• Ifigen Phytomin Sage , 150 ml
-5%

Ifigen Phytomin Salvia, 150 ml

SKU-koodiIF8436032152745
Fytoterapeuttinen tuote, joka on tarkoitettu hengitysteiden hoitoon. Sisältää salvia-uutetta, joka tunnetaan yskänlääke- ja antiseptisistä ominaisuuksistaan. Tämä tuote auttaa lievittämään nenän tukkoisuutta ja yskää sekä edistää selkeämpää ja terveellisempää hengitystä. 150 ml:n pullo tekee tuotteesta käytännöllisen ja helppokäyttöisen.
Normaalihinta €27,30 18,2 € / 100ml
Alennushinta €27,30 Normaalihinta €28,74
Säästät: -€1,44
18,2 € / 100ml
Ifigen Phytomin Sage , 150 ml
Ifigen Phytomin Salvia, 150 ml
Normaalihinta €27,30 18,2 € / 100ml
Alennushinta €27,30 Normaalihinta €28,74
Säästät: -€1,44
18,2 € / 100ml

 

 
Phytomin Salvia on luonnontuote, jota käytetään kasviperäisessä lääketieteessä hengitysteiden vaivojen hoitoon. Se sisältää salvia-uutetta, joka on tunnettu yskänlääke- ja tulehdusta ehkäisevistä ominaisuuksistaan. Tämä tuote auttaa lievittämään nenän tukkoisuutta, yskää ja muita kylmä-, flunssa- ja hengitystieallergioihin liittyviä oireita. On tärkeää konsultoida terveydenhuollon ammattilaista ennen hoidon aloittamista.

Käyttöohje

Ota 1 ruokalusikallinen (15 ml) laimennettuna puoleen lasilliseen vettä 3 kertaa päivässä. Suositellaan otettavaksi ennen pääaterioita. Pullo on tärkeää ravistaa hyvin ennen käyttöä. Jos sinulla on kysyttävää tai tarvitset lisätietoja, suosittelen ottamaan yhteyttä kasvilääketieteen asiantuntijaan tai noudattamaan tuotteen pakkausselosteen ohjeita.

Ainesosat

Salvia-uute 150 mg, sorbiinihappo 1 g/l, apuaineet (glyseroli 10 %, puhdistettu vesi 90 %).