Kokoelma:

Valerian

  • Kneipp Valerian Classic, 60 dagrees
    -14%

    Kneipp Valeriana Classic, 60 tablettia

    Normaalihinta €7,80
    Alennushinta €7,80 Normaalihinta €9,12
    Säästät: -€1,32
  • Kneipp Valerian Classic 200 mg, 30 Dagrees
    -7%

    Kneipp Valeriana Classic 200 mg, 30 tablettia

    Normaalihinta €4,90
    Alennushinta €4,90 Normaalihinta €5,28
    Säästät: -€0,38
  • Kneipp Sleep Complet, 30 Tablets
    -11%

    Kneipp Sueño Complet, 30 tablettia

    Normaalihinta €10,60 0,35 € / 1ud
    Alennushinta €10,60 Normaalihinta €11,92
    Säästät: -€1,32
    0,35 € / 1ud
  • Kneipp Relaxed Skin and Eyes, 30 Unit
    -5%

    Kneipp Rauhoittava iho ja silmät, 30 kpl

    Normaalihinta €11,30 11,3 € / 1ud
    Alennushinta €11,30 Normaalihinta €11,89
    Säästät: -€0,59
    11,3 € / 1ud
  • Kneipp Good Night Infusion Forte + Melatonin, 20 Sachets
    -7%

    Kneipp Hyvää yötä Forte -yrttitee + melatoniini, 20 pussia

    Normaalihinta €4,90 4,9 € / 1ud
    Alennushinta €4,90 Normaalihinta €5,27
    Säästät: -€0,37
    4,9 € / 1ud
  • Intersa Bipole Bidepresan Plus , 20 vials
    -9%

    Intersa Bipole Bidepresan Plus, 20 ampullia

    Normaalihinta €23,00 1,15 € / 1ud
    Alennushinta €23,00 Normaalihinta €25,21
    Säästät: -€2,21
    1,15 € / 1ud
  • Internatur Interseda 30 , 30 ml
    -16%

    Internatur Interseda 30, 30 ml

    Normaalihinta €13,20 44,0 € / 100ml
    Alennushinta €13,20 Normaalihinta €15,79
    Säästät: -€2,59
    44,0 € / 100ml
  • Integralia Valerian Plus, 60 Capsules
    -9%

    Integralia Valeriana Plus, 60 kapselia

    Normaalihinta €9,70 0,16 € / 1ud
    Alennushinta €9,70 Normaalihinta €10,68
    Säästät: -€0,98
    0,16 € / 1ud
  • Ifigen Phytomin Orange Blossom , 150 ml
    -8%

    Ifigen Phytomin Flor Naranjo, 150 ml

    Normaalihinta €27,30 18,2 € / 100ml
    Alennushinta €27,30 Normaalihinta €29,80
    Säästät: -€2,50
    18,2 € / 100ml
  • Herbora Sedancap , 60 capsules
    -7%

    Herbora Sedancap, 60 kapselia

    Normaalihinta €10,80 0,18 € / 1ud
    Alennushinta €10,80 Normaalihinta €11,58
    Säästät: -€0,78
    0,18 € / 1ud
  • Herbodiet Inf. Happy Rest 20 Filters
    -31%

    Herbodiet Inf. Descanso Feliz 20 suodatinta

    Normaalihinta €3,10 0,16 € / 1ud
    Alennushinta €3,10 Normaalihinta €4,51
    Säästät: -€1,41
    0,16 € / 1ud
  • HEEL Sleepeel Drops, 30 ml
    -24%

    HEEL Sleepeel -tipat, 30 ml

    Normaalihinta €7,70 25,67 € / 100ml
    Alennushinta €7,70 Normaalihinta €10,18
    Säästät: -€2,48
    25,67 € / 100ml
  • Health Aid Ashwagandha, 60 Capsules
    -31%

    Health Aid Ashwagandha, 60 kapselia

    Normaalihinta €21,20 0,35 € / 1ud
    Alennushinta €21,20 Normaalihinta €30,82
    Säästät: -€9,62
    0,35 € / 1ud
  • Forza Vita Melissa Quintessence, 10 Ml
    -17%

    Forza Vita Quintaesencia Melissa, 10 ml

    Normaalihinta €28,60 286,0 € / 100ml
    Alennushinta €28,60 Normaalihinta €34,42
    Säästät: -€5,82
    286,0 € / 100ml
  • Forza Vita Kimiya Rubino, 10 Ml
    -17%

    Forza Vita Kimiya Rubino, 10 ml

    Normaalihinta €32,40 324,0 € / 100ml
    Alennushinta €32,40 Normaalihinta €38,96
    Säästät: -€6,56
    324,0 € / 100ml
  • Forza Vita Kimiya Pearl , 10 ml
    -13%

    Forza Vita Kimiya Perla, 10 ml

    Normaalihinta €32,40 324,0 € / 100ml
    Alennushinta €32,40 Normaalihinta €37,31
    Säästät: -€4,91
    324,0 € / 100ml
  • Forza Vita Kimiya Diamond , 10 ml
    -13%

    Forza Vita Kimiya Diamante, 10 ml

    Normaalihinta €32,40 324,0 € / 100ml
    Alennushinta €32,40 Normaalihinta €37,31
    Säästät: -€4,91
    324,0 € / 100ml
  • Pileje Chronobiane Instant 20 ml
    -5%

    Pileje Chronobiane Instant 20 ml

    Normaalihinta €12,60 63,0 € / 100ml
    Alennushinta €12,60 Normaalihinta €13,26
    Säästät: -€0,66
    63,0 € / 100ml
  • Forté Pharma Night 8H 60 Days, 60 Tablets
    -21%

    Forté Pharma Noche 8H 60 päivää, 60 tablettia

    Normaalihinta €19,99 0,33 € / 1ud
    Alennushinta €19,99 Normaalihinta €25,46
    Säästät: -€5,47
    0,33 € / 1ud
  • Forté Pharma Forté Stress Balance 24, 15 tablets
    -9%

    Forté Pharma Forté Stress Balance 24, 15 tablettia

    Normaalihinta €9,70 0,65 € / 1ud
    Alennushinta €9,70 Normaalihinta €10,62
    Säästät: -€0,92
    0,65 € / 1ud
  • Forté Pharma Forté Noche 8H, 30 tablets
    -15%

    Forté Pharma Forté Noche 8H, 30 tablettia

    Normaalihinta €11,20 0,37 € / 1ud
    Alennushinta €11,20 Normaalihinta €13,11
    Säästät: -€1,91
    0,37 € / 1ud
  • Forté Pharma Night Gummies, 30 Candies
    -5%

    Forté Pharma Noche Gummies, 30 karkkia

    Normaalihinta €11,51 11,51 € / 1ud
    Alennushinta €11,51 Normaalihinta €12,12
    Säästät: -€0,61
    11,51 € / 1ud
  • Forté Pharma Night Gummies , 60 sweets
    -7%

    Forté Pharma Noche Gummies , 60 karkkia

    Normaalihinta €19,10 19,1 € / 1ud
    Alennushinta €19,10 Normaalihinta €20,47
    Säästät: -€1,37
    19,1 € / 1ud
  • Fenioux Rhodiola, 90 Capsules
    -23%

    Fenioux Rhodiola, 90 kapselia

    Normaalihinta €16,70 0,19 € / 1ud
    Alennushinta €16,70 Normaalihinta €21,80
    Säästät: -€5,10
    0,19 € / 1ud
  • Glutathione Forte 300 mg, 30 Tablets
    -22%

    Glutation Forte 300 mg, 30 tablettia

    Normaalihinta €35,30 1,18 € / 1ud
    Alennushinta €35,30 Normaalihinta €45,19
    Säästät: -€9,89
    1,18 € / 1ud
  • Equisalud Holoram Equilibrium 500 Mg , 60 capsules
    -20%

    Equisalud Holoram Equilibrium 500 mg, 60 kapselia

    Normaalihinta €30,00 0,5 € / 1ud
    Alennushinta €30,00 Normaalihinta €37,57
    Säästät: -€7,57
    0,5 € / 1ud
  • Equisalud Holomega Magnesium Liposome , 50 capsules
    -23%

    Equisalud Holomega Liposominen magnesium, 50 kapselia

    Normaalihinta €18,30 0,37 € / 1ud
    Alennushinta €18,30 Normaalihinta €23,80
    Säästät: -€5,50
    0,37 € / 1ud
  • Equisalud Holofit Resveratrol, 60 Capsules
    -22%

    Equisalud Holofit Resveratrol, 60 kapselia

    Normaalihinta €40,40 0,67 € / 1ud
    Alennushinta €40,40 Normaalihinta €52,10
    Säästät: -€11,70
    0,67 € / 1ud
  • Equisalud Estresvital, 60 Capsules
    -23%

    Equisalud Estresvital, 60 kapselia

    Normaalihinta €28,50 0,48 € / 1ud
    Alennushinta €28,50 Normaalihinta €37,07
    Säästät: -€8,57
    0,48 € / 1ud
  • Epaplus Sleepcare Melatonin Retard with Tryptophan Plus , 60 tablets
    -10%

    Epaplus Sleepcare Melatonina Retard Tryptofaanilla Plus, 60 tablettia

    Normaalihinta €11,43 0,19 € / 1ud
    Alennushinta €11,43 Normaalihinta €12,67
    Säästät: -€1,24
    0,19 € / 1ud