Kokoelma:

Natural Medicine

  •  
  • Herbora Inspira Balsam Chest Balm 50Ml.
    -35%

    Herbora Inspira -rintabalsami 50 ml.

    Normaalihinta €14,20 28,4 € / 100ml
    Alennushinta €14,20 Normaalihinta €21,90
    Säästät: -€7,70
    28,4 € / 100ml
  •  
  • Herbora Propolactiv Syrup , 250 ml
    -7%

    Herbora Propolactiv -siirappi, 250 ml

    Normaalihinta €12,70 5,08 € / 100ml
    Alennushinta €12,70 Normaalihinta €13,68
    Säästät: -€0,98
    5,08 € / 100ml
  • Ifigen Chromium (Cr) Trace Elements 150Ml.
    -11%

    Ifigen Kromi (Cr) Hivenaineet 150 ml.

    Normaalihinta €17,20 11,47 € / 100ml
    Alennushinta €17,20 Normaalihinta €19,30
    Säästät: -€2,10
    11,47 € / 100ml
  • Ifigen Iron (Fe) Trace Elements 150Ml.
    -13%

    Ifigen Rauta (Fe) Hivenaineet 150 ml.

    Normaalihinta €16,80 11,2 € / 100ml
    Alennushinta €16,80 Normaalihinta €19,30
    Säästät: -€2,50
    11,2 € / 100ml
  •  
  • Ifigen Nickel (Ni) Trace Elements 150Ml.
    -8%

    Ifigen Nikkeli (Ni) Hivenaineet 150 ml.

    Normaalihinta €17,70 11,8 € / 100ml
    Alennushinta €17,70 Normaalihinta €19,30
    Säästät: -€1,60
    11,8 € / 100ml
  •  
  • Ifigen Phytomin Sage , 150 ml
    -5%

    Ifigen Phytomin Salvia, 150 ml

    Normaalihinta €27,30 18,2 € / 100ml
    Alennushinta €27,30 Normaalihinta €28,74
    Säästät: -€1,44
    18,2 € / 100ml
  •  
  • Ifigen Oligen Cholesterol Control 60Cap.
    -32%

    Ifigen Oligen Kolesterolin hallinta 60 kapselia.

    Normaalihinta €29,10 0,49 € / 1ud
    Alennushinta €29,10 Normaalihinta €43,09
    Säästät: -€13,99
    0,49 € / 1ud
  • Ineldea Olioseptil Bronchi 15 Capsules
    -18%

    Ineldea Olioseptil Bronquios 15 kapselia

    Normaalihinta €11,90 0,79 € / 1ud
    Alennushinta €11,90 Normaalihinta €14,47
    Säästät: -€2,57
    0,79 € / 1ud
  • Ineldea Pediakid Nose-Throat Syrup 125Ml.
    -30%

    Ineldea Pediakid nenä-kurkkusiirappi 125 ml.

    Normaalihinta €12,14 9,71 € / 100ml
    Alennushinta €12,14 Normaalihinta €17,34
    Säästät: -€5,20
    9,71 € / 100ml
  •  
  • Intersa Aprolis Pec , 180 ml
    -7%

    Intersa Aprolis Pec, 180 ml

    Normaalihinta €15,10 8,39 € / 100ml
    Alennushinta €15,10 Normaalihinta €16,32
    Säästät: -€1,22
    8,39 € / 100ml
  •  
  • Intersa Aprolis Leriform , 60 capsules
    -9%

    Intersa Aprolis Leriform, 60 kapselia

    Normaalihinta €13,80 0,23 € / 1ud
    Alennushinta €13,80 Normaalihinta €15,23
    Säästät: -€1,43
    0,23 € / 1ud
  •  
  • Jellybell Sal Salys-90 10 Nas 90 Tablets
    -31%

    Jellybell Sal Salys-90 10 Nas 90 tablettia

    Normaalihinta €19,10 0,21 € / 1ud
    Alennushinta €19,10 Normaalihinta €27,61
    Säästät: -€8,51
    0,21 € / 1ud
  •  
  • Jellybell Nac-Bell , 90 capsules
    -9%

    Jellybell Nac-Bell, 90 kapselia

    Normaalihinta €20,70 0,23 € / 1ud
    Alennushinta €20,70 Normaalihinta €22,84
    Säästät: -€2,14
    0,23 € / 1ud
  • Josenea Gordolobo Bio Bulk , 40 gr
    -21%

    Josenea Gordolobo Bio irtotavara, 40 g

    Normaalihinta €2,91 7,28 € / 100gr
    Alennushinta €2,91 Normaalihinta €3,70
    Säästät: -€0,79
    7,28 € / 100gr
  • Josenea Special Breathing Bio 40Gr.
    -26%

    Josenea Special Bio -hengitystuote 40 g

    Normaalihinta €5,30 13,25 € / 100gr
    Alennushinta €5,30 Normaalihinta €7,20
    Säästät: -€1,90
    13,25 € / 100gr
  • Lusodiete Asthma-Stop 250Ml. Lusodiete
    -19%

    Lusodiete Asthma-Stop 250 ml. Lusodiete

    Normaalihinta €20,50 8,2 € / 100ml
    Alennushinta €20,50 Normaalihinta €25,30
    Säästät: -€4,80
    8,2 € / 100ml
  • Lumen E.P. Lung Stagnation 60 Tablets Fitorient
    -20%

    Lumen E.P. Keuhkojen ruuhkautuminen 60 tablettia Fitorient

    Normaalihinta €23,00 0,38 € / 1ud
    Alennushinta €23,00 Normaalihinta €28,70
    Säästät: -€5,70
    0,38 € / 1ud
  • Lumen V.P.-2 Lung Vacuum 60 Tablets Fitorient
    -15%

    Lumen V.P.-2 Vacio De Pulmon 60 tablettia Fitorient

    Normaalihinta €23,00 0,38 € / 1ud
    Alennushinta €23,00 Normaalihinta €26,95
    Säästät: -€3,95
    0,38 € / 1ud
  •  
  • Marnys Caramel Honey Mint Eucalyptus Eucalyptus Propolis , 1 kg
    -17%

    Marnys-karamelli: hunaja, minttu, eukalyptti, propolis, 1 kg

    Normaalihinta €32,00 3,2 € / 100gr
    Alennushinta €32,00 Normaalihinta €38,59
    Säästät: -€6,59
    3,2 € / 100gr
  •  
  • Marnys Cuminmar Black Cumin, 150 pearls
    -19%

    Marnys Cuminmar Musta kumina, 150 kapselia

    Normaalihinta €34,70 0,23 € / 1ud
    Alennushinta €34,70 Normaalihinta €42,70
    Säästät: -€8,00
    0,23 € / 1ud
  • Mahen Dinafen Infant Syrup , 250 ml
    -19%

    Mahen Dinafen -lasten siirappi, 250 ml

    Normaalihinta €15,90 6,36 € / 100ml
    Alennushinta €15,90 Normaalihinta €19,58
    Säästät: -€3,68
    6,36 € / 100ml
  • Mayla Pharma Paratuss Adults , 120 ml
    -36%

    Mayla Pharma Paratuss Aikuiset, 120 ml

    Normaalihinta €8,10 6,75 € / 100ml
    Alennushinta €8,10 Normaalihinta €12,66
    Säästät: -€4,56
    6,75 € / 100ml
  • Marnys Propolvit , 20 vials
    -24%

    Marnys Propolvit, 20 ampullia

    Normaalihinta €25,60 1,28 € / 1ud
    Alennushinta €25,60 Normaalihinta €33,83
    Säästät: -€8,23
    1,28 € / 1ud
  • Marnys Protect Junior Royal Jelly+Propoleo+ 12 Vitamins 2
    -5%

    Marnys Protect Junior Kuningatarhyytelö + propolis + 12 vitamiinia 2

    Normaalihinta €22,20 22,2 € / 1ud
    Alennushinta €22,20 Normaalihinta €23,37
    Säästät: -€1,17
    22,2 € / 1ud
  • Marnys Propolsaft Syrup , 125 ml
    -6%

    Marnys Propolsaft -siirappi, 125 ml

    Normaalihinta €10,30 8,24 € / 100ml
    Alennushinta €10,30 Normaalihinta €10,95
    Säästät: -€0,65
    8,24 € / 100ml
  • Mont Star Star Plus Bronchial Syrup 250Ml.
    -29%

    Mont Star Star Plus Keuhkoputkien siirappi 250 ml.

    Normaalihinta €15,10 6,04 € / 100ml
    Alennushinta €15,10 Normaalihinta €21,29
    Säästät: -€6,19
    6,04 € / 100ml
  • Naturando Tussil 400 20 Sg Vegan Tablets
    -28%

    Naturando Tussil 400, 20 tablettia, Sg, vegaaninen

    Normaalihinta €8,60 0,43 € / 1ud
    Alennushinta €8,60 Normaalihinta €12,00
    Säästät: -€3,40
    0,43 € / 1ud
  • Naturando Oftalia 30 Capsules
    -38%

    Naturando Oftalia 30 kapselia

    Normaalihinta €14,20 0,47 € / 1ud
    Alennushinta €14,20 Normaalihinta €23,00
    Säästät: -€8,80
    0,47 € / 1ud
  • Nale Aler-Plus , 20 ampoules
    -24%

    Nale Aler-Plus, 20 ampullia

    Normaalihinta €24,30 1,22 € / 1ud
    Alennushinta €24,30 Normaalihinta €32,18
    Säästät: -€7,88
    1,22 € / 1ud
  • Naturlider Allergolider (Ventolider) 60 Capsules
    -21%

    Naturlider Allergolider (Ventolider) 60 kapselia

    Normaalihinta €29,00 0,48 € / 1ud
    Alennushinta €29,00 Normaalihinta €36,86
    Säästät: -€7,86
    0,48 € / 1ud