Kokoelma:

Natural Medicine

  •  
  • Cosmoetica My Sun Arnica Soothing Arnica Lotion 31Ml.
    -33%

    Cosmoetica Mi Sol Arnica -rauhoittava voide 31 ml.

    Normaalihinta €28,10 90,65 € / 100ml
    Alennushinta €28,10 Normaalihinta €41,93
    Säästät: -€13,83
    90,65 € / 100ml
  •  
  • Codiet Tansiol Plus (Tensiol) 50Ml.
    -30%

    Codiet Tansiol Plus (Tensiol) 50 ml.

    Normaalihinta €17,50 35,0 € / 100ml
    Alennushinta €17,50 Normaalihinta €24,93
    Säästät: -€7,43
    35,0 € / 100ml
  • Codiet Narvisol Forte (Nervisol) Drops 50Ml.
    -30%

    Codiet Narvisol Forte (Nervisol) tipat 50 ml.

    Normaalihinta €17,50 35,0 € / 100ml
    Alennushinta €17,50 Normaalihinta €24,93
    Säästät: -€7,43
    35,0 € / 100ml
  • Codiet Almond Oil 250Ml.
    -26%

    Codiet-manteliöljy 250 ml.

    Normaalihinta €6,83 2,73 € / 100ml
    Alennushinta €6,83 Normaalihinta €9,29
    Säästät: -€2,46
    2,73 € / 100ml
  •  
  • Codiet Tea Dren 500Ml.
    -30%

    Codiet Tea Dren 500 ml.

    Normaalihinta €21,00 4,2 € / 100ml
    Alennushinta €21,00 Normaalihinta €30,00
    Säästät: -€9,00
    4,2 € / 100ml
  •  
  • Nimi: Glutaredox, 30 tablettia
    -29%

    Nimi: Glutaredox, 30 tablettia

    Normaalihinta €36,20 36,2 € / 1ud
    Alennushinta €36,20 Normaalihinta €51,33
    Säästät: -€15,13
    36,2 € / 1ud
  •  
  • Cupper Green Tea Infusion 20Sachets. Bio
    -30%

    Cupper Vihreä tee, 20 pussia. Luomu

    Normaalihinta €3,50 3,5 € / 1ud
    Alennushinta €3,50 Normaalihinta €4,99
    Säästät: -€1,49
    3,5 € / 1ud
  • Cupper Green Tea With Lemon Infusion 20Sachets. Bio
    -30%

    Cupper Vihreä tee sitruunalla, 20 pussia. Luomu

    Normaalihinta €3,50 3,5 € / 1ud
    Alennushinta €3,50 Normaalihinta €4,99
    Säästät: -€1,49
    3,5 € / 1ud
  • Cupper Classic Earl Grey Bio , 20 bags
    -9%

    Cupper Classic Earl Grey Bio, 20 pussia

    Normaalihinta €3,30 0,17 € / 1ud
    Alennushinta €3,30 Normaalihinta €3,62
    Säästät: -€0,32
    0,17 € / 1ud
  •  
  • Cupper Flower Power Infusion 20Sachets. Bio
    -30%

    Cupper Flower Power -yrttitee, 20 pussia. Luomu

    Normaalihinta €3,50 3,5 € / 1ud
    Alennushinta €3,50 Normaalihinta €4,99
    Säästät: -€1,49
    3,5 € / 1ud
  •  
  • Cupper Sweet Dreams Infusion 20Sachets Bio
    -36%

    Cupper Dulces Sueños -yrttitee, 20 pussia, luomu

    Normaalihinta €3,20 3,2 € / 1ud
    Alennushinta €3,20 Normaalihinta €4,99
    Säästät: -€1,79
    3,2 € / 1ud
  •  
  • Cupper Chamomile Infusion 20Sachets. Bio
    -30%

    Cupper Kamomillatee, 20 pussia. Luomu

    Normaalihinta €3,50 3,5 € / 1ud
    Alennushinta €3,50 Normaalihinta €4,99
    Säästät: -€1,49
    3,5 € / 1ud
  •  
  • Cupper Golden Secrets Infusion 20Sachets. Bio
    -30%

    Cupper Golden Secrets -yrttitee, 20 pussia. Luomu

    Normaalihinta €3,50 3,5 € / 1ud
    Alennushinta €3,50 Normaalihinta €4,99
    Säästät: -€1,49
    3,5 € / 1ud
  • Cupper Green Tea With Lime Ginger Infusion 20Bags Bio
    -30%

    Cupper Vihreä tee, limetti ja inkivääri, yrttitee, 20 pussia, luomu

    Normaalihinta €3,50 3,5 € / 1ud
    Alennushinta €3,50 Normaalihinta €4,99
    Säästät: -€1,49
    3,5 € / 1ud
  • Cupper White Tea Infusion 20Sachets. Bio
    -30%

    Cupper Valkoinen tee, 20 pussia. Luomu

    Normaalihinta €3,50 3,5 € / 1ud
    Alennushinta €3,50 Normaalihinta €4,99
    Säästät: -€1,49
    3,5 € / 1ud
  • Cupper After Dinner Mint Infusion 20Sachets. Bio
    -30%

    Cupper After Dinner -minttuinfuusio, 20 pussia. Luomu

    Normaalihinta €3,50 3,5 € / 1ud
    Alennushinta €3,50 Normaalihinta €4,99
    Säästät: -€1,49
    3,5 € / 1ud
  • Cupper Lemon-Ginger-Curcuma Cold Infusion 10Sachet Organic
    -30%

    Cupper Sitruuna-Inkivääri-Kurkuma Kylmä yrttitee 10 pussia, luomu

    Normaalihinta €2,50 2,5 € / 1ud
    Alennushinta €2,50 Normaalihinta €3,56
    Säästät: -€1,06
    2,5 € / 1ud
  • Cumediet Vital Wo 30Cap.
    -37%

    Cumediet Vital Wo 30 kapselia

    Normaalihinta €14,20 0,47 € / 1ud
    Alennushinta €14,20 Normaalihinta €22,56
    Säästät: -€8,36
    0,47 € / 1ud
  •  
  • Cumediet Cume Flora , 30 sticks
    -16%

    Cumediet Cume Flora, 30 annospussia

    Normaalihinta €27,18 0,91 € / 1ud
    Alennushinta €27,18 Normaalihinta €32,22
    Säästät: -€5,04
    0,91 € / 1ud
  •  
  • Cumediet Cume-Inmun Forte 60Comp.
    -24%

    Cumediet Cume-Inmun Forte 60 tablettia

    Normaalihinta €35,33 35,33 € / 1ud
    Alennushinta €35,33 Normaalihinta €46,54
    Säästät: -€11,21
    35,33 € / 1ud
  • Cumediet Cume-Gastrol Forte 20Comp.
    -50%

    Cumediet Cume-Gastrol Forte 20 tablettia

    Normaalihinta €11,50 11,5 € / 1ud
    Alennushinta €11,50 Normaalihinta €23,20
    Säästät: -€11,70
    11,5 € / 1ud
  • Cumediet Cume-Block 30Cap.
    -26%

    Cumediet Cume-Block 30 kapselia.

    Normaalihinta €16,45 0,55 € / 1ud
    Alennushinta €16,45 Normaalihinta €22,20
    Säästät: -€5,75
    0,55 € / 1ud
  • Cumediet Cume Neural Forte 60Comp.
    -25%

    Cumediet Cume Neural Forte 60 tablettia.

    Normaalihinta €37,02 37,02 € / 1ud
    Alennushinta €37,02 Normaalihinta €49,28
    Säästät: -€12,26
    37,02 € / 1ud
  • Derbos Plantaggio Rp 20Amp.
    -5%

    Derbos Plantaggio Rp 20Amp.

    Normaalihinta €23,90 23,9 € / 1ud
    Alennushinta €23,90 Normaalihinta €25,26
    Säästät: -€1,36
    23,9 € / 1ud
  • Derbos Tensiostend 60 Capsules
    -28%

    Derbos Tensiostend 60 kapselia

    Normaalihinta €23,30 0,39 € / 1ud
    Alennushinta €23,30 Normaalihinta €32,20
    Säästät: -€8,90
    0,39 € / 1ud
  • Dherbos Normodigest Classic Symbiotic , 10 vials
    -10%

    Dherbos Normodigest Classic Simbiotico, 10 ampullia

    Normaalihinta €19,50 1,95 € / 1ud
    Alennushinta €19,50 Normaalihinta €21,71
    Säästät: -€2,21
    1,95 € / 1ud
  • Dherbos Normodigest Junior , 10 vials
    -10%

    Dherbos Normodigest Junior, 10 ampullia

    Normaalihinta €19,50 1,95 € / 1ud
    Alennushinta €19,50 Normaalihinta €21,71
    Säästät: -€2,21
    1,95 € / 1ud
  • Dherbos Imunit Defens , 30 capsules
    -5%

    Dherbos Imunit Defens, 30 kapselia

    Normaalihinta €13,60 0,45 € / 1ud
    Alennushinta €13,60 Normaalihinta €14,39
    Säästät: -€0,79
    0,45 € / 1ud
  • Dietisa Depura Plus , 14 vials
    -6%

    Dietisa Depura Plus, 14 ampullia

    Normaalihinta €18,03 1,29 € / 1ud
    Alennushinta €18,03 Normaalihinta €19,08
    Säästät: -€1,05
    1,29 € / 1ud
  • Dietisa Comfort Digest With Papaya , 180 grams
    -12%

    Dietisa Confort Digest, papajalla, 180 g

    Normaalihinta €15,40 8,56 € / 100gr
    Alennushinta €15,40 Normaalihinta €17,43
    Säästät: -€2,03
    8,56 € / 100gr