö, 30 kapselia

    Normaalihinta €12,00 0,4 € / 1ud
    Alennushinta €12,00 Normaalihinta €12,63
    Säästät: -€0,63
    0,4 € / 1ud
  •  
  • Procten-voide, 2 x 40 ml
    -30%

    Procten-voide, 2 x 40 ml

    Normaalihinta €39,00 48,75 € / 100ml
    Alennushinta €39,00 Normaalihinta €55,40
    Säästät: -€16,40
    48,75 € / 100ml
  •  
  • Symbiopharm Symbioflor 1 tippaa, 50 ml
    -7%

    Symbiopharm Symbioflor 1 tippaa, 50 ml

    Normaalihinta €21,50 43,0 € / 100ml
    Alennushinta €21,50 Normaalihinta €23,16
    Säästät: -€1,66
    43,0 € / 100ml
  •  
  • Nature Essential Soy Isoflavones , 50 pearls
    -26%

    Nature Essential -soija-isoflavonit, 50 kapselia

    Normaalihinta €6,20 0,12 € / 1ud
    Alennushinta €6,20 Normaalihinta €8,39
    Säästät: -€2,19
    0,12 € / 1ud
  •  
  • Glaan Dragees 60 Units
    -22%

    Glaan-karamellit, 60 kappaletta

    Normaalihinta €23,20 0,39 € / 1ud
    Alennushinta €23,20 Normaalihinta €29,90
    Säästät: -€6,70
    0,39 € / 1ud
  • Nature Essential Aloe Vera , 60 tablets
    -19%

    Nature Essential Aloe Vera, 60 tablettia

    Normaalihinta €6,20 0,1 € / 1ud
    Alennushinta €6,20 Normaalihinta €7,67
    Säästät: -€1,47
    0,1 € / 1ud
  • ActiveComplex® Sele+Zinc 100mcg, 150 tablets
    -22%

    ActiveComplex® Sele+Zinc 100 mcg, 150 tablettia

    Normaalihinta €27,80 0,19 € / 1ud
    Alennushinta €27,80 Normaalihinta €35,65
    Säästät: -€7,85
    0,19 € / 1ud
  • Physiorelax Forte Plus, 75 ml
    -24%

    Physiorelax Forte Plus, 75 ml

    Normaalihinta €9,70 12,93 € / 100ml
    Alennushinta €9,70 Normaalihinta €12,74
    Säästät: -€3,04
    12,93 € / 100ml
  • Aboca Melilax Adult, 3x6 Micro-enemas of 10 grams
    -29%

    Aboca Melilax Adult, 3 x 6 mikroperäruisketta, 10 g

    Normaalihinta €24,00 80,0 € / 100gr
    Alennushinta €24,00 Normaalihinta €33,60
    Säästät: -€9,60
    80,0 € / 100gr
  • Ceregumil Family Pack Syrup 500 ml
    -9%

    Ceregumil Perhepakkaus, siirappi 500 ml

    Normaalihinta €19,40 3,88 € / 100ml
    Alennushinta €19,40 Normaalihinta €21,37
    Säästät: -€1,97
    3,88 € / 100ml
  •  
  • Aboca Grintuss Adult Dry and Productive Cough Syrup, 180 g
    -22%

    Aboca Grintuss Adult -siirappi kuivaan ja tuottavaan yskään, 180 g

    Normaalihinta €12,10 6,72 € / 100gr
    Alennushinta €12,10 Normaalihinta €15,50
    Säästät: -€3,40
    6,72 € / 100gr
  •  
  • Eladiet Digest Gases (Aero), 60 tablets
    -26%

    Eladiet Digest Gases (Aero), 60 tablettia

    Normaalihinta €6,00 0,1 € / 1ud
    Alennushinta €6,00 Normaalihinta €8,15
    Säästät: -€2,15
    0,1 € / 1ud
  • -23%

    Kijimea Irritable Bowel Pro, Pack 2 x 84 Capsules

    Normaalihinta €148,80 0,89 € / 1ud
    Alennushinta €148,80 Normaalihinta €192,02
    Säästät: -€43,22
    0,89 € / 1ud
  • Roha Max, Pack 2x130 gr
    -7%

    Roha Max, 2 x 130 g:n pakkaus

    Normaalihinta €28,60 11,0 € / 100gr
    Alennushinta €28,60 Normaalihinta €30,74
    Säästät: -€2,14
    11,0 € / 100gr
  • Roha-Max, 4 x 130 g:n pakkaus
    -11%

    Roha-Max, 4 x 130 g:n pakkaus

    Normaalihinta €54,50 10,48 € / 100gr
    Alennushinta €54,50 Normaalihinta €61,48
    Säästät: -€6,98
    10,48 € / 100gr
  • Mahiou skin protective and repairing cream 75ml
    -10%

    Mahiou ihon suojaava ja korjaava voide 75 ml

    Normaalihinta €8,80 11,73 € / 100ml
    Alennushinta €8,80 Normaalihinta €9,80
    Säästät: -€1,00
    11,73 € / 100ml
  • Levedol, 60 kapselia
    -24%

    Levedol, 60 kapselia

    Normaalihinta €24,30 0,41 € / 1ud
    Alennushinta €24,30 Normaalihinta €31,91
    Säästät: -€7,61
    0,41 € / 1ud
  • Soria Natural Resverasor 600 Mg, 60 Capsules
    -10%

    Soria Natural Resverasor 600 mg, 60 kapselia

    Normaalihinta €17,10 0,29 € / 1ud
    Alennushinta €17,10 Normaalihinta €19,00
    Säästät: -€1,90
    0,29 € / 1ud
  • Nucleodol, Pack 3x30 Capsules
    -20%

    Nucleodol, 3 x 30 kapselin pakkaus

    Normaalihinta €61,60 0,68 € / 1ud
    Alennushinta €61,60 Normaalihinta €77,07
    Säästät: -€15,47
    0,68 € / 1ud
  • Ioox Fortrix Cystine capsules 60 capsules
    -17%

    Ioox Fortrix Cistina -kapselit, 60 kapselia

    Normaalihinta €21,00
    Alennushinta €21,00 Normaalihinta €25,37
    Säästät: -€4,37
  • Kijimea Irritable Bowel Pro 28 capsules
    -25%

    Kijimea Colon Irritable Pro 28 kapselia

    Normaalihinta €32,60 1,16 € / 1ud
    Alennushinta €32,60 Normaalihinta €43,22
    Säästät: -€10,62
    1,16 € / 1ud
  • Neo Mico Vr, 60 capsules
    -11%

    Neo Mico Vr, 60 kapselia

    Normaalihinta €38,10 0,64 € / 1ud
    Alennushinta €38,10 Normaalihinta €42,84
    Säästät: -€4,74
    0,64 € / 1ud