• Herbalgem Calmigem, 30ml
-14%

Herbalgem Calmigem, 30 ml

SKU-koodiHE5407008641054

CalmiGem-orgaaninen yhdistelmä auttaa rentoutumaan. Sopii erinomaisesti tilapäiseen stressiin.

Normaalihinta €17,00 56,67 € / 100ml
Alennushinta €17,00 Normaalihinta €19,81
Säästät: -€2,81
56,67 € / 100ml
Herbalgem Calmigem, 30ml
Herbalgem Calmigem, 30 ml
Normaalihinta €17,00 56,67 € / 100ml
Alennushinta €17,00 Normaalihinta €19,81
Säästät: -€2,81
56,67 € / 100ml

 

 
Stressinvastainen valmiste Auttaa lievittämään tilapäistä stressiä Stressi on elimistön luonnollinen sopeutumismekanismi. Kun stressi muuttuu toistuvaksi ja/tai akuutiksi, se voi aiheuttaa fyysistä, emotionaalista ja henkistä huonovointisuutta.

Koostumus

Kasvisglyseriini*; alkoholi*; vesi; viikunapuun silmut*, mustaherukan silmut*; eteeriset öljyt: laventeli*, enkeli* ja appelsiinikukka*; luonnollinen aromi*. * Luonnonmukaisesta viljelystä peräisin oleva ainesosa

Käyttöohje

Enintään 4 tippaa 5 kertaa päivässä, aterioiden ulkopuolella, suoraan kielen alle tai laimennettuna veteen tai hunajaan.

Apteekkarin neuvo

Ravintolisät eivät saa korvata monipuolista ja tasapainoista ruokavaliota eivätkä terveellisiä elämäntapoja. Älä ylitä suositeltua päivittäistä annosta. Säilytä pienten lasten ulottumattomissa. Älä käytä raskauden tai imetyksen aikana. Älä käytä, jos saat hoitoa verenpainetaudin vuoksi. Älä anna lapsille. Lopeta käyttö, jos ilmenee hermostuneisuutta.