• Lusodiete Asthma-Stop 250Ml. Lusodiete
-19%

Lusodiete Asthma-Stop 250 ml. Lusodiete

SKU-koodiLU5603969400024
Lusodiete Asthma-Stop 250 ml on kasviperäinen valmiste, joka on kehitetty lievittämään astman oireita. Se sisältää luonnollisia ainesosia, jotka voivat auttaa vähentämään tulehdusta ja parantamaan hengitystoimintaa. Tämä tuote voi olla luonnollinen vaihtoehto niille, jotka haluavat täydentää astman hoitoaan.
Normaalihinta €20,50 8,2 € / 100ml
Alennushinta €20,50 Normaalihinta €25,30
Säästät: -€4,80
8,2 € / 100ml
Lusodiete Asthma-Stop 250Ml. Lusodiete
Lusodiete Asthma-Stop 250 ml. Lusodiete
Normaalihinta €20,50 8,2 € / 100ml
Alennushinta €20,50 Normaalihinta €25,30
Säästät: -€4,80
8,2 € / 100ml

 

 
Lusodiete Asthma-Stop 250 ml on kasviperäinen valmiste, jota käytetään astman hoitoon. Se sisältää luonnollisia ainesosia, jotka auttavat lievittämään astmaan liittyviä hengitysoireita, kuten hengitysvaikeuksia, yskää ja rintakipua. Tätä tuotetta käytetään muiden astmahoitojen täydennyksenä, ja se voi auttaa vähentämään astmakohtausten esiintymistiheyttä ja vakavuutta. On tärkeää noudattaa käyttöohjeita ja neuvotella terveydenhuollon ammattilaisen kanssa ennen hoidon aloittamista.