Kokoelma:

Natural Medicine

  •  
  • Dimefar Iron Vital Syrup 250ml.
    -37%

    Dimefar Iron Vital -siirappi 250 ml.

    Normaalihinta €12,70 5,08 € / 100ml
    Alennushinta €12,70 Normaalihinta €20,21
    Säästät: -€7,51
    5,08 € / 100ml
  •  
  • Dietmed Kondrosamine Msm Rapid 30Amp.
    -11%

    Dietmed Kondrosamina MSM Rapid 30 ampullia.

    Normaalihinta €37,40 37,4 € / 1ud
    Alennushinta €37,40 Normaalihinta €41,97
    Säästät: -€4,57
    37,4 € / 1ud
  • Dietmed Cynasine Detox , 20 ampoules
    -12%

    Dietmed Cynasine Detox, 20 ampullia

    Normaalihinta €27,80 1,39 € / 1ud
    Alennushinta €27,80 Normaalihinta €31,61
    Säästät: -€3,81
    1,39 € / 1ud
  • Dietmed Psyfort Strong 2 , 20 x 10 ml ampoules
    -10%

    Dietmed Psyfort Strong 2, 20 kpl 10 ml:n ampullia

    Normaalihinta €25,30 253,0 € / 100ml
    Alennushinta €25,30 Normaalihinta €28,16
    Säästät: -€2,86
    253,0 € / 100ml
  •  
  • Dietmed Collaforce Skin Hair & Nails 20Amp.
    -33%

    Dietmed Collaforce Skin Hair & Nails 20 amp.

    Normaalihinta €29,30 29,3 € / 1ud
    Alennushinta €29,30 Normaalihinta €43,77
    Säästät: -€14,47
    29,3 € / 1ud
  •  
  • Dietmed Imunid Total , 20 ampoules
    -5%

    Dietmed Imunid Total, 20 ampullia

    Normaalihinta €20,51 1,03 € / 1ud
    Alennushinta €20,51 Normaalihinta €21,59
    Säästät: -€1,08
    1,03 € / 1ud
  •  
  • Dietmed Hepafort 20Amp.
    -31%

    Dietmed Hepafort 20 ampullia.

    Normaalihinta €27,48 27,48 € / 1ud
    Alennushinta €27,48 Normaalihinta €39,97
    Säästät: -€12,49
    27,48 € / 1ud
  • Dietmed Gastomac 250Ml.
    -10%

    Dietmed Gastomac 250 ml.

    Normaalihinta €18,00 7,2 € / 100ml
    Alennushinta €18,00 Normaalihinta €19,98
    Säästät: -€1,98
    7,2 € / 100ml
  • Dietmed Vermolise 250Ml.
    -18%

    Dietmed Vermolise 250 ml.

    Normaalihinta €17,50 7,0 € / 100ml
    Alennushinta €17,50 Normaalihinta €21,34
    Säästät: -€3,84
    7,0 € / 100ml
  •  
  • Dietmed Drenalight Hydra Super Drainer 600ml.
    -15%

    Dietmed Drenalight Hydra Super Drainer 600 ml.

    Loppuunmyyty
    Kerro minulle
  •  
  • Dietmed Cynasine Detox Oral Solution 500Ml.
    -13%

    Dietmed Cynasine Detox -suun kautta otettava liuos 500 ml.

    Normaalihinta €27,60 5,52 € / 100ml
    Alennushinta €27,60 Normaalihinta €31,76
    Säästät: -€4,16
    5,52 € / 100ml
  •  
  • Dietmed Propofix Protect 50Ml.
    -10%

    Dietmed Propofix Protect 50 ml.

    Normaalihinta €16,16 32,32 € / 100ml
    Alennushinta €16,16 Normaalihinta €17,95
    Säästät: -€1,79
    32,32 € / 100ml
  •  
  • Dietmed Melatonox Rapid Oral Spray 30Ml.
    -5%

    Dietmed Melatonox Rapid -suusuihke 30 ml.

    Normaalihinta €15,98 53,27 € / 100ml
    Alennushinta €15,98 Normaalihinta €16,91
    Säästät: -€0,93
    53,27 € / 100ml
  • Dietmed Prostanatur 60 Pearls , 60 pearls
    -8%

    Dietmed Prostanatur 60 kapselia, 60 kapselia

    Normaalihinta €28,30 0,47 € / 1ud
    Alennushinta €28,30 Normaalihinta €30,63
    Säästät: -€2,33
    0,47 € / 1ud
  • Dietmed Fitopausa Isoflavones 60Pearls
    -36%

    Dietmed Fitopausa Isoflavonit 60 kapselia

    Normaalihinta €27,46 0,46 € / 1ud
    Alennushinta €27,46 Normaalihinta €42,73
    Säästät: -€15,27
    0,46 € / 1ud
  • Dietmed Oclovit 60Strings
    -33%

    Dietmed Oclovit 60 kapselia

    Normaalihinta €30,30 0,51 € / 1ud
    Alennushinta €30,30 Normaalihinta €45,25
    Säästät: -€14,95
    0,51 € / 1ud
  • Dietmed Agiflex 40Cap.
    -11%

    Dietmed Agiflex 40 kapselia.

    Normaalihinta €16,00 0,4 € / 1ud
    Alennushinta €16,00 Normaalihinta €17,93
    Säästät: -€1,93
    0,4 € / 1ud
  • Dietmed Vitamineral 50+ 30Pearls
    -36%

    Dietmed Vitamineral 50+ 30 kapselia

    Normaalihinta €16,50 0,21 € / 1ud
    Alennushinta €16,50 Normaalihinta €25,64
    Säästät: -€9,14
    0,21 € / 1ud
  •  
  • Dietmed Bacidofilus Plus , 60 capsules
    -8%

    Dietmed Bacidofilus Plus, 60 kapselia

    Normaalihinta €22,40 0,37 € / 1ud
    Alennushinta €22,40 Normaalihinta €24,43
    Säästät: -€2,03
    0,37 € / 1ud
  •  
  • Dietmed Vitamineral A-Z Total 30Pearls
    -37%

    Dietmed Vitamineral A–Z Total 30 kapselia

    Normaalihinta €14,00 0,47 € / 1ud
    Alennushinta €14,00 Normaalihinta €22,39
    Säästät: -€8,39
    0,47 € / 1ud
  • Dietmed Fitopausa Soy Free 60Cap.
    -13%

    Dietmed Fitopausa Soy Free 60 kapselia.

    Normaalihinta €27,58 0,46 € / 1ud
    Alennushinta €27,58 Normaalihinta €31,71
    Säästät: -€4,13
    0,46 € / 1ud
  • Dietmed Adelgacell Cellulite 40Cap.
    -11%

    Dietmed Adelgacell Selluliitti 40 kapselia.

    Normaalihinta €24,90 0,62 € / 1ud
    Alennushinta €24,90 Normaalihinta €27,87
    Säästät: -€2,97
    0,62 € / 1ud
  • Dietmed Keraforce Vital , 30 capsules
    -8%

    Dietmed Keraforce Vital, 30 kapselia

    Normaalihinta €18,19 0,61 € / 1ud
    Alennushinta €18,19 Normaalihinta €19,82
    Säästät: -€1,63
    0,61 € / 1ud
  • Dietmed Adelgaslim Fiber 60Cap.
    -36%

    Dietmed Adelgaslim Fiber 60 kapselia.

    Normaalihinta €22,88 0,38 € / 1ud
    Alennushinta €22,88 Normaalihinta €35,53
    Säästät: -€12,65
    0,38 € / 1ud
  • Dietmed Alcalinaox 30Cap.
    -11%

    Dietmed Alcalinaox 30 kapselia

    Normaalihinta €26,70 0,89 € / 1ud
    Alennushinta €26,70 Normaalihinta €29,94
    Säästät: -€3,24
    0,89 € / 1ud
  • Dietmed Bacidofilus Symbio Immune 30Cap.
    -19%

    Dietmed Bacidofilus Symbio Immune 30 kapselia.

    Normaalihinta €19,40 0,65 € / 1ud
    Alennushinta €19,40 Normaalihinta €23,90
    Säästät: -€4,50
    0,65 € / 1ud
  • Dietmed Adelgaslim Flash 60Comp.
    -11%

    Dietmed Adelgaslim Flash 60 tablettia

    Normaalihinta €23,10 23,1 € / 1ud
    Alennushinta €23,10 Normaalihinta €25,92
    Säästät: -€2,82
    23,1 € / 1ud
  • Dietmed Sexy Hour 30Cap.
    -10%

    Dietmed Sexy Hour 30 kapselia.

    Normaalihinta €19,71 0,66 € / 1ud
    Alennushinta €19,71 Normaalihinta €21,90
    Säästät: -€2,19
    0,66 € / 1ud
  • Dietmed Nervolise 60Comp.
    -10%

    Dietmed Nervolise 60 tablettia

    Normaalihinta €10,78 10,78 € / 1ud
    Alennushinta €10,78 Normaalihinta €11,98
    Säästät: -€1,20
    10,78 € / 1ud
  • Dietmed Propotuss 20Comp.
    -18%

    Dietmed Propotuss 20 tablettia.

    Normaalihinta €6,20 6,2 € / 1ud
    Alennushinta €6,20 Normaalihinta €7,58
    Säästät: -€1,38
    6,2 € / 1ud