Kokoelma:

Natural Medicine

  •  
  • Bonusan Selenomethionine 200 , 120 capsules
    -24%

    Bonusan Selenometioniini 200, 120 kapselia

    Normaalihinta €24,40 0,2 € / 1ud
    Alennushinta €24,40 Normaalihinta €31,99
    Säästät: -€7,59
    0,2 € / 1ud
  •  
  • Artesania Magnesium Citrate Plantis 60 Tablets
    -20%

    Plantis-merkkinen magnesiumsitraatti, käsityönä valmistettu, 60 tablettia

    Normaalihinta €10,00 0,17 € / 1ud
    Alennushinta €10,00 Normaalihinta €12,51
    Säästät: -€2,51
    0,17 € / 1ud
  • Niam Emitium Balance 60Gummies
    -40%

    Niam Emitium Balance 60 karkkia

    Normaalihinta €15,10 0,25 € / 1ud
    Alennushinta €15,10 Normaalihinta €24,99
    Säästät: -€9,89
    0,25 € / 1ud
  • Arkopharma Arkocápsulas Aloe Vera Bio, 30 capsules
    -34%

    Arkopharma Arkocápsulas Aloe Vera Bio, 30 kapselia

    Normaalihinta €8,60 0,29 € / 1ud
    Alennushinta €8,60 Normaalihinta €13,00
    Säästät: -€4,40
    0,29 € / 1ud
  •  
  • Integralia Carbon Plus , 60 capsules
    -18%

    Integralia Carbon Plus, 60 kapselia

    Normaalihinta €9,90 0,17 € / 1ud
    Alennushinta €9,90 Normaalihinta €12,03
    Säästät: -€2,13
    0,17 € / 1ud
  •  
  • Soria Natural Lacticol Ecological, 200 Ml
    -10%

    Soria Natural Lacticol Ecologico, 200 ml

    Normaalihinta €8,69 4,35 € / 100ml
    Alennushinta €8,69 Normaalihinta €9,65
    Säästät: -€0,96
    4,35 € / 100ml
  •  
  • Sotya Kurkuma + Pippuri 550 mg, 60 kasvikapselia
    -5%

    Sotya Kurkuma + Pippuri 550 mg, 60 kasvikapselia

    Normaalihinta €6,20 0,1 € / 1ud
    Alennushinta €6,20 Normaalihinta €6,53
    Säästät: -€0,33
    0,1 € / 1ud
  • Bonusan Oregano Oil , 60 pearls
    -24%

    Bonusan Villi-oreganoöljy, 60 kapselia

    Normaalihinta €24,40 0,41 € / 1ud
    Alennushinta €24,40 Normaalihinta €31,99
    Säästät: -€7,59
    0,41 € / 1ud
  • Soria Natural Ext. Echinace Xxi 50 ml
    -10%

    Soria Natural Echinace Xxi -uute 50 ml

    Normaalihinta €11,93 23,86 € / 100ml
    Alennushinta €11,93 Normaalihinta €13,25
    Säästät: -€1,32
    23,86 € / 100ml
  •  
  • Aboca Immunomix Advanced -siirappi, 210 g
    -20%

    Aboca Immunomix Advanced -siirappi, 210 g

    Normaalihinta €16,40 7,81 € / 100gr
    Alennushinta €16,40 Normaalihinta €20,50
    Säästät: -€4,10
    7,81 € / 100gr
  •  
  • Dietmed Curcumega Max , 60 capsules
    -19%

    Dietmed Curcumega Max, 60 kapselia

    Normaalihinta €26,10 0,44 € / 1ud
    Alennushinta €26,10 Normaalihinta €32,41
    Säästät: -€6,31
    0,44 € / 1ud
  •  
  • Lcn Inmunorespir , 90 capsules
    -13%

    Lcn Inmunorespir, 90 kapselia

    Normaalihinta €17,00 0,19 € / 1ud
    Alennushinta €17,00 Normaalihinta €19,54
    Säästät: -€2,54
    0,19 € / 1ud
  •  
  • Margan Dekore 60Cap.
    -20%

    Margan Dekore 60 kpl

    Normaalihinta €22,70 0,38 € / 1ud
    Alennushinta €22,70 Normaalihinta €28,50
    Säästät: -€5,80
    0,38 € / 1ud
  • Marnys Vit-C 1000 Liposomada , 10mlx20 vials
    -7%

    Marnys Vit-C 1000 liposominen, 10 ml x 20 ampullia

    Normaalihinta €19,50 0,98 € / 1ud
    Alennushinta €19,50 Normaalihinta €20,91
    Säästät: -€1,41
    0,98 € / 1ud
  • Aquilea Throat 20 tablets
    -13%

    Aquilea Garganta 20 tablettia

    Normaalihinta €7,60 0,38 € / 1ud
    Alennushinta €7,60 Normaalihinta €8,72
    Säästät: -€1,12
    0,38 € / 1ud
  • Emser Caramel-Salt 30 Tablets
    -21%

    Emser Karamelli-suola 30 tablettia

    Normaalihinta €5,20 5,2 € / 1ud
    Alennushinta €5,20 Normaalihinta €6,55
    Säästät: -€1,35
    5,2 € / 1ud
  • Vicks Formula Natura Cough Syrup Children's Honey Strawberry Flavour, 140 ml
    -47%

    Vicks Fórmula Natura -lasten yskänsiirappi, hunaja- ja mansikkamaku, 140 ml

    Normaalihinta €7,10 5,07 € / 100ml
    Alennushinta €7,10 Normaalihinta €13,42
    Säästät: -€6,32
    5,07 € / 100ml
  • Medibiotix Cysteel Balance Food Supplement 30 and 30 Capsules
    -29%

    Medibiotix Cysteel Balance Ravintolisä 30 ja 30 kapselia

    Normaalihinta €14,10 0,47 € / 1ud
    Alennushinta €14,10 Normaalihinta €19,95
    Säästät: -€5,85
    0,47 € / 1ud
  •  
  • Uromil , 90 Capsules
    -10%

    Uromil, 90 kapselia

    Normaalihinta €33,00 0,37 € / 1ud
    Alennushinta €33,00 Normaalihinta €36,68
    Säästät: -€3,68
    0,37 € / 1ud
  •  
  • Vital Ball Potassium Citrate , 100 tablets
    -37%

    Vital Ball - kaliumsitraatti, 100 tablettia

    Normaalihinta €9,70 0,1 € / 1ud
    Alennushinta €9,70 Normaalihinta €15,34
    Säästät: -€5,64
    0,1 € / 1ud
  • Pranarôm Ravintsara-eteerinen öljy, luomua, 60 kapselia, 100 mg
    -29%

    Pranarôm Ravintsara-eteerinen öljy, luomua, 60 kapselia, 100 mg

    Normaalihinta €11,20 0,19 € / 1ud
    Alennushinta €11,20 Normaalihinta €15,71
    Säästät: -€4,51
    0,19 € / 1ud
  • Pranarom Roman Chamomile Essential Oil, 5ml
    -24%

    Pranarom Roman Chamomile Essential Oil, 5ml

    Normaalihinta €16,80
    Alennushinta €16,80 Normaalihinta €22,00
    Säästät: -€5,20
  • Pranarom Calendula Vegetable Oil, 50ml
    -28%

    Pranarom Calendula Vegetable Oil, 50ml

    Normaalihinta €10,00
    Alennushinta €10,00 Normaalihinta €13,85
    Säästät: -€3,85
  • Pranarom Evening Primrose Vegetable Oil, 60 capsules
    -26%

    Pranarom-kasviöljy, nattyröljy, 60 kapselia

    Normaalihinta €16,80 0,28 € / 1ud
    Alennushinta €16,80 Normaalihinta €22,70
    Säästät: -€5,90
    0,28 € / 1ud
  • Herbalgem Calmigem, 30ml
    -14%

    Herbalgem Calmigem, 30 ml

    Normaalihinta €17,00 56,67 € / 100ml
    Alennushinta €17,00 Normaalihinta €19,81
    Säästät: -€2,81
    56,67 € / 100ml
  • Pranarom Omega 3, 60 capsules
    -23%

    Pranarom Omega 3, 60 kapselia

    Normaalihinta €17,50 0,29 € / 1ud
    Alennushinta €17,50 Normaalihinta €22,70
    Säästät: -€5,20
    0,29 € / 1ud
  • Pranarom Lavender Floral Water, 150ml
    -30%

    Pranarom Lavender Floral Water, 150ml

    Normaalihinta €9,80 9,8 € / 1ud
    Alennushinta €9,80 Normaalihinta €13,95
    Säästät: -€4,15
    9,8 € / 1ud
  • Puressentiel Roll-On Migra Pure® , 5 ml
    -17%

    Puressentiel Roll-On Migra Pure®, 5 ml

    Normaalihinta €7,40 148,0 € / 100ml
    Alennushinta €7,40 Normaalihinta €8,95
    Säästät: -€1,55
    148,0 € / 100ml
  • Dietmed Ashwagandha 600Mg 30Comp.
    -7%

    Dietmed Ashwagandha 600 mg 30 tablettia

    Normaalihinta €12,30 12,3 € / 1ud
    Alennushinta €12,30 Normaalihinta €13,16
    Säästät: -€0,86
    12,3 € / 1ud
  • Aquilea On balance Relax , 60 Gummies
    -38%

    Aquilea On balance Relax, 60 karkkia

    Normaalihinta €14,20 0,24 € / 1ud
    Alennushinta €14,20 Normaalihinta €22,95
    Säästät: -€8,75
    0,24 € / 1ud