• Forza Vita Melissa Quintessence, 10 Ml
-17%

Forza Vita Quintaesencia Melissa, 10 ml

SKU-koodiFO8023966600277

Forza Vita Quintaesencia Melissa, 10 ml on Forza Vitalen valmistama, melissasta valmistettu tiiviste. Se on tarkoitettu käytettäväksi pieninä määrinä valmistajan tai tuotetta suosittelevan ammattilaisen antamien ohjeiden mukaisesti.

Normaalihinta €28,60 286,0 € / 100ml
Alennushinta €28,60 Normaalihinta €34,42
Säästät: -€5,82
286,0 € / 100ml
Forza Vita Melissa Quintessence, 10 Ml
Forza Vita Quintaesencia Melissa, 10 ml
Normaalihinta €28,60 286,0 € / 100ml
Alennushinta €28,60 Normaalihinta €34,42
Säästät: -€5,82
286,0 € / 100ml

 

 

Mikä on Forza Vita Quintaesencia Melissa, 10 ml?

Forza Vita Quintaesencia Melissa, 10 ml on Forza Vitale -yhtiön valmistama melissapohjainen tiivistevalmiste. Sitä on tarkoitettu käytettäväksi pieninä määrinä valmistajan tai sitä suosittelevan ammattilaisen antamien ohjeiden mukaisesti.

Mihin Forza Vita Quintaesencia Melissa, 10 ml:aa käytetään?

Se on tarkoitettu käytettäväksi pieninä määrinä valmistajan tai sitä suosittelevan ammattilaisen antamien erityisohjeiden mukaisesti.

Ominaisuudet ja edut

  • Tiivistetty melissa-valmiste
  • 10 ml:n pullo, jossa on tiputusannostelija
  • Kompakti pakkaus yksilöllisiin käyttöohjeisiin

Forza Vita Quintaesencia Melissa, 10 ml:n käyttöohjeet

Käytä vain pakkauksessa tai pätevän ammattilaisen ohjeistaman määrän tippoja.

Kenelle tuote on tarkoitettu?

Aikuisille, jotka noudattavat kvintessensseillä täydennettyä hoito-ohjelmaa.

Käyttöön liittyvät varotoimet

Älä ylitä suositeltua annosta. Tarkista tuotteen koko koostumus ja ota yhteyttä terveydenhuollon ammattilaiseen, jos olet raskaana, imetät, olet lapsi tai käytät lääkkeitä.

Osta Forza Vita Quintaesencia Melissa, 10 ml Farmaciasdirectista

Tarkista saatavuus, ajantasainen hinta ja toimitusehdot ennen tilauksen tekemistä.