Kokoelma:

Oral hygiene

  • Lacer Chlorhexidine Pack (Mouthwash + Toothpaste)
    -19%

    Lacer Pack Klooriheksidiini (suuvesi + hammastahna)

    Normaalihinta €13,90 2,42 € / 100ml
    Alennushinta €13,90 Normaalihinta €17,10
    Säästät: -€3,20
    2,42 € / 100ml
  • Dentiblanc Whitening Pro 100ml
    -10%

    Dentiblanc Pro -valkaisuaine 100 ml

    Normaalihinta €9,80 9,8 € / 100ml
    Alennushinta €9,80 Normaalihinta €10,84
    Säästät: -€1,04
    9,8 € / 100ml
  • KIN Fluor Mint Dental Tape
    -20%

    KIN hammaslanka, minttu ja fluori

    Normaalihinta €4,70 4,7 € / 1ud
    Alennushinta €4,70 Normaalihinta €5,89
    Säästät: -€1,19
    4,7 € / 1ud
  • Lacer Travel Adult Toothbrush
    -17%

    Lacer Aikuisten matkahammasharja

    Normaalihinta €3,50 3,5 € / 1ud
    Alennushinta €3,50 Normaalihinta €4,21
    Säästät: -€0,71
    3,5 € / 1ud
  • Lacer Toothbrush Small Brush Head Small Medium
    -12%

    Lacer-hammasharja, pieni ja keskikokoinen harjaspää

    Normaalihinta €3,70 3,7 € / 1ud
    Alennushinta €3,70 Normaalihinta €4,20
    Säästät: -€0,50
    3,7 € / 1ud
  • Nano-B Silver Brush Blue Colour
    -37%

    Nano-B -harja, hopea, sininen

    Normaalihinta €11,00
    Alennushinta €11,00 Normaalihinta €17,48
    Säästät: -€6,48
  • Lacer Duplo Oros Toothpaste, 2x125 ml
    -18%

    Lacer Duplo Oros-hammastahna, 2 x 125 ml

    Normaalihinta €11,20 8,96 € / 100ml
    Alennushinta €11,20 Normaalihinta €13,60
    Säästät: -€2,40
    8,96 € / 100ml
  • Dr.Brown's Flamingo Toothbrush
    -31%

    Dr. Brown's Flamenco-hammasharja

    Normaalihinta €5,30 5,3 € / 1ud
    Alennushinta €5,30 Normaalihinta €7,69
    Säästät: -€2,39
    5,3 € / 1ud
  • Elmex Sensibilidad - suuvesi, 400 ml
    -22%

    Elmex Sensibilidad - suuvesi, 400 ml

    Normaalihinta €7,90 1,98 € / 100ml
    Alennushinta €7,90 Normaalihinta €10,11
    Säästät: -€2,21
    1,98 € / 100ml
  • Fluocaril Junior 6-12 Years Bubble Gel 75 ml
    -16%

    Fluocaril Junior 6–12-vuotiaille, kuplageeli 75 ml

    Normaalihinta €3,70 4,93 € / 100ml
    Alennushinta €3,70 Normaalihinta €4,42
    Säästät: -€0,72
    4,93 € / 100ml
  • PHB SENSITIVE MINI ADULT TOOTHBRUSH
    -13%

    PHB SENSITIVE Aikuisten hammasharja, mini

    Normaalihinta €5,40
    Alennushinta €5,40 Normaalihinta €6,20
    Säästät: -€0,80
  • Corega Duplo Super Ultra Cream Extra Strong, 2 x 40 gr
    -11%

    Corega Duplo Super Ultra Extra Strong -voide, 2 x 40 g

    Normaalihinta €18,10 22,63 € / 100gr
    Alennushinta €18,10 Normaalihinta €20,44
    Säästät: -€2,34
    22,63 € / 100gr
  • Nano-B Pink Silver Brush
    -37%

    Nano-B -harja, hopea, vaaleanpunainen

    Normaalihinta €11,00
    Alennushinta €11,00 Normaalihinta €17,48
    Säästät: -€6,48
  • Fluocaril 145 Natur'Essence Total Care 75 ml
    -20%

    Fluocaril 145 Natur´Essence kokonaisvaltainen hoito 75 ml

    Normaalihinta €4,30 5,73 € / 100ml
    Alennushinta €4,30 Normaalihinta €5,40
    Säästät: -€1,10
    5,73 € / 100ml
  • Gum Aftaclear Mouthwash 120 ml
    -17%

    Gum Aftaclear suuvesi 120 ml

    Normaalihinta €10,70 8,92 € / 100ml
    Alennushinta €10,70 Normaalihinta €12,84
    Säästät: -€2,14
    8,92 € / 100ml
  • KIN Cariax Gingival Rinse 250 ml
    -13%

    KIN Cariax Gingival -suuvesi 250 ml

    Normaalihinta €8,10 3,24 € / 100ml
    Alennushinta €8,10 Normaalihinta €9,26
    Säästät: -€1,16
    3,24 € / 100ml
  • Algasiv Superior Pads 18 units
    -11%

    Algasiv Superior -tyynyt, 18 kpl

    Normaalihinta €7,30 0,41 € / 1ud
    Alennushinta €7,30 Normaalihinta €8,23
    Säästät: -€0,93
    0,41 € / 1ud
  • KIN Hidrat Paste 125 ml
    -14%

    KIN Hidrat -tahna 125 ml

    Normaalihinta €8,80 7,04 € / 100ml
    Alennushinta €8,80 Normaalihinta €10,21
    Säästät: -€1,41
    7,04 € / 100ml
  • Oral-B Advanced Strengthens Enamel Duplo, 2x75 ml
    -29%

    Oral-B Advanced Kaksinkertainen kiilteen vahvistus, 2 x 75 ml

    Normaalihinta €6,40 8,53 € / 100ml
    Alennushinta €6,40 Normaalihinta €8,99
    Säästät: -€2,59
    8,53 € / 100ml
  • Marvis Jasmine Mint Toothpaste 85 ml
    -9%

    Marvis-hammastahna, jasmiini-minttu, 85 ml

    Normaalihinta €11,40
    Alennushinta €11,40 Normaalihinta €12,56
    Säästät: -€1,16
  • Corega Duplo Super Ultra Cream Extra Strong, 2 x 70 gr
    -30%

    Corega Duplo Super Ultra Extra Strong -voide, 2 x 70 g

    Normaalihinta €22,50 16,07 € / 100gr
    Alennushinta €22,50 Normaalihinta €32,04
    Säästät: -€9,54
    16,07 € / 100gr
  • VITIS Adult Toothbrush Monotip
    -22%

    VITIS Monotip-hammasharja aikuisille

    Normaalihinta €5,50 5,5 € / 1ud
    Alennushinta €5,50 Normaalihinta €7,08
    Säästät: -€1,58
    5,5 € / 1ud
  • PHB Active Junior Rechargeable Electric Toothbrush Red
    -25%

    PHB Active Junior ladattava sähköhammasharja, punainen

    Normaalihinta €29,80 29,8 € / 1ud
    Alennushinta €29,80 Normaalihinta €39,67
    Säästät: -€9,87
    29,8 € / 1ud
  • Dentyucral Toothpaste Powder Smokers 50 Gr
    -20%

    Dentyucral Smokers -hammastahnajauhe 50 g

    Normaalihinta €5,30 10,6 € / 100gr
    Alennushinta €5,30 Normaalihinta €6,61
    Säästät: -€1,31
    10,6 € / 100gr
  • Waterpik Oral Irrigator WP02 Blue
    -13%

    Waterpik suihkutuslaite WP02, sininen

    Normaalihinta €65,70 65,7 € / 1ud
    Alennushinta €65,70 Normaalihinta €75,54
    Säästät: -€9,84
    65,7 € / 1ud
  • PHB ACTIVE JUNIOR REPLACEMENT ELECTRIC TOOTHBRUSH
    -18%

    PHB ACTIVE JUNIOR -sähköhammasharjan vaihtopää

    Normaalihinta €10,60 10,6 € / 1ud
    Alennushinta €10,60 Normaalihinta €12,95
    Säästät: -€2,35
    10,6 € / 1ud
  • KIN Junior Mild Mint Rinse 500 ml
    -8%

    KIN Junior Mieto minttu-huuhtelu 500 ml

    Normaalihinta €5,20 1,04 € / 100ml
    Alennushinta €5,20 Normaalihinta €5,68
    Säästät: -€0,48
    1,04 € / 100ml
  • Corega Duplo Ultra Adhesive Powder, 2 x 50 gr
    -21%

    Corega Duplo Ultra -liimajauhe, 2 x 50 g

    Loppuunmyyty
    Kerro minulle
  • Parogencyl Mouthwash Parogencyl Control 500 ml
    -21%

    Parogencyl-suuvesi Parogencyl Control 500 ml

    Normaalihinta €5,90 1,18 € / 100ml
    Alennushinta €5,90 Normaalihinta €7,50
    Säästät: -€1,60
    1,18 € / 100ml
  • KIN KIN Gingival Brush, 1 piece
    -25%

    KIN KIN-hammasharja ikenille, 1 kpl

    Normaalihinta €2,30 2,3 € / 1ud
    Alennushinta €2,30 Normaalihinta €3,05
    Säästät: -€0,75
    2,3 € / 1ud