Kokoelma:

Natural Medicine

  •  
  • Pranarôm ruusunmarjan kasviöljy, 2 x 50 ml
    -30%

    Pranarôm ruusunmarjan kasviöljy, 2 x 50 ml

    Normaalihinta €24,00 24,0 € / 100ml
    Alennushinta €24,00 Normaalihinta €34,30
    Säästät: -€10,30
    24,0 € / 100ml
  •  
  • Pranarom Essential Oil Blue Eucalyptus Bio, 10ml
    -26%

    Pranarom Essential Oil Blue Eucalyptus Bio, 10ml

    Normaalihinta €4,80 48,0 € / 100ml
    Alennushinta €4,80 Normaalihinta €6,50
    Säästät: -€1,70
    48,0 € / 100ml
  • Pranarom Essential Oil Oregano Inflorescences Bio, 10ml
    -18%

    Pranarom Origanon kukintojen eteerinen öljy, luomu, 10 ml

    Normaalihinta €11,40 114,0 € / 100ml
    Alennushinta €11,40 Normaalihinta €13,90
    Säästät: -€2,50
    114,0 € / 100ml
  • Pranarom PranaBB Bio Sweet Almond Massage Oil, 30ml
    -28%

    Pranarom PranaBB Luomumakeamanteli-hierontaöljy, 30 ml

    Normaalihinta €6,80 22,67 € / 100ml
    Alennushinta €6,80 Normaalihinta €9,45
    Säästät: -€2,65
    22,67 € / 100ml
  •  
  • Pranarom Essential Oil Essential Synergy, 30ml
    -28%

    Pranarom Essential Synergy -eteerinen öljy, 30 ml

    Normaalihinta €18,70 62,33 € / 100ml
    Alennushinta €18,70 Normaalihinta €25,80
    Säästät: -€7,10
    62,33 € / 100ml
  •  
  • Pranarom Geranium Bourbon Essential Oil, 10ml
    -27%

    Pranarom Bourbon-geranium-eteerinen öljy, 10 ml

    Normaalihinta €11,50 115,0 € / 100ml
    Alennushinta €11,50 Normaalihinta €15,80
    Säästät: -€4,30
    115,0 € / 100ml
  •  
  • Pranarom Aromaforce Junior Chest Balm, 50ml
    -33%

    Pranarom Aromaforce Junior rintavoide, 50 ml

    Normaalihinta €7,90 15,8 € / 100ml
    Alennushinta €7,90 Normaalihinta €11,80
    Säästät: -€3,90
    15,8 € / 100ml
  • Herbalgem Syrup of the Singers, 250ml
    -45%

    Herbalgem Laulajien siirappi, 250 ml

    Normaalihinta €9,80 3,92 € / 100ml
    Alennushinta €9,80 Normaalihinta €17,87
    Säästät: -€8,07
    3,92 € / 100ml
  • Pranarom Essential Oil Vetiver, 5ml
    -26%

    Pranarom Vetiver-eteerinen öljy, 5 ml

    Normaalihinta €9,60 192,0 € / 100ml
    Alennushinta €9,60 Normaalihinta €12,95
    Säästät: -€3,35
    192,0 € / 100ml
  •  
  • Bach Rescue Drops 10 ml
    -5%

    Bach Rescue -tipat 10 ml

    Normaalihinta €13,30
    Alennushinta €13,30 Normaalihinta €14,00
    Säästät: -€0,70
  •  
  • Nutergia Vecti Seren , 60 capsules
    -15%

    Nutergia Vecti Seren, 60 kapselia

    Normaalihinta €22,40 0,37 € / 1ud
    Alennushinta €22,40 Normaalihinta €26,40
    Säästät: -€4,00
    0,37 € / 1ud
  •  
  • Health Aid MagCitra Magnesium Citrate 1900 mg 60 tablets
    -8%

    Health Aid MagCitra Magnesiumcitraatti 1900 mg 60 tablettia

    Normaalihinta €17,60
    Alennushinta €17,60 Normaalihinta €19,05
    Säästät: -€1,45
  •  
  • Plantis Magnesium Chloride 100 tablets
    -26%

    Plantis Magnesiumkloridi 100 tablettia

    Normaalihinta €6,40
    Alennushinta €6,40 Normaalihinta €8,64
    Säästät: -€2,24
  • Physiorelax Polar, 75 ml
    -24%

    Physiorelax Polar, 75 ml

    Normaalihinta €12,60 16,8 € / 100ml
    Alennushinta €12,60 Normaalihinta €16,63
    Säästät: -€4,03
    16,8 € / 100ml
  • Arkopharma Arkocápsulas Cannabis Sativa Bio, 45 kapselia
    -20%

    Arkopharma Arkocápsulas Cannabis Sativa Bio, 45 kapselia

    Normaalihinta €15,10 0,34 € / 1ud
    Alennushinta €15,10 Normaalihinta €18,85
    Säästät: -€3,75
    0,34 € / 1ud
  • Dietmed Colchuric , 60 tablets
    -10%

    Dietmed Colchuric, 60 tablettia

    Normaalihinta €20,38 0,34 € / 1ud
    Alennushinta €20,38 Normaalihinta €22,64
    Säästät: -€2,26
    0,34 € / 1ud
  • Activecomplex Zinc 60 tablets
    -30%

    Activecomplex Zinc 60 tablettia

    Normaalihinta €6,30 0,11 € / 1ud
    Alennushinta €6,30 Normaalihinta €9,02
    Säästät: -€2,72
    0,11 € / 1ud
  • Drasanvi Phytouric , 60 capsules
    -39%

    Drasanvi Phytouric, 60 kapselia

    Normaalihinta €15,80 0,26 € / 1ud
    Alennushinta €15,80 Normaalihinta €25,99
    Säästät: -€10,19
    0,26 € / 1ud
  •  
  • Health Aid Uriprinol, 60 Tablets
    -31%

    Health Aid Uriprinol, 60 tablettia

    Normaalihinta €29,20 29,2 € / 1ud
    Alennushinta €29,20 Normaalihinta €42,02
    Säästät: -€12,82
    29,2 € / 1ud
  •  
  • Pranarom Circularom Light Legs Body Spray, 75ml
    -26%

    Pranarom Circularom Light Legs Body Spray, 75ml

    Normaalihinta €13,50 18,0 € / 100ml
    Alennushinta €13,50 Normaalihinta €18,20
    Säästät: -€4,70
    18,0 € / 100ml
  • Plantis Krill Oil 90 capsules
    -6%

    Plantis Krill-öljy 90 kapselia

    Normaalihinta €34,70
    Alennushinta €34,70 Normaalihinta €37,01
    Säästät: -€2,31
  • Drasanvi Fibramax, 400 g
    -30%

    Drasanvi Fibramax, 400 g

    Normaalihinta €9,20 2,3 € / 100gr
    Alennushinta €9,20 Normaalihinta €13,20
    Säästät: -€4,00
    2,3 € / 100gr
  • Legasil 30 Film-coated tablets, Pack of 2
    -16%

    Legasil 30 päällystettyä tablettia, 2 kpl:n pakkaus

    Normaalihinta €34,50 0,58 € / 1ud
    Alennushinta €34,50 Normaalihinta €40,84
    Säästät: -€6,34
    0,58 € / 1ud
  • Manasul 50 Infusions
    -15%

    Manasul 50 infuusiota

    Normaalihinta €7,30
    Alennushinta €7,30 Normaalihinta €8,60
    Säästät: -€1,30
  • Yogi Tea Organic Natural Defences 17 Sachets
    -24%

    Yogi Tea Luomu – Luonnolliset puolustusmekanismit, 17 pussia

    Normaalihinta €3,50 3,5 € / 1ud
    Alennushinta €3,50 Normaalihinta €4,59
    Säästät: -€1,09
    3,5 € / 1ud
  • Aboca Sedivitax Tisane, 20 Sachets
    -30%

    Aboca Sedivitax -yrttitee, 20 pussia

    Normaalihinta €7,60 7,6 € / 1ud
    Alennushinta €7,60 Normaalihinta €10,80
    Säästät: -€3,20
    7,6 € / 1ud
  • Pranarom Aromaboost Focus Roll On, 5ml
    -32%

    Pranarom Aromaboost Focus Roll On, 5 ml

    Normaalihinta €6,70 134,0 € / 100ml
    Alennushinta €6,70 Normaalihinta €9,90
    Säästät: -€3,20
    134,0 € / 100ml
  • Arkopharma Arkofluido Artichoke Fennel Ultraconcentrate, 20 phials
    -5%

    Arkopharma Arkofluido Artisokka-fenkoli-ultrakonsentraatti, 20 ampullia

    Normaalihinta €25,50 1,28 € / 1ud
    Alennushinta €25,50 Normaalihinta €26,84
    Säästät: -€1,34
    1,28 € / 1ud
  • -15%

    Bie3 Flat Belly, 2X24 Soluble Sticks

    Normaalihinta €29,70 0,62 € / 1ud
    Alennushinta €29,70 Normaalihinta €34,96
    Säästät: -€5,26
    0,62 € / 1ud
  • Bie3 Diet Solution With Svetol And Biotin, Pack Of 3, 4 Gr 24 Sachets
    -7%

    Bie3 Diet Solution With Svetol And Biotin, Pack Of 3, 4 Gr 24 Sachets

    Normaalihinta €33,40
    Alennushinta €33,40 Normaalihinta €36,00
    Säästät: -€2,60