• Dietmed Gastomac 250Ml.
-10%

Dietmed Gastomac 250 ml.

SKU-koodiDI5605481102073
Dietmed Gastomac 250 ml on tuote, joka on kehitetty ruoansulatuskanavan terveyden parantamiseksi. Se sisältää luonnollisia ainesosia, jotka auttavat lievittämään närästyksen, ruoansulatushäiriöiden ja gastriitin oireita. Tämä ravintolisä edistää terveellistä ruoansulatusta ja vähentää mahalaukun tulehdusta, tuoden helpotusta ja hyvinvointia.
Normaalihinta €18,00 7,2 € / 100ml
Alennushinta €18,00 Normaalihinta €19,98
Säästät: -€1,98
7,2 € / 100ml
Dietmed Gastomac 250Ml.
Dietmed Gastomac 250 ml.
Normaalihinta €18,00 7,2 € / 100ml
Alennushinta €18,00 Normaalihinta €19,98
Säästät: -€1,98
7,2 € / 100ml

 

 
Dietmed Gastomac on 250 ml:n pakkauksessa myytävä tuote. Sitä käytetään ravintolisänä ruoansulatuskanavan hoitoon ja suojaamiseen. Se auttaa lievittämään närästyksen, ruoansulatushäiriöiden ja gastriitin oireita. Se edistää myös ruoansulatusta ja tukee terveellistä tasapainoa ruoansulatuskanavassa. On tärkeää noudattaa valmistajan ohjeita ja kysyä neuvoa terveydenhuollon ammattilaiselta ennen käyttöä.

Käyttöohjeet

Dietmed Gastomac 250 ml:n käyttöohje on ottaa 10 ml (yksi ruokalusikallinen) laimennettuna puoleen lasilliseen vettä ennen pääaterioita. Tuotetta suositellaan ravistamaan hyvin ennen käyttöä. Jos sinulla on jokin sairaus tai käytät muita lääkkeitä, on tärkeää kysyä neuvoa terveydenhuollon ammattilaiselta ennen tämän tuotteen käyttöä.

Ainesosat

Artisokka 2 %, lakritsi 3 %, laventeli 2 %, enkeli 2 %, vihreä anis 2 %, boldo 2 %, borututu 1 %, celidonia 1 %, condurango 2 %, mäkikuisma 2 %, sitruunamelissa 2 %, voikukka 2 %, timjami 2 %.