Kokoelma:

Natural Medicine

  •  
  • Dietmed Relaxen 30Comp.
    -34%

    Dietmed Relaxen 30 tablettia

    Normaalihinta €8,85 8,85 € / 1ud
    Alennushinta €8,85 Normaalihinta €13,50
    Säästät: -€4,65
    8,85 € / 1ud
  •  
  • Dietmed Melatonin Plus Active 1,9Mg. 60+30Comp.
    -10%

    Dietmed Melatonina Plus Active 1,9 mg. 60+30 tablettia.

    Normaalihinta €14,69 14,69 € / 1ud
    Alennushinta €14,69 Normaalihinta €16,32
    Säästät: -€1,63
    14,69 € / 1ud
  • Dietmed Melatonox 30Comp.
    -6%

    Dietmed Melatonox 30 tablettia

    Normaalihinta €11,32 11,32 € / 1ud
    Alennushinta €11,32 Normaalihinta €11,98
    Säästät: -€0,66
    11,32 € / 1ud
  • Dietmed Cartilogen Gel 150Ml.
    -31%

    Dietmed Cartilogen -geeli 150 ml.

    Normaalihinta €22,40 14,93 € / 100ml
    Alennushinta €22,40 Normaalihinta €32,61
    Säästät: -€10,21
    14,93 € / 100ml
  •  
  • Dietmed Cartilogen Forte 30Cap.
    -39%

    Dietmed Cartilogen Forte 30 kapselia.

    Normaalihinta €22,50 0,75 € / 1ud
    Alennushinta €22,50 Normaalihinta €37,07
    Säästät: -€14,57
    0,75 € / 1ud
  •  
  • Dietmed Bacidofilus Flora 30Cap.
    -36%

    Dietmed Bacidofilus Flora 30 kapselia.

    Normaalihinta €17,70 0,59 € / 1ud
    Alennushinta €17,70 Normaalihinta €27,87
    Säästät: -€10,17
    0,59 € / 1ud
  •  
  • Dietmed Imunid Strong Echinacea 30Comp.
    -10%

    Dietmed Imunid Strong Echinacea 30 tablettia

    Normaalihinta €19,74 19,74 € / 1ud
    Alennushinta €19,74 Normaalihinta €21,93
    Säästät: -€2,19
    19,74 € / 1ud
  • Dietmed Inflamil Zym 60Comp.
    -19%

    Dietmed Inflamil Zym 60 tablettia

    Normaalihinta €22,20 22,2 € / 1ud
    Alennushinta €22,20 Normaalihinta €27,46
    Säästät: -€5,26
    22,2 € / 1ud
  • Dietmed Liporapid Fat Stopper 30Comp.
    -29%

    Dietmed Liporapid Fat Stopper 30 tablettia.

    Normaalihinta €25,25 25,25 € / 1ud
    Alennushinta €25,25 Normaalihinta €35,63
    Säästät: -€10,38
    25,25 € / 1ud
  •  
  • Dietmed Keraforce Capilar 30Comp.
    -42%

    Dietmed Keraforce Capilar 30 tablettia.

    Normaalihinta €18,09 18,09 € / 1ud
    Alennushinta €18,09 Normaalihinta €31,36
    Säästät: -€13,27
    18,09 € / 1ud
  •  
  • Dietmed Magriform Ema Tisane 150Gr.
    -25%

    Dietmed Magriform Ema -yrttitee 150 g

    Normaalihinta €9,00 6,0 € / 100gr
    Alennushinta €9,00 Normaalihinta €11,99
    Säästät: -€2,99
    6,0 € / 100gr
  •  
  • Dietmed Magriform Ema Infusion 20Sachets
    -26%

    Dietmed Magriform Ema -yrttitee, 20 pussia

    Normaalihinta €5,50 5,5 € / 1ud
    Alennushinta €5,50 Normaalihinta €7,44
    Säästät: -€1,94
    5,5 € / 1ud
  •  
  • Dietmed Depurlax Tea 25Pouches
    -26%

    Dietmed Depurlax Te 25 pussia

    Normaalihinta €5,70 5,7 € / 1ud
    Alennushinta €5,70 Normaalihinta €7,67
    Säästät: -€1,97
    5,7 € / 1ud
  • Dietmed Cartilogen Bones 450Gr.
    -11%

    Dietmed Cartilogen Huesos, 450 g:n purkki.

    Normaalihinta €28,50 6,33 € / 100gr
    Alennushinta €28,50 Normaalihinta €31,93
    Säästät: -€3,43
    6,33 € / 100gr
  • Dietmed Kondrosamine Msm Extra Forte 20Sbrs.
    -37%

    Dietmed Kondrosamina MSM Extra Forte 20 kapselia.

    Normaalihinta €28,73 28,73 € / 1ud
    Alennushinta €28,73 Normaalihinta €45,40
    Säästät: -€16,67
    28,73 € / 1ud
  • Dietmed Propofix Protect 20Comp.
    -36%

    Dietmed Propofix Protect 20 tablettia

    Normaalihinta €6,15 6,15 € / 1ud
    Alennushinta €6,15 Normaalihinta €9,67
    Säästät: -€3,52
    6,15 € / 1ud
  • Dietmed Collaforce Fisio Gel 150Ml.
    -31%

    Dietmed Collaforce Fisio Gel 150 ml.

    Normaalihinta €19,40 12,93 € / 100ml
    Alennushinta €19,40 Normaalihinta €28,26
    Säästät: -€8,86
    12,93 € / 100ml
  • Dietmed Curcumega Complex 30Sticks
    -34%

    Dietmed Curcumega Complex 30 pussia

    Normaalihinta €28,40 0,95 € / 1ud
    Alennushinta €28,40 Normaalihinta €42,83
    Säästät: -€14,43
    0,95 € / 1ud
  •  
  • Dietmed Super Collaforce 10.000 Magnesium Lemon 450Gr.
    -35%

    Dietmed Super Collaforce 10 000 mg, sitruuna, 450 g.

    Normaalihinta €24,90 5,53 € / 100gr
    Alennushinta €24,90 Normaalihinta €38,49
    Säästät: -€13,59
    5,53 € / 100gr
  •  
  • Dietmed Magnesium Forte 3000Mg. 20Amp.
    -37%

    Dietmed Magnesio Forte 3000 mg, 20 ampullia.

    Normaalihinta €24,10 24,1 € / 1ud
    Alennushinta €24,10 Normaalihinta €38,47
    Säästät: -€14,37
    24,1 € / 1ud
  • Dietmed Pau D'Arco Forte 1000Mg. 20Amp.
    -10%

    Dietmed Pau D’Arco Forte 1000 mg, 20 ampullia.

    Normaalihinta €23,10 23,1 € / 1ud
    Alennushinta €23,10 Normaalihinta €25,79
    Säästät: -€2,69
    23,1 € / 1ud
  • Dietmed Aloe Plus Natural Juice 1000ml.
    -10%

    Dietmed Aloe Plus -luonnonmehu 1000 ml.

    Normaalihinta €19,40 1,94 € / 100ml
    Alennushinta €19,40 Normaalihinta €21,61
    Säästät: -€2,21
    1,94 € / 100ml
  • Dietmed Graviola Max 500Ml.
    -10%

    Dietmed Graviola Max 500 ml.

    Normaalihinta €14,33 2,87 € / 100ml
    Alennushinta €14,33 Normaalihinta €15,92
    Säästät: -€1,59
    2,87 € / 100ml
  • Dietmed Tisane Nº2 Chaven (Chacir) 100Gr.
    -26%

    Dietmed Chaven (Chacir) -yrttitee nro 2, 100 g.

    Normaalihinta €3,90 3,9 € / 100gr
    Alennushinta €3,90 Normaalihinta €5,29
    Säästät: -€1,39
    3,9 € / 100gr
  • Dietmed Tisane Nº10 Chapedra 100Gr.
    -25%

    Dietmed Chapedra-yrttitee nro 10, 100 g.

    Normaalihinta €3,97 3,97 € / 100gr
    Alennushinta €3,97 Normaalihinta €5,29
    Säästät: -€1,32
    3,97 € / 100gr
  • Dietmed Jamaica Flower (Hibiscus) Infusion, 20 Sachets
    -14%

    Dietmed Jamaikan kukka (hibiskus) -yrttitee, 20 pussia

    Normaalihinta €3,20 0,16 € / 1ud
    Alennushinta €3,20 Normaalihinta €3,73
    Säästät: -€0,53
    0,16 € / 1ud
  • Dietmed Sen Infusion 20Sbrs.
    -26%

    Dietmed Sen -infuusio, 20 annosta.

    Normaalihinta €2,80 2,8 € / 1ud
    Alennushinta €2,80 Normaalihinta €3,79
    Säästät: -€0,99
    2,8 € / 1ud
  • Dietmed Shark Cartilage 750Mg. 90Cap.
    -10%

    Dietmed Hainrusto 750 mg, 90 kapselia.

    Normaalihinta €25,12 0,28 € / 1ud
    Alennushinta €25,12 Normaalihinta €27,91
    Säästät: -€2,79
    0,28 € / 1ud
  • Dietmed Cider (Apple Cider Vinegar) 500Mg. 45Cap.
    -6%

    Dietmed Sidra (omenaviinietikka) 500 mg, 45 kapselia.

    Normaalihinta €14,40 0,32 € / 1ud
    Alennushinta €14,40 Normaalihinta €15,24
    Säästät: -€0,84
    0,32 € / 1ud
  • Dietmed Coenzyme Q10 30Mg. 30Pearls
    -10%

    Dietmed Koentsyymi Q10 30 mg, 30 kapselia

    Normaalihinta €8,82 0,29 € / 1ud
    Alennushinta €8,82 Normaalihinta €9,80
    Säästät: -€0,98
    0,29 € / 1ud