Kokoelma:

Natural Medicine

  •  
  • Botánicapharma Pack 2 units of Aloe Vera 120 tablets
    -35%

    Botánicapharma-pakkaus, 2 kpl, Aloe Vera, 120 tablettia

    Normaalihinta €18,70 0,08 € / 1ud
    Alennushinta €18,70 Normaalihinta €28,70
    Säästät: -€10,00
    0,08 € / 1ud
  •  
  • Kijimea K53 Advance , 2x56 capsules
    -18%

    Kijimea K53 Advance, 2 x 56 kapselia

    Normaalihinta €82,30 0,73 € / 1ud
    Alennushinta €82,30 Normaalihinta €99,98
    Säästät: -€17,68
    0,73 € / 1ud
  • Herbalgem Smokers' Syrup, 250ml
    -34%

    Herbalgem Tupakoitsijoiden siirappi, 250 ml

    Normaalihinta €9,60 3,84 € / 100ml
    Alennushinta €9,60 Normaalihinta €14,48
    Säästät: -€4,88
    3,84 € / 100ml
  • Juanola Propolis Liquorice, 24 tablets
    -43%

    Juanola Propolis-lakritsi, 24 tablettia

    Normaalihinta €4,70 4,7 € / 1ud
    Alennushinta €4,70 Normaalihinta €8,28
    Säästät: -€3,58
    4,7 € / 1ud
  •  
  • Arafarma Fagolitos Plus, 30 sachets
    -16%

    Arafarma Fagolitos Plus, 30 pussia

    Normaalihinta €50,40 1,68 € / 1ud
    Alennushinta €50,40 Normaalihinta €59,89
    Säästät: -€9,49
    1,68 € / 1ud
  •  
  • Yogi Tea Organic Digestion 17 Sachets
    -24%

    Yogi Tea Luomu Ruoansulatus 17 pussia

    Normaalihinta €3,50 3,5 € / 1ud
    Alennushinta €3,50 Normaalihinta €4,59
    Säästät: -€1,09
    3,5 € / 1ud
  •  
  • Zarbee'S Throat & Immunity 24 Lozenges With Honey, Mint, Zinc And Vit.D
    -28%

    Zarbee’S Kurkku & immuunijärjestelmä 24 imeskelytablettia, joissa on hunajaa, minttua, sinkkiä ja D-vitamiinia

    Normaalihinta €5,00 5,0 € / 1ud
    Alennushinta €5,00 Normaalihinta €6,95
    Säästät: -€1,95
    5,0 € / 1ud
  • Pranarom Aromaforce Nasal Spray, 15ml
    -31%

    Pranarom Aromaforce Nasal Spray, 15ml

    Normaalihinta €7,90 52,67 € / 100ml
    Alennushinta €7,90 Normaalihinta €11,40
    Säästät: -€3,50
    52,67 € / 100ml
  • Pranarom Aromaforce Respiratory Tract Syrup, 150ml
    -28%

    Pranarom Aromaforce Hengitysteiden siirappi, 150 ml

    Normaalihinta €8,40 5,6 € / 100ml
    Alennushinta €8,40 Normaalihinta €11,70
    Säästät: -€3,30
    5,6 € / 100ml
  •  
  • Normomar Marine Aloe Spray 120 ml
    -16%

    Normomar Spray Ag.Marina Aloe 120 ml

    Normaalihinta €6,70 5,58 € / 100ml
    Alennushinta €6,70 Normaalihinta €7,94
    Säästät: -€1,24
    5,58 € / 100ml
  •  
  • Nervala, 30 capsules
    -20%

    Nervala, 30 kapselia

    Normaalihinta €21,50 0,72 € / 1ud
    Alennushinta €21,50 Normaalihinta €27,01
    Säästät: -€5,51
    0,72 € / 1ud
  •  
  • Pranarom Aromalgic Gel Cream, 100ml
    -31%

    Pranarom Aromalgic Gel Cream, 100ml

    Normaalihinta €10,80 10,8 € / 100ml
    Alennushinta €10,80 Normaalihinta €15,60
    Säästät: -€4,80
    10,8 € / 100ml
  •  
  • Pranarom Aromalgic Spray Muscles and Joints, 75ml
    -37%

    Pranarom Aromalgic Spray Muscles and Joints, 75ml

    Normaalihinta €9,90
    Alennushinta €9,90 Normaalihinta €15,80
    Säästät: -€5,90
  • Obire Reishi + Shitake + Maitake , 90 capsules
    -41%

    Obire Reishi + Shitake + Maitake, 90 kapselia

    Normaalihinta €6,30 0,07 € / 1ud
    Alennushinta €6,30 Normaalihinta €10,69
    Säästät: -€4,39
    0,07 € / 1ud
  • El Naturalista Venatur 48 capsules
    -7%

    El Naturalista Venatur 48 kapselia

    Normaalihinta €9,30 0,19 € / 1ud
    Alennushinta €9,30 Normaalihinta €10,00
    Säästät: -€0,70
    0,19 € / 1ud
  • Bonusan Omega-3 Dha Forte , 30 pearls
    -20%

    Bonusan Omega-3 DHA Forte, 30 kapselia

    Normaalihinta €19,10 0,64 € / 1ud
    Alennushinta €19,10 Normaalihinta €23,99
    Säästät: -€4,89
    0,64 € / 1ud
  • Aquilea Gas Flat Belly Infusions, 20 Sachets
    -9%

    Aquilea Gases Vientre Plano -yrttiteet, 20 pussia

    Normaalihinta €4,10
    Alennushinta €4,10 Normaalihinta €4,53
    Säästät: -€0,43
  • Aboca Neobianacid, 2x70 Tablets
    -20%

    Aboca Neobianacid, 2 x 70 tablettia

    Normaalihinta €34,50 0,25 € / 1ud
    Alennushinta €34,50 Normaalihinta €43,00
    Säästät: -€8,50
    0,25 € / 1ud
  •  
  • Soria Natural Composor 08, 50 ml
    -10%

    Soria Natural Composor 08, 50 ml

    Normaalihinta €11,70 23,4 € / 100ml
    Alennushinta €11,70 Normaalihinta €13,00
    Säästät: -€1,30
    23,4 € / 100ml
  •  
  • Lactoflora Ciscare 30 capsules
    -17%

    Lactoflora Ciscare 30 kapselia

    Normaalihinta €20,30 0,68 € / 1ud
    Alennushinta €20,30 Normaalihinta €24,56
    Säästät: -€4,26
    0,68 € / 1ud
  • Kneipp Valerian Forte, 30 dagrees
    -5%

    Kneipp Valeriana Forte, 30 tablettia

    Normaalihinta €11,40 11,4 € / 1ud
    Alennushinta €11,40 Normaalihinta €12,00
    Säästät: -€0,60
    11,4 € / 1ud
  • Aboca Sedivitax Advanced, 30 Capsules
    -29%

    Aboca Sedivitax Advanced, 30 kapselia

    Normaalihinta €9,80 0,33 € / 1ud
    Alennushinta €9,80 Normaalihinta €13,90
    Säästät: -€4,10
    0,33 € / 1ud
  • Dorminatur Triple Action, 30 tablets
    -10%

    Dorminatur Triple Accion, 30 tablettia

    Normaalihinta €12,00 0,4 € / 1ud
    Alennushinta €12,00 Normaalihinta €13,28
    Säästät: -€1,28
    0,4 € / 1ud
  • Nucleodol, 30 Capsules
    -18%

    Nucleodol, 30 kapselia

    Normaalihinta €21,00 0,7 € / 1ud
    Alennushinta €21,00 Normaalihinta €25,69
    Säästät: -€4,69
    0,7 € / 1ud
  • Fisiocrem Active Patch 4 Patches 7X9,5Cm
    -15%

    Fisiocrem Active-laastari, 4 kpl, 7 x 9,5 cm

    Normaalihinta €16,29 4,07 € / 1ud
    Alennushinta €16,29 Normaalihinta €19,17
    Säästät: -€2,88
    4,07 € / 1ud
  • Aboca Lynfase Draining Fluid, 12 Bottles
    -21%

    Aboca Lynfase -neste, 12 pulloa

    Normaalihinta €23,00 23,0 € / 1ud
    Alennushinta €23,00 Normaalihinta €29,08
    Säästät: -€6,08
    23,0 € / 1ud
  • Aboca Finocarbo Plus Tisane Digestion, 20 Sachets
    -29%

    Aboca Finocarbo Plus Ruoansulatusta edistävä yrttitee, 20 pussia

    Normaalihinta €8,10 8,1 € / 1ud
    Alennushinta €8,10 Normaalihinta €11,33
    Säästät: -€3,23
    8,1 € / 1ud
  • Neo Mico Ngf, 60 capsules
    -10%

    Neo Mico Ngf, 60 kapselia

    Normaalihinta €37,10 0,62 € / 1ud
    Alennushinta €37,10 Normaalihinta €41,16
    Säästät: -€4,06
    0,62 € / 1ud
  • Eladiet Vita Woman Menopause 60 tablets
    -29%

    Eladiet Vita Woman Menopausia 60 tablettia

    Normaalihinta €17,30 0,29 € / 1ud
    Alennushinta €17,30 Normaalihinta €24,50
    Säästät: -€7,20
    0,29 € / 1ud
  • Nutergia Ergyphilus Plus 60 capsules
    -31%

    Nutergia Ergyphilus Plus 60 kapselia

    Normaalihinta €21,80
    Alennushinta €21,80 Normaalihinta €31,66
    Säästät: -€9,86