• Forza Vita Kimiya Diamond , 10 ml
-13%

Forza Vita Kimiya Diamante, 10 ml

SKU-koodiFO8023966005041

Forza Vita Kimiya Diamante, 10 ml on Kimiya-tuotesarjan nestemäinen valmiste, jota myydään 10 ml:n pakkauksissa. Valmistetta tulee käyttää valmistajan ilmoittaman koostumuksen ja käyttöohjeiden mukaisesti.

Normaalihinta €32,40 324,0 € / 100ml
Alennushinta €32,40 Normaalihinta €37,31
Säästät: -€4,91
324,0 € / 100ml
Forza Vita Kimiya Diamond , 10 ml
Forza Vita Kimiya Diamante, 10 ml
Normaalihinta €32,40 324,0 € / 100ml
Alennushinta €32,40 Normaalihinta €37,31
Säästät: -€4,91
324,0 € / 100ml

 

 

Mikä on Forza Vita Kimiya Diamante, 10 ml?

Forza Vita Kimiya Diamante, 10 ml on Kimiya-sarjan nestemäinen valmiste. Se sisältää Diamante-uutetta, joka edistää henkistä voimaa ja selkeyttä.

Käyttöohjeet

Käytä tippoja valmistajan ohjeiden mukaisesti, laimennettuina, jos niin on pakkauksessa mainittu. Älä ylitä suositeltua annostusta.

Tärkeää tietoa

Tarkista ainesosaluettelo ja allergeenit ennen ensimmäistä annosta. Ravintolisät eivät korvaa monipuolista ja tasapainoista ruokavaliota. Jos olet raskaana, imetät, sairastat tai olet lääkehoidossa, ota yhteyttä terveydenhuollon ammattilaiseen.