Kokoelma:

Natural Medicine

  •  
  • Equisalud Holopai 11 , 31 ml
    -14%

    Equisalud Holopai 11, 31 ml

    Normaalihinta €13,70 44,19 € / 100ml
    Alennushinta €13,70 Normaalihinta €15,95
    Säästät: -€2,25
    44,19 € / 100ml
  •  
  • Equisalud Holopai 12 , 31 ml
    -14%

    Equisalud Holopai 12, 31 ml

    Normaalihinta €13,90 44,84 € / 100ml
    Alennushinta €13,90 Normaalihinta €16,21
    Säästät: -€2,31
    44,84 € / 100ml
  • Equisalud Yap 07 Anemias , 31 ml
    -16%

    Equisalud Yap 07 Anemias, 31 ml

    Normaalihinta €14,70 47,42 € / 100ml
    Alennushinta €14,70 Normaalihinta €17,40
    Säästät: -€2,70
    47,42 € / 100ml
  • Equisalud Ext.Ginkgo Biloba 31Ml.
    -37%

    Equisalud Ginkgo Biloba -uute 31 ml.

    Normaalihinta €8,84 28,52 € / 100ml
    Alennushinta €8,84 Normaalihinta €13,97
    Säästät: -€5,13
    28,52 € / 100ml
  •  
  • Equisalud Yap-22 Heart Warming
    -35%

    Equisalud Yap-22 Sydämen lämpö

    Normaalihinta €15,68 15,68 € / 1ud
    Alennushinta €15,68 Normaalihinta €24,31
    Säästät: -€8,63
    15,68 € / 1ud
  •  
  • Equisalud Vibroextract Fire , 50 ml
    -7%

    Equisalud Vibroextract Fuego, 50 ml

    Normaalihinta €22,70 45,4 € / 100ml
    Alennushinta €22,70 Normaalihinta €24,53
    Säästät: -€1,83
    45,4 € / 100ml
  •  
  • Equisalud Cognivision Omega 3 Dha 1000 Mg , 90 capsules
    -27%

    Equisalud Cognivision Omega 3 DHA 1000 mg, 90 kapselia

    Normaalihinta €97,50 1,08 € / 1ud
    Alennushinta €97,50 Normaalihinta €132,92
    Säästät: -€35,42
    1,08 € / 1ud
  • Equisalud Holoram Equilibrium , 180 capsules
    -9%

    Equisalud Holoram Equilibrium, 180 kapselia

    Normaalihinta €89,90 0,5 € / 1ud
    Alennushinta €89,90 Normaalihinta €98,92
    Säästät: -€9,02
    0,5 € / 1ud
  • Equisalud Cognivision Omega 3 Dha 1000Mg. 30Pearls
    -9%

    Equisalud Cognivision Omega-3 DHA 1000 mg, 30 kapselia

    Normaalihinta €37,70 1,26 € / 1ud
    Alennushinta €37,70 Normaalihinta €41,55
    Säästät: -€3,85
    1,26 € / 1ud
  •  
  • Equisalud Holomega L-Arginine 180 Capsules
    -40%

    Equisalud Holomega L-arginiini 180 kapselia

    Normaalihinta €41,90 0,23 € / 1ud
    Alennushinta €41,90 Normaalihinta €69,30
    Säästät: -€27,40
    0,23 € / 1ud
  •  
  • Equisalud Holofit Ginkgo 180 Capsules
    -33%

    Equisalud Holofit Ginkgo 180 kapselia

    Loppuunmyyty
    Kerro minulle
  •  
  • Equisalud Holoextract Hawthorn 50ml.
    -38%

    Equisalud Holoextract valkopääruusu 50 ml.

    Normaalihinta €15,56 31,12 € / 100ml
    Alennushinta €15,56 Normaalihinta €24,97
    Säästät: -€9,41
    31,12 € / 100ml
  •  
  • Equisalud Holoextract Mareum 31Ml.
    -39%

    Equisalud Holoextract Mareum 31 ml.

    Normaalihinta €14,80 47,74 € / 100ml
    Alennushinta €14,80 Normaalihinta €24,42
    Säästät: -€9,62
    47,74 € / 100ml
  • Equisalud Biotisana Circulation 15Pyramids
    -27%

    Equisalud Biotisana Circulacion 15 pyramidia

    Normaalihinta €7,00 7,0 € / 1ud
    Alennushinta €7,00 Normaalihinta €9,59
    Säästät: -€2,59
    7,0 € / 1ud
  • Equisalud Circulavital 60 Capsules
    -27%

    Equisalud Circulavital 60 kapselia

    Normaalihinta €30,71 0,51 € / 1ud
    Alennushinta €30,71 Normaalihinta €41,93
    Säästät: -€11,22
    0,51 € / 1ud
  • Equisalud Tensivital 60 Capsules
    -27%

    Equisalud Tensivital 60 kapselia

    Normaalihinta €30,43 0,51 € / 1ud
    Alennushinta €30,43 Normaalihinta €41,93
    Säästät: -€11,50
    0,51 € / 1ud
  • Equisalud Cardiovital 60 Capsules
    -5%

    Equisalud Cardiovital 60 kapselia

    Normaalihinta €34,30 0,57 € / 1ud
    Alennushinta €34,30 Normaalihinta €36,11
    Säästät: -€1,81
    0,57 € / 1ud
  • Erbenobili Venavin Compost Varicose Veins 50Ml
    -40%

    Erbenobili Venavin Compost - suonikohjut 50 ml

    Normaalihinta €15,90 31,8 € / 100ml
    Alennushinta €15,90 Normaalihinta €26,57
    Säästät: -€10,67
    31,8 € / 100ml
  •  
  • Esential Aroms Phytoallergy 5Ml. + 2 Inhaler Sticks
    -13%

    Esential Aroms Phytoallergy 5 ml + 2 inhalaattoritikkuja

    Normaalihinta €13,00 260,0 € / 100ml
    Alennushinta €13,00 Normaalihinta €15,00
    Säästät: -€2,00
    260,0 € / 100ml
  •  
  • Espadiet Threonine 60Cap.
    -8%

    Espadiet Treonina 60 kapselia.

    Normaalihinta €19,90 0,33 € / 1ud
    Alennushinta €19,90 Normaalihinta €21,67
    Säästät: -€1,77
    0,33 € / 1ud
  • Espadiet Mega 3-6-9 50Pearls
    -26%

    Espadiet Mega 3-6-9, 50 kapselia

    Normaalihinta €13,70 0,27 € / 1ud
    Alennushinta €13,70 Normaalihinta €18,43
    Säästät: -€4,73
    0,27 € / 1ud
  • Espadiet Tensostar 60Cap.
    -20%

    Espadiet Tensostar 60 kapselia.

    Normaalihinta €27,54 0,46 € / 1ud
    Alennushinta €27,54 Normaalihinta €34,64
    Säästät: -€7,10
    0,46 € / 1ud
  • Espadiet Neuroment One Day 30Cap.
    -13%

    Espadiet Neuroment One Day 30 kapselia.

    Normaalihinta €25,80 0,86 € / 1ud
    Alennushinta €25,80 Normaalihinta €29,55
    Säästät: -€3,75
    0,86 € / 1ud
  • Farline Lacto B, 10 capsules
    -24%

    Farline Lacto B, 10 kapselia

    Normaalihinta €7,50 0,75 € / 1ud
    Alennushinta €7,50 Normaalihinta €9,87
    Säästät: -€2,37
    0,75 € / 1ud
  • Fdb Lowtens Lactic Peptides 60Comp.
    -21%

    Fdb Lowtens Maitohappopeptidit 60 tablettia

    Normaalihinta €25,50 25,5 € / 1ud
    Alennushinta €25,50 Normaalihinta €32,25
    Säästät: -€6,75
    25,5 € / 1ud
  • Fdb Circuprotect 30Cap.
    -25%

    Fdb Circuprotect 30 kapselia.

    Normaalihinta €16,30 0,54 € / 1ud
    Alennushinta €16,30 Normaalihinta €21,71
    Säästät: -€5,41
    0,54 € / 1ud
  • Fepa Pineal , 40 capsules
    -5%

    Fepa Pineal, 40 kapselia

    Normaalihinta €14,86 0,37 € / 1ud
    Alennushinta €14,86 Normaalihinta €15,64
    Säästät: -€0,78
    0,37 € / 1ud
  • Fepa Krill 500 Mg With Astaxanthin , 60 softgels
    -8%

    Fepa Krill 500 mg, astaksantiinia sisältävä, 60 kapselia

    Normaalihinta €24,26 0,4 € / 1ud
    Alennushinta €24,26 Normaalihinta €26,43
    Säästät: -€2,17
    0,4 € / 1ud
  • Forza Vita Aurum Potable , 10 ml
    -22%

    Forza Vita Aurum -juoma, 10 ml

    Normaalihinta €44,40 444,0 € / 100ml
    Alennushinta €44,40 Normaalihinta €57,09
    Säästät: -€12,69
    444,0 € / 100ml
  • Forza Vita Sys Ginkgo Biloba , 50 ml
    -19%

    Forza Vita Sys Ginkgo Biloba, 50 ml

    Normaalihinta €19,80 39,6 € / 100ml
    Alennushinta €19,80 Normaalihinta €24,46
    Säästät: -€4,66
    39,6 € / 100ml