Kokoelma:

Natural Medicine

  •  
  • Tegor Tosaliv Syrup , 200 ml
    -5%

    Tegor Tosaliv -siirappi, 200 ml

    Normaalihinta €15,20 7,6 € / 100ml
    Alennushinta €15,20 Normaalihinta €16,00
    Säästät: -€0,80
    7,6 € / 100ml
  •  
  • Expectus Paediatric Balsamic Syrup 100Ml.
    -21%

    Expectus Pediatrico balsaminen siirappi 100 ml.

    Normaalihinta €10,20 10,2 € / 100ml
    Alennushinta €10,20 Normaalihinta €12,85
    Säästät: -€2,65
    10,2 € / 100ml
  • Tongil Nivelrespir 40 Capsules
    -15%

    Tongil Nivelrespir 40 kapselia

    Normaalihinta €18,90 0,47 € / 1ud
    Alennushinta €18,90 Normaalihinta €22,30
    Säästät: -€3,40
    0,47 € / 1ud
  • Trepatdiet-Esi Tusserbe 1 Thirst Syrup 180ml.
    -29%

    Trepatdiet-Esi Tusserbe 1 Sed -siirappi 180 ml.

    Normaalihinta €14,30 7,94 € / 100ml
    Alennushinta €14,30 Normaalihinta €20,09
    Säästät: -€5,79
    7,94 € / 100ml
  •  
  • Trepatdiet Propol. Lemon Tablet , 50 gr
    -8%

    Trepatdiet Propol. Sitruunamakuinen tabletti, 50 g

    Normaalihinta €6,80 13,6 € / 100gr
    Alennushinta €6,80 Normaalihinta €7,37
    Säästät: -€0,57
    13,6 € / 100gr
  •  
  • Trepatdiet Stopfri Effervescent , 10 tabs
    -19%

    Trepatdiet Stopfri -poretabletit, 10 tablettia

    Normaalihinta €12,10 12,1 € / 1ud
    Alennushinta €12,10 Normaalihinta €14,94
    Säästät: -€2,84
    12,1 € / 1ud
  •  
  • Trepatdiet Batteril 900 , 10 tabs
    -14%

    Trepatdiet Batteril 900, 10 tablettia

    Normaalihinta €14,00 14,0 € / 1ud
    Alennushinta €14,00 Normaalihinta €16,30
    Säästät: -€2,30
    14,0 € / 1ud
  • Vital 2000 Grinovit , 60 tablets
    -10%

    Vital 2000 Grinovit, 60 tablettia

    Normaalihinta €18,00 0,3 € / 1ud
    Alennushinta €18,00 Normaalihinta €20,00
    Säästät: -€2,00
    0,3 € / 1ud
  • Ynsadiet Echinapropos Mouth Spray , 40 ml
    -10%

    Ynsadiet Echinapropos suusuihke, 40 ml

    Normaalihinta €8,43 21,08 € / 100ml
    Alennushinta €8,43 Normaalihinta €9,37
    Säästät: -€0,94
    21,08 € / 100ml
  •  
  • 100%Natura Selenium , 90 capsules
    -30%

    100 % Natura Selenium, 90 kapselia

    Normaalihinta €15,10
    Alennushinta €15,10 Normaalihinta €21,67
    Säästät: -€6,57
  •  
  • Airbiotic Tensibiotic 60Cap.
    -19%

    Airbiotic Tensibiotic 60 kapselia.

    Normaalihinta €28,10 0,47 € / 1ud
    Alennushinta €28,10 Normaalihinta €34,50
    Säästät: -€6,40
    0,47 € / 1ud
  •  
  • Airbiotic Horse Chestnut Complex 60Comp.
    -46%

    Airbiotic Pähkinäpuu-kompleksi 60 tablettia

    Normaalihinta €30,80 30,8 € / 1ud
    Alennushinta €30,80 Normaalihinta €57,43
    Säästät: -€26,63
    30,8 € / 1ud
  •  
  • Alpha Herbal L-Citrulline 100 Capsules
    -14%

    Alfa Herbal L-sitrulliini 100 kapselia

    Normaalihinta €30,90 0,31 € / 1ud
    Alennushinta €30,90 Normaalihinta €36,02
    Säästät: -€5,12
    0,31 € / 1ud
  • Alfa Herbal Circula Forte 60 Capsules
    -16%

    Alfa Herbal Circula Forte 60 kapselia

    Normaalihinta €17,50 0,29 € / 1ud
    Alennushinta €17,50 Normaalihinta €20,91
    Säästät: -€3,41
    0,29 € / 1ud
  • Alpha Herbal Nattokinase 60 Capsules
    -15%

    Alfa Herbal Nattokinasa 60 kapselia

    Normaalihinta €37,10 0,62 € / 1ud
    Alennushinta €37,10 Normaalihinta €43,47
    Säästät: -€6,37
    0,62 € / 1ud
  • Aora Aqcognitive 30Cap.
    -9%

    Aora Aqcognitive 30 kapselia.

    Normaalihinta €19,70 0,66 € / 1ud
    Alennushinta €19,70 Normaalihinta €21,63
    Säästät: -€1,93
    0,66 € / 1ud
  • Artesania Bilobis Plantis (Dry Ginkgo Biloba Extract) 120 Capsules
    -41%

    Artesania Bilobis Plantis (Ginkgo biloba -kuivauute) 120 kapselia

    Normaalihinta €19,80 0,17 € / 1ud
    Alennushinta €19,80 Normaalihinta €33,36
    Säästät: -€13,56
    0,17 € / 1ud
  • Artesania Bilobis Plantis (Dried Ginkgo Biloba) 60 Capsules
    -20%

    Artesania Bilobis Plantis (Ginkgo biloba -kuivauute) 60 kapselia

    Normaalihinta €15,12 0,25 € / 1ud
    Alennushinta €15,12 Normaalihinta €18,97
    Säästät: -€3,85
    0,25 € / 1ud
  •  
  • Besibz Col-Besibz 60Comp.
    -14%

    Besibz Col-Besibz 60 tablettia.

    Normaalihinta €22,50 22,5 € / 1ud
    Alennushinta €22,50 Normaalihinta €26,03
    Säästät: -€3,53
    22,5 € / 1ud
  •  
  • B'Green Omega 3-6-9, 48 capsules
    -20%

    B'Green Omega 3-6-9, 48 kapselia

    Normaalihinta €12,40 0,26 € / 1ud
    Alennushinta €12,40 Normaalihinta €15,53
    Säästät: -€3,13
    0,26 € / 1ud
  • Biform Biform Morphotype Pyramid , 28 tablets
    -13%

    Biform Biform Morfotipo Piramide, 28 tablettia

    Normaalihinta €17,50 0,63 € / 1ud
    Alennushinta €17,50 Normaalihinta €20,02
    Säästät: -€2,52
    0,63 € / 1ud
  • Bioserum Reguven , 20 vials
    -32%

    BioSérum Reguven, 20 ampullia

    Normaalihinta €30,50 1,53 € / 1ud
    Alennushinta €30,50 Normaalihinta €45,01
    Säästät: -€14,51
    1,53 € / 1ud
  • Cfn Quercitin , 60 capsules
    -11%

    Cfn Quercitin, 60 kapselia

    Normaalihinta €27,57 0,46 € / 1ud
    Alennushinta €27,57 Normaalihinta €30,89
    Säästät: -€3,32
    0,46 € / 1ud
  • Cfn Sohip , 60 capsules
    -10%

    Cfn Sohip , 60 capsules

    Normaalihinta €19,98 0,33 € / 1ud
    Alennushinta €19,98 Normaalihinta €22,20
    Säästät: -€2,22
    0,33 € / 1ud
  • Cumediet Linfacir 30Comp.
    -34%

    Cumediet Linfacir 30 tablettia

    Normaalihinta €16,60 16,6 € / 1ud
    Alennushinta €16,60 Normaalihinta €25,14
    Säästät: -€8,54
    16,6 € / 1ud
  • Dherbos Linfabir , 30 capsules
    -5%

    Dherbos Linfabir, 30 kapselia

    Normaalihinta €20,06 0,67 € / 1ud
    Alennushinta €20,06 Normaalihinta €21,12
    Säästät: -€1,06
    0,67 € / 1ud
  • Dietisa Omega 3 Mental & Vision , 45 pearls
    -11%

    Dietisa Omega 3 Mental & Vision, 45 kapselia

    Normaalihinta €17,70 0,39 € / 1ud
    Alennushinta €17,70 Normaalihinta €19,88
    Säästät: -€2,18
    0,39 € / 1ud
  • Dietmed Ginkgobil , 20 x 10 ml ampoules
    -10%

    Dietmed Ginkgobil, 20 ampullia à 10 ml

    Normaalihinta €26,01 260,1 € / 100ml
    Alennushinta €26,01 Normaalihinta €28,90
    Säästät: -€2,89
    260,1 € / 100ml
  • Dietmed Memorium Energy 30Amp.
    -40%

    Dietmed Memorium Energy 30Amp.

    Normaalihinta €33,70 33,7 € / 1ud
    Alennushinta €33,70 Normaalihinta €55,89
    Säästät: -€22,19
    33,7 € / 1ud
  • Dietmed Memorium , 50+30 ampoules
    -10%

    Dietmed Memorium, 50+30 ampullia

    Normaalihinta €36,34 0,45 € / 1ud
    Alennushinta €36,34 Normaalihinta €40,38
    Säästät: -€4,04
    0,45 € / 1ud