Kokoelma:

Natural Medicine

  •  
  • Tiger Balm Red Tiger Massage Balm 19 G
    -33%

    Tiger Balm -punainen tiikeribalsami hierontaan 19 g

    Normaalihinta €7,50
    Alennushinta €7,50 Normaalihinta €11,12
    Säästät: -€3,62
  •  
  • Pranarom Essential Oil Lavender Spiga, 10ml
    -27%

    Pranarom Spiga-laventeli-eteerinen öljy, 10 ml

    Normaalihinta €7,10 71,0 € / 100ml
    Alennushinta €7,10 Normaalihinta €9,75
    Säästät: -€2,65
    71,0 € / 100ml
  • Pranarom Peppermint Essential Oil Bio, 5ml
    -27%

    Pranarom Luomupiparminttuöljy, 5 ml

    Normaalihinta €9,10 182,0 € / 100ml
    Alennushinta €9,10 Normaalihinta €12,55
    Säästät: -€3,45
    182,0 € / 100ml
  • Pranarom Essential Oil Rosemary qt Camphor Bio, 10ml
    -30%

    Pranarom Rosmariini-eteerinen öljy, orgaanista kamferia, 10 ml

    Normaalihinta €8,40 84,0 € / 100ml
    Alennushinta €8,40 Normaalihinta €12,00
    Säästät: -€3,60
    84,0 € / 100ml
  •  
  • Pranarom Essential Oil Rosemary qt Cineol Bio, 10ml
    -24%

    Pranarom-rosmariinin eteerinen öljy, qt-kineoli, luomu, 10 ml

    Normaalihinta €6,50 65,0 € / 100ml
    Alennushinta €6,50 Normaalihinta €8,60
    Säästät: -€2,10
    65,0 € / 100ml
  •  
  • Floradix Elixir 250 ml
    -23%

    Floradix Elixir 250 ml

    Normaalihinta €14,40 5,76 € / 100ml
    Alennushinta €14,40 Normaalihinta €18,69
    Säästät: -€4,29
    5,76 € / 100ml
  •  
  • Bach Holly 20 ml
    -26%

    Bach Holly 20 ml

    Normaalihinta €12,49 62,45 € / 100ml
    Alennushinta €12,49 Normaalihinta €16,87
    Säästät: -€4,38
    62,45 € / 100ml
  • Herbalgem Calmigem Spray, 15ml
    -37%

    Herbalgem Calmigem -suihke, 15 ml

    Normaalihinta €12,80 85,33 € / 100ml
    Alennushinta €12,80 Normaalihinta €20,34
    Säästät: -€7,54
    85,33 € / 100ml
  • Pure Omega Ubiquinol Complex 60Pearls
    -16%

    Puro Omega Ubiquinol Complex 60 kapselia

    Normaalihinta €89,60 1,49 € / 1ud
    Alennushinta €89,60 Normaalihinta €106,25
    Säästät: -€16,65
    1,49 € / 1ud
  •  
  • Brhium Relbix, 30 capsules
    -8%

    Brhium Relbix, 30 kapselia

    Normaalihinta €23,20 0,77 € / 1ud
    Alennushinta €23,20 Normaalihinta €25,32
    Säästät: -€2,12
    0,77 € / 1ud
  •  
  • Pranarom Aromanoctis Sleep and Relaxation Spray, 150ml
    -35%

    Pranarom Aromanoctis Sleep and Relaxation Spray, 150ml

    Normaalihinta €15,40 10,27 € / 100ml
    Alennushinta €15,40 Normaalihinta €23,60
    Säästät: -€8,20
    10,27 € / 100ml
  •  
  • Kobho Labs Neuro Sleep , 28 vials and capsules
    -24%

    Kobho Labs Neuro Sleep, 28 ampullia ja kapselia

    Normaalihinta €32,00 1,14 € / 1ud
    Alennushinta €32,00 Normaalihinta €41,95
    Säästät: -€9,95
    1,14 € / 1ud
  •  
  • Kneipp Valerian Forte, 2X30 Dagrees
    -6%

    Kneipp Valerian Forte, 2X30 Dagrees

    Normaalihinta €22,50 11,25 € / 1ud
    Alennushinta €22,50 Normaalihinta €24,00
    Säästät: -€1,50
    11,25 € / 1ud
  • Bonusan Curcuma Logan Extract , 60 capsules
    -21%

    Bonusan Curcuma Logan -uute, 60 kapselia

    Normaalihinta €39,60 0,66 € / 1ud
    Alennushinta €39,60 Normaalihinta €49,99
    Säästät: -€10,39
    0,66 € / 1ud
  • Prisma Premium Acetyl L-Carnitine + Pqq + Coenzyme Q10, 60 capsules
    -17%

    Prisma Premium Asetyyli-L-karnitiini + PQQ + koentsyymi Q10, 60 kapselia

    Normaalihinta €43,60 43,6 € / 1ud
    Alennushinta €43,60 Normaalihinta €52,36
    Säästät: -€8,76
    43,6 € / 1ud
  • Ghf Dolomite 800Mg. 150 Tablets
    -7%

    Ghf Dolomita 800 mg. 150 tablettia

    Normaalihinta €3,60 0,02 € / 1ud
    Alennushinta €3,60 Normaalihinta €3,89
    Säästät: -€0,29
    0,02 € / 1ud
  • Pranarôm Aromalgic Concentrated Spray for Muscles and Joints Bio, 2X75 Ml
    -38%

    Pranarôm Aromalgic -tiiviste, lihakset ja nivelet, luomu, 2 x 75 ml

    Normaalihinta €19,50
    Alennushinta €19,50 Normaalihinta €31,60
    Säästät: -€12,10
  • Martiderm Legvass Oral 60 capsules
    -26%

    Martiderm Legvass Oral 60 kapselia

    Normaalihinta €25,29
    Alennushinta €25,29 Normaalihinta €34,10
    Säästät: -€8,81
  •  
  • Arkopharma Venoforte Gel, 150 ml
    -7%

    Arkopharma Venoforte -geeli, 150 ml

    Normaalihinta €10,50 7,0 € / 100ml
    Alennushinta €10,50 Normaalihinta €11,26
    Säästät: -€0,76
    7,0 € / 100ml
  •  
  • -20%

    Activecomplex Pycnogenol, 2X60 Tablets

    Normaalihinta €48,50 0,4 € / 1ud
    Alennushinta €48,50 Normaalihinta €60,90
    Säästät: -€12,40
    0,4 € / 1ud
  • Arkopharma Arkosterol Plus Pack, 2X60 Capsules
    -22%

    Arkopharma Arkosterol Plus -pakkaus, 2 x 60 kapselia

    Normaalihinta €61,70 0,51 € / 1ud
    Alennushinta €61,70 Normaalihinta €78,60
    Säästät: -€16,90
    0,51 € / 1ud
  • Sotya Garlic Macerated 700 Mg, 220 Pearls
    -38%

    Sotya valkosipuliuute 700 mg, 220 kapselia

    Normaalihinta €7,40 0,03 € / 1ud
    Alennushinta €7,40 Normaalihinta €12,01
    Säästät: -€4,61
    0,03 € / 1ud
  • Aquilea Omega 3 Forte, 2X90 Capsules
    -39%

    Aquilea Omega 3 Forte, 2 x 90 kapselia

    Normaalihinta €26,00
    Alennushinta €26,00 Normaalihinta €42,68
    Säästät: -€16,68
  • Bonusan Primomega-3 Msc Complex , 60 pearls
    -22%

    Bonusan Primomega-3 Msc Complex, 60 kapselia

    Normaalihinta €28,10 0,47 € / 1ud
    Alennushinta €28,10 Normaalihinta €35,99
    Säästät: -€7,89
    0,47 € / 1ud
  • Nua Biological Nuadha1000 Dietary Supplement , 90 pearls
    -18%

    Nua Biological Nuadha1000 ravintolisä, 90 kapselia

    Normaalihinta €79,40 0,88 € / 1ud
    Alennushinta €79,40 Normaalihinta €96,42
    Säästät: -€17,02
    0,88 € / 1ud
  • Aboca Neofitoroid Biopomada, 2x40 ml
    -21%

    Aboca Neofitoroid Biopomada, 2 x 40 ml

    Normaalihinta €22,50 28,13 € / 100ml
    Alennushinta €22,50 Normaalihinta €28,40
    Säästät: -€5,90
    28,13 € / 100ml
  • Aboca Epakur Advanced, 2x50 Capsules
    -22%

    Aboca Epakur Advanced, 2 x 50 kapselia

    Normaalihinta €34,10 0,34 € / 1ud
    Alennushinta €34,10 Normaalihinta €43,80
    Säästät: -€9,70
    0,34 € / 1ud
  • Yogi Tea Organic Breathing 17 Sachets
    -24%

    Yogi Tea Luomu Respiración 17 pussia

    Normaalihinta €3,50 3,5 € / 1ud
    Alennushinta €3,50 Normaalihinta €4,59
    Säästät: -€1,09
    3,5 € / 1ud
  • Yogi Tea Organic Clear Voice 17 Tea Bags
    -24%

    Yogi Tea Luomu Voz Clara 17 pussia

    Normaalihinta €3,50 3,5 € / 1ud
    Alennushinta €3,50 Normaalihinta €4,59
    Säästät: -€1,09
    3,5 € / 1ud
  • Herbensurin 40 Filters X 1.5 Gr, Pack Of 2
    -7%

    Herbensurina 40 suodatinta à 1,5 g, 2 kpl:n pakkaus

    Normaalihinta €23,20
    Alennushinta €23,20 Normaalihinta €24,84
    Säästät: -€1,64