Kokoelma:

Natural Medicine

  •  
  • Ysonut Serenite, 40 Tablets
    -31%

    Ysonut Serenite, 40 tablettia

    Normaalihinta €19,30 0,48 € / 1ud
    Alennushinta €19,30 Normaalihinta €27,81
    Säästät: -€8,51
    0,48 € / 1ud
  •  
  • -43%

    Natura Essenziale Valeriana Leo, 2X90 Tablets

    Normaalihinta €21,70 0,12 € / 1ud
    Alennushinta €21,70 Normaalihinta €38,14
    Säästät: -€16,44
    0,12 € / 1ud
  • Aquilea Sleep , 30 gummies
    -24%

    Aquilea Sueño, 30 purukumia

    Normaalihinta €11,30 0,38 € / 1ud
    Alennushinta €11,30 Normaalihinta €14,85
    Säästät: -€3,55
    0,38 € / 1ud
  • Margan Colibiogen Oral , 100 ml
    -20%

    Margan Colibiogen Oral, 100 ml

    Normaalihinta €46,70 46,7 € / 100ml
    Alennushinta €46,70 Normaalihinta €58,12
    Säästät: -€11,42
    46,7 € / 100ml
  •  
  • Natura Premium Curcuma Powder Bio , 125 gr
    -19%

    Natura Premium Luomukurkumajauhe, 125 g

    Normaalihinta €2,90 2,32 € / 100gr
    Alennushinta €2,90 Normaalihinta €3,57
    Säästät: -€0,67
    2,32 € / 100gr
  •  
  • Drasanvi Oseogen Articular, 2X72 Capsules
    -34%

    Drasanvi Oseogen Articular, 2 x 90 kapselia

    Normaalihinta €38,60
    Alennushinta €38,60 Normaalihinta €58,70
    Säästät: -€20,10
  •  
  • Eladiet Regen & Dol Flexi, 14 Sticks
    -27%

    Eladiet Regen & Dol Flexi, 14 annospussia

    Normaalihinta €20,49 1,46 € / 1ud
    Alennushinta €20,49 Normaalihinta €27,95
    Säästät: -€7,46
    1,46 € / 1ud
  • Fisiocrem Active Gel, 2X200 Ml
    -21%

    Fisiocrem Gel Active, 2 x 200 ml

    Normaalihinta €39,30 9,83 € / 100ml
    Alennushinta €39,30 Normaalihinta €49,70
    Säästät: -€10,40
    9,83 € / 100ml
  • Nature Essential Fenugreek , 50 capsules
    -10%

    Nature Essential Fenogreco, 50 kapselia

    Normaalihinta €3,80 0,08 € / 1ud
    Alennushinta €3,80 Normaalihinta €4,22
    Säästät: -€0,42
    0,08 € / 1ud
  •  
  • Nutergia Ergy D , 15 ml
    -18%

    Nutergia Ergy D, 15 ml

    Normaalihinta €13,80 92,0 € / 100ml
    Alennushinta €13,80 Normaalihinta €16,78
    Säästät: -€2,98
    92,0 € / 100ml
  •  
  • Orthomol Immun 30 ampullia, vauvoille
    -23%

    Orthomol Immun 30 ampullia, vauvoille

    Normaalihinta €62,20 62,2 € / 1ud
    Alennushinta €62,20 Normaalihinta €81,13
    Säästät: -€18,93
    62,2 € / 1ud
  •  
  • Salus Saludynam , 250 ml
    -32%

    Salus Saludynam, 250 ml

    Normaalihinta €16,10 6,44 € / 100ml
    Alennushinta €16,10 Normaalihinta €23,81
    Säästät: -€7,71
    6,44 € / 100ml
  •  
  • Fito Cold Cold Gel for Tired Legs 250 ml
    -16%

    Fito Cold -kylmägeeli väsyneille jaloille 250 ml

    Normaalihinta €16,50 6,6 € / 100ml
    Alennushinta €16,50 Normaalihinta €19,76
    Säästät: -€3,26
    6,6 € / 100ml
  • Bional V-Nal , 40 capsules
    -17%

    Bional V-Nal, 40 kapselia

    Normaalihinta €17,20 0,43 € / 1ud
    Alennushinta €17,20 Normaalihinta €20,61
    Säästät: -€3,41
    0,43 € / 1ud
  • Arkopharma Arkosterol Plus, 3X60 Capsules
    -22%

    Arkopharma Arkosterol Plus, 3 x 60 kapselia

    Normaalihinta €91,80 0,51 € / 1ud
    Alennushinta €91,80 Normaalihinta €117,90
    Säästät: -€26,10
    0,51 € / 1ud
  • Dinadiet Dinacol , 30 capsules
    -21%

    Dinadiet Dinacol, 30 kapselia

    Normaalihinta €17,70 0,59 € / 1ud
    Alennushinta €17,70 Normaalihinta €22,51
    Säästät: -€4,81
    0,59 € / 1ud
  • Plameca Policol One , 30 capsules
    -17%

    Plameca Policol One, 30 kapselia

    Normaalihinta €14,00 0,47 € / 1ud
    Alennushinta €14,00 Normaalihinta €16,95
    Säästät: -€2,95
    0,47 € / 1ud
  • 100%Natura Quinol10 100 Mg , 90 capsules
    -30%

    100 % Natura Quinol10 100 mg, 90 kapselia

    Normaalihinta €73,25
    Alennushinta €73,25 Normaalihinta €105,00
    Säästät: -€31,75
  •  
  • Bonusan Omega-3 Dha Forte , 2X30 Softgels
    -22%

    Bonusan Omega-3 DHA Forte, 2 x 30 kapselia

    Normaalihinta €37,60 0,63 € / 1ud
    Alennushinta €37,60 Normaalihinta €47,98
    Säästät: -€10,38
    0,63 € / 1ud
  •  
  • Bonusan Omega-3 Dha Forte , 3X30 Softgels
    -23%

    Bonusan Omega-3 DHA Forte, 3 x 30 kapselia

    Normaalihinta €55,40 0,62 € / 1ud
    Alennushinta €55,40 Normaalihinta €71,97
    Säästät: -€16,57
    0,62 € / 1ud
  • Aboca Neofitoroid Biopomade, 3x40 ml
    -22%

    Aboca Neofitoroid Biopomada, 3 x 40 ml

    Normaalihinta €33,40 27,83 € / 100ml
    Alennushinta €33,40 Normaalihinta €42,60
    Säästät: -€9,20
    27,83 € / 100ml
  • A.Vogel Boldocynara 60 tablets
    -7%

    A.Vogel Boldocynara 60 tablettia

    Normaalihinta €16,30
    Alennushinta €16,30 Normaalihinta €17,60
    Säästät: -€1,30
  • Botanicapharma Milk Thistle, 60 Tablets 400 Mg
    -38%

    Botánicapharma Maarianohdake, 60 tablettia à 400 mg

    Normaalihinta €5,50 0,09 € / 1ud
    Alennushinta €5,50 Normaalihinta €8,90
    Säästät: -€3,40
    0,09 € / 1ud
  • Bie3 Horsetail 1.5 G 25 Filters
    -27%

    Bie3 Hevosenhäntä 1,5 g 25 suodatinta

    Normaalihinta €3,70 246,67 € / 100gr
    Alennushinta €3,70 Normaalihinta €5,10
    Säästät: -€1,40
    246,67 € / 100gr
  • Yogi Tea Organic Liquorice 17 Sachets
    -24%

    Yogi Tea Luomu-lakritsi 17 pussia

    Normaalihinta €3,50 3,5 € / 1ud
    Alennushinta €3,50 Normaalihinta €4,59
    Säästät: -€1,09
    3,5 € / 1ud
  • Yogi Tea Organic Detox 17 Sachets
    -24%

    Yogi Tea Luomu Detox 17 pussia

    Normaalihinta €3,50 3,5 € / 1ud
    Alennushinta €3,50 Normaalihinta €4,59
    Säästät: -€1,09
    3,5 € / 1ud
  • Arkopharma Fitosoya Isoflavones, 2X60 Capsules
    -20%

    Arkopharma Fitosoya Isoflavonit, 2 x 60 kapselia

    Normaalihinta €25,60 0,21 € / 1ud
    Alennushinta €25,60 Normaalihinta €32,20
    Säästät: -€6,60
    0,21 € / 1ud
  • Botanicapharma L-Carnitine, 500 Mg 60 Capsules
    -14%

    Botánicapharma L-karnitiini, 500 mg, 60 kapselia

    Normaalihinta €14,60 0,24 € / 1ud
    Alennushinta €14,60 Normaalihinta €17,05
    Säästät: -€2,45
    0,24 € / 1ud
  • Aboca Adiprox Advanced Fluid, 325 g
    -24%

    Aboca Adiprox Advanced -neste, 325 g

    Normaalihinta €28,60 8,8 € / 100gr
    Alennushinta €28,60 Normaalihinta €37,50
    Säästät: -€8,90
    8,8 € / 100gr
  • Bie3 Control Linea Slim Body 500 mg 80 capsules
    -8%

    Bie3 Control Linea Slim Body 500 mg 80 kapselia

    Normaalihinta €10,20 0,13 € / 1ud
    Alennushinta €10,20 Normaalihinta €11,05
    Säästät: -€0,85
    0,13 € / 1ud