Kokoelma:

Natural Medicine

  •  
  • Aboca Neobianacid, 45 Tablets
    -13%

    Aboca Neobianacid, 45 tablettia

    Normaalihinta €15,20 0,34 € / 1ud
    Alennushinta €15,20 Normaalihinta €17,50
    Säästät: -€2,30
    0,34 € / 1ud
  •  
  • Kijimea Irritable Bowel 28 capsules
    -34%

    Kijimea Ärtynyt paksusuoli 28 kapselia

    Normaalihinta €25,80 0,92 € / 1ud
    Alennushinta €25,80 Normaalihinta €39,24
    Säästät: -€13,44
    0,92 € / 1ud
  • Aboca Coligas Fast Tisanes, 20 sachets
    -29%

    Aboca Coligas Fast -yrttiteet, 20 pussia

    Normaalihinta €8,10 8,1 € / 1ud
    Alennushinta €8,10 Normaalihinta €11,33
    Säästät: -€3,23
    8,1 € / 1ud
  • Bromatech Enterelle Plus, Pack 2x24 Capsules
    -19%

    Bromatech Enterelle Plus, 2 x 24 kapselin pakkaus

    Normaalihinta €37,60 0,78 € / 1ud
    Alennushinta €37,60 Normaalihinta €46,44
    Säästät: -€8,84
    0,78 € / 1ud
  •  
  • Papilocare Inmunocaps, Pack 3x30 Capsules
    -7%

    Papilocare Inmunocaps, 3 x 30 kapselin pakkaus

    Normaalihinta €119,60 1,33 € / 1ud
    Alennushinta €119,60 Normaalihinta €128,85
    Säästät: -€9,25
    1,33 € / 1ud
  •  
  • Zarbee's Cough & Throat Syrup Cough syrup with honey, 150 ml
    -32%

    Zarbee's Yskä- ja kurkkusiirappi, hunajalla maustettu yskäsiirappi, 150 ml

    Normaalihinta €8,80 5,87 € / 100ml
    Alennushinta €8,80 Normaalihinta €12,90
    Säästät: -€4,10
    5,87 € / 100ml
  •  
  • Pharysol Sinus Fast Acting 15 ml
    -10%

    Pharysol Sinus Nopeavaikutteinen 15 ml

    Normaalihinta €7,50 0,5 € / 1ud
    Alennushinta €7,50 Normaalihinta €8,33
    Säästät: -€0,83
    0,5 € / 1ud
  • Sotya Propolis Forte Complex Chewable 100 Comp.
    -23%

    Sotya Propolis Forte Complex -purutabletit, 100 kpl

    Normaalihinta €5,00 5,0 € / 1ud
    Alennushinta €5,00 Normaalihinta €6,48
    Säästät: -€1,48
    5,0 € / 1ud
  • Sotya Cranberry 90 Caps.
    -12%

    Sotya Arándano Rojo 90 kapselia.

    Normaalihinta €7,50 0,08 € / 1ud
    Alennushinta €7,50 Normaalihinta €8,55
    Säästät: -€1,05
    0,08 € / 1ud
  •  
  • Botanicapharma Vitamin D3, 60 Tablets
    -9%

    Botánicapharma D3-vitamiini, 60 tablettia

    Normaalihinta €6,70 0,11 € / 1ud
    Alennushinta €6,70 Normaalihinta €7,37
    Säästät: -€0,67
    0,11 € / 1ud
  •  
  • Lanier Pharma Artrinox Food Supplement , 30 vegetable capsules
    -20%

    Lanier Pharma Artrinox -ravintolisä, 30 kasvikapselia

    Normaalihinta €34,90 1,16 € / 1ud
    Alennushinta €34,90 Normaalihinta €43,50
    Säästät: -€8,60
    1,16 € / 1ud
  •  
  • Cicatridine Suppositories, 10 suppositories
    -29%

    Cicatridina-peräpuikot, 10 kpl

    Normaalihinta €17,80 17,8 € / 1ud
    Alennushinta €17,80 Normaalihinta €25,11
    Säästät: -€7,31
    17,8 € / 1ud
  •  
  • Legasil 30 Film-coated tablets, Pack of 3
    -16%

    Legasil 30 päällystettyä tablettia, 3 kpl:n pakkaus

    Normaalihinta €51,30 0,57 € / 1ud
    Alennushinta €51,30 Normaalihinta €61,26
    Säästät: -€9,96
    0,57 € / 1ud
  • Yogi Tea Ashwagandha Balance, 17 sachets
    -5%

    Yogi Tea Ashwagandha Equilibrio, 17 pussia

    Normaalihinta €3,90 3,9 € / 1ud
    Alennushinta €3,90 Normaalihinta €4,11
    Säästät: -€0,21
    3,9 € / 1ud
  • Aboca Melilax Pediatric, 6 Microenemas of 5 grams
    -27%

    Aboca Melilax Pediatric, 6 mikroperäruisketta à 5 g

    Normaalihinta €8,20 164,0 € / 100gr
    Alennushinta €8,20 Normaalihinta €11,20
    Säästät: -€3,00
    164,0 € / 100gr
  • Strepherbal Elderberry & Echinacea X16
    -8%

    Strepherbal Seljanmarja & Echinacea X16

    Normaalihinta €6,00 6,0 € / 1ud
    Alennushinta €6,00 Normaalihinta €6,53
    Säästät: -€0,53
    6,0 € / 1ud
  • Juanola Sore Throat
    -22%

    Juanola Kurkkukipu

    Normaalihinta €7,00 7,0 € / 1ud
    Alennushinta €7,00 Normaalihinta €8,93
    Säästät: -€1,93
    7,0 € / 1ud
  • Cistitus Nox Forte, 20 tablets
    -18%

    Cistitus Nox Forte, 20 tablettia

    Normaalihinta €16,80 0,84 € / 1ud
    Alennushinta €16,80 Normaalihinta €20,54
    Säästät: -€3,74
    0,84 € / 1ud
  •  
  • Pranarom Zen Diffusion, 30ml
    -22%

    Pranarom Zen Diffusion, 30ml

    Normaalihinta €13,10
    Alennushinta €13,10 Normaalihinta €16,80
    Säästät: -€3,70
  •  
  • Pranarom Bergamot Essential Oil Bio, 10ml
    -27%

    Pranarom Bergamotin luomu-eteerinen öljy, 10 ml

    Normaalihinta €8,20 82,0 € / 100ml
    Alennushinta €8,20 Normaalihinta €11,20
    Säästät: -€3,00
    82,0 € / 100ml
  • Sotya Melatonin Complex 60 Capsules
    -37%

    Sotya Melatonina Complex 60 kapselia

    Normaalihinta €3,40 0,06 € / 1ud
    Alennushinta €3,40 Normaalihinta €5,38
    Säästät: -€1,98
    0,06 € / 1ud
  • Aquilea Sleep, 60 Two-Layer Tablets
    -33%

    Aquilea Sueño, 60 kaksikerroksista tablettia

    Normaalihinta €15,00 0,25 € / 1ud
    Alennushinta €15,00 Normaalihinta €22,45
    Säästät: -€7,45
    0,25 € / 1ud
  • Arkopharma Arkosueño Flash Spray Sublingual, 20 ml
    -9%

    Arkopharma Arkosueño Flash -kielenalussuihke, 20 ml

    Normaalihinta €9,60 48,0 € / 100ml
    Alennushinta €9,60 Normaalihinta €10,50
    Säästät: -€0,90
    48,0 € / 100ml
  • Naturmil Valerian 500 Mg , 90 tablets
    -5%

    Naturmil Valeriana 500 mg, 90 tablettia

    Normaalihinta €6,00 0,07 € / 1ud
    Alennushinta €6,00 Normaalihinta €6,34
    Säästät: -€0,34
    0,07 € / 1ud
  • Sotya Passionflower, 100 Tablets
    -24%

    Sotya Pasiflora, 100 tablettia

    Normaalihinta €2,80 0,03 € / 1ud
    Alennushinta €2,80 Normaalihinta €3,67
    Säästät: -€0,87
    0,03 € / 1ud
  • Physiorelax Forte Plus, 2X250 Ml
    -26%

    Physiorelax Forte Plus, 2 x 250 ml

    Normaalihinta €37,10 7,42 € / 100ml
    Alennushinta €37,10 Normaalihinta €50,38
    Säästät: -€13,28
    7,42 € / 100ml
  • Obire Centella Asiatica Complex , 60 tablets
    -24%

    Obire Centella Asiatica Complex, 60 tablettia

    Normaalihinta €4,20 0,07 € / 1ud
    Alennushinta €4,20 Normaalihinta €5,50
    Säästät: -€1,30
    0,07 € / 1ud
  • Sotya Milk Thistle 100 Comp.
    -40%

    Sotya Mariantangko 100 tablettia

    Normaalihinta €3,10 3,1 € / 1ud
    Alennushinta €3,10 Normaalihinta €5,19
    Säästät: -€2,09
    3,1 € / 1ud
  • Nauserina 18 jelly beans
    -9%

    Nauserina 18 karkkia

    Normaalihinta €10,30 0,57 € / 1ud
    Alennushinta €10,30 Normaalihinta €11,37
    Säästät: -€1,07
    0,57 € / 1ud
  • Sotya Skin Hair and Nails 60 capsules
    -42%

    Sotya Iho, hiukset ja kynnet 60 kapselia

    Normaalihinta €3,10 0,05 € / 1ud
    Alennushinta €3,10 Normaalihinta €5,30
    Säästät: -€2,20
    0,05 € / 1ud